Kamikaze R v eshopu

Plnili jste ve World of Warships mise akce „Project R“? Připomeneme, že šlo o kontroverzní a nepříliš organizačně zvládnuté, přesto však nakonec vcelku snadné sbírání perel. Za ně se rozdával T5 japonský premiák Kamikaze R. A víte co? Teď je možné si ho i koupit.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

23 komentářů k “Kamikaze R v eshopu”

 1. Bohi72 napsal:

  Začal jsem lodě jezdit minulý týden, tak jsem se do maratonu nedostal. Stojí za to jí koupit?

  • fany235 napsal:

   vyjezdi si minekaze je to to samy akorat nepremiovy

 2. Unikitty_CZ napsal:

  Dobrá kudla do zad pro ty co si mysleli že budou mít unikát. Shitstorm incomming :)

  • Eldorfen napsal:

   Se dalo čekat, když dali do obchodu i Emden, který se dal taky vyjezdit 😀

  • chom napsal:

   a to jeste Ectar tvrdil, ze na prodej urcite nebude xDD

 3. Stratos_HF napsal:

  Ono to někoho překvapilo ?

 4. Death_Hand napsal:

  Este nech daju do obchodu ARP Kongo a Myoko a serem na nich.

 5. Pepiczek napsal:

  Hráči všech zemí, vyližte si prdel! Ach jo…

 6. SteelFox napsal:

  Vědět, za kolik se bude Kamikaze R prodávat, asi bych se na sbírání perel vykašlal. Věnoval bych jen malé procento času původně věnovaného sbírání perel nějaké výdělečné činnosti a Kamikaze R bych měl stejně – pár kliknutí v e-shopu a hotovo. Žádně nervy, tuna ušetřeného času věnovaného WoWs nebo čemukoliv jinému.
  Takže, až příště někdo příjde s nějakým „projektem“ na sběr …

  • Maras555 napsal:

   tak tak.. a přesně takhle jsem to udělal já :-)

   • Bergham napsal:

    Vzdyt si stačilo zahrát 13 her týdně a na tech 260 by to vyšlo s přehledem.

 7. Buldozer napsal:

  On někdo z WG někdy a někde řekl, že nebude na prodej? Zajímavé, nic takového jsem zatím nezaznamenal – tedy z úst těch, kteří o tom skutečně rozhodují, na rozdíl od těch co je překládají a šíří zprávy do komunity :)
  PS: Ono to platí i o slavném tanku Type-59 – také o něm nikdo nikdy a nikde neřekl, že bude neprodejný! Vždy o něm tvrdili, že jde pouze o exklusivní tank, který si WG nechává pro zvláštní příležitosti, zejména jako odměnový. :)

  • chom napsal:

   Ectar to psal v ANG casti fora, ze nebude na EU k prodeji.
   kdyz si projdes Ectarovy posty, tak to 100% najdes
   tak ci tak o nic nejde o7

   • Buldozer napsal:

    A tenhle Ectar je vývojář nebo producent? Tuším že ne, je to pouhý „komunitní“ manažer, ten kdo rozhoduje, což jej omlouvá za to co tvrdil, neboť platí, že zaměstnanec míní, ale majitel mění. Osobně se držím pouze toho, co řeknou lidé z firmy, kteří mají nějaké slovo a ne jen tím, co žblebtají komuniťáci a jiní, natož pak některá fora. Oni už stačí jejich „super“ překlady z ruštiny do angličtiny, nedej bože když to pak ještě někdo překládá dál. To jsou občas strašné nesmysly s diametrálně odlišným významem. Chtěl jsem tím říci, že komuniťáci nemohou za to, že šéfové mění svůj názor, ale oni mohou za to, že ze sebe občas dělají idioty tím, že neudrží jazyk za zuby a neumějí mluvit. Pak to dopadne, jako v tomto případě. :)

 8. alibaba40 napsal:

  Ten obrazok tanku v darcekovom balicku he trochu „out“ k obsahu clanku, nie?

 9. SurreyCZ napsal:

  Ve hře je ještě jedna verze z jiným camem a bez R za jménem, nemohli dát tu?

 10. Maras555 napsal:

  pokud vím tak standardní kamikaze se dá koupit v balíčku s různýma věcmi s tématikou world of warships…. ovšem kód funguje jen na RU serveru..

 11. MarfyArt napsal:

  Já bych to nějak nedramatizoval… O žádný unikát nejde… vyjezdit ji nebyl problém, pokud člověk začal hned první týden… Naprostá brnkačka = 12 her týdně. Jezdí jich tedy obrovské množství a pokud si ji ještě pár lidí koupí navíc, o co jde? :) Spíše mě štve tenhle jednorázovej balíčkovej systém… Proč sakra nemůžou dát více lodí do e-shopu aby si je člověk mohl příležitostně koupit podle potřeby a ne na základě nějaké časově omezené akce… :(

  • SteelFox napsal:

   Já bych to řekl ještě jinak … proč nemohou být všechny prémiové lodě v e-shopu WoWs ? Resp. proč nemohou být všechny prémiové tanky v e-shopu WoT ? Spravedlivá hra dává všem hráčům stejné možnosti. A pak záleží čistě na skillu.
   Šachy mají pravidla stejná cca 500 let a o nějakém vyčerpání hry nemůže být řeč … šachy jsou stále populární. A jen tak mimochodem … kolik figurek mají šachy ve strovnání s počtem lodí či tanků ve WoT, resp. WoWs ? A v šachu je jedna šachovnice (mapa) …
   Jakékoliv znepřístupňování prodeje prémiové lodě či tanku má jen jeden výsledek – nespravedlivou hru. A ty nemají dlouhého trvání.

 12. asemi83 napsal:

  Přesně jak píšeš, to mě štve, proč není víc prémium lodí ve stromě??? Ty časově omezené akce není to pravé ořechové. Těch 5 lodí ve stálém obchodě a stromě už by chtělo doplnit nebo obměnit.

 13. MarfyArt napsal:

  Padl zde dotaz, zda má smysl ji kupovat…? Podle mě po nové aktualizaci skoro ne. Můj základní předpoklad byl, že se jedná o prémiovou loď a tedy o loď bez stálé posádky, kam si budu vkládat libovolně kapitána z lodí T7-10, postupně jak je budu expit. Nicméně přišla nová aktualizace a změna skillů a díky tomu je tato myšlenka pase. Účinným skillem pro kapitána na T9-10 je zkrácení doplavu a zvýšení rychlosti torpéd, což pro kamikaze R je naprosto k ničemu. Díky tomu je potřeba mít samostatnýho kapitána pro kamikaze, což ztrácí smysl prémiové lodě, případně tam cpát kapitána z křižníků, ale s tím, že je potřeba použít pro tohoto skill „Last Stand“, který se na CA běžně nedává s výjimkou němců. Lepší volbou je dnes tedy si ponechat, nebo koupit Minekaze, když někdo má touhu hrát pětkové tiery. Minekaze má rovněž lepší AA. Kamikaze má AA naprosto nulové.

  • Bohi72 napsal:

   Díky za radu. Zbytečné výdaje, když nejde na ni expit kapitán pro vyšší tiery.