Insider: Ruské křižníky a pevnosti brzy ve WoWs!

Máme pro vás zajímavé informace ze zákulisí vývoje World of Warships. Podle informací ze supertestu se na nás valí dvě velké novinky. V aktualizaci 0.5.5 by do hry měly přijít dlouho očekávané a dlouho testované prvky opevnění, která jsou ovládána boty a mají zřejmě bojovat proti kempení. Ještě zajímavější informací je to, že do hry by měla velmi brzy dorazit další linie lodí, budou to sovětské křižníky. My vám řekneme, které to budou.

Pevnosti
Tohle jistě znáte, je to klasický launcher, tedy program, kterým se hra spouští a ve které se zobrazují aktuality. Jak vidíte, supertesterům se tam začala objevovat informace z aktualizace 0.5.5, ve které by měly přijít „Forts“, tedy pevnosti. Psali jsme o nich už dříve, jde o pevnůstky, které automaticky střílí na lodě a letadla v okolí, předpokládá se, že se jejich použitím bude Wargaming pokoušet o nové herní módy a zřejmě také o potírání kempení.

Sovětské křižníky
Údajně velmi brzy se můžeme těšit na novou třídu lodí ve World of Warships a to na sovětské křižníky. Z prvních informací se zdá, že budou velmi podobné těm, co už ve hře jsou, tedy Diana, Aurora, Murmansk a Michail Kutuzov. Na tierech 9 a 10 pak budou lodě Dmitrij Donskoj a Moskva. Pokoušeli jsme se o nich něco najít na internetu, ale zatím se nám najít nic nepodařilo.

A jaké lodě tedy budou v linii sovětských křižníků?

I Orlan
II Novik
III Bogatyr
IV Svetlana
V Kirov
VI Budenniy
VII Shors
VIII Chapayev
IX Dmitriy Donskoy
X Moskva

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

10 komentářů k “Insider: Ruské křižníky a pevnosti brzy ve WoWs!”

 1. Grux napsal:

  Lepší by byly německý bitevky, ale možná vyzkoumám i tohle

 2. chom napsal:

  X – Moskva

  Level 10
  Combat capability 65 400
  Main battery
    Maximum firing range 19 440
    220 mm/65 SM-6 3 x 3 220 mm
  Secondary armament
    Maximum firing range 5 000
    130 mm/60 BL-109A 4 x 2 130 mm
  Air defense
    130 mm/60 BL-109A 4 x 2 130 mm
    45 mm SM-20-ZIF 6 x 4 45 mm
    25 mm 4M-120 6 x 4 25 mm
  Maximum speed 34.5
  Turning radius 760
  Rudder shift time 17.26
  Surface detectability range 18
  Air detectability range 11.73

  • Bergham napsal:

   To už je spíš bitevní křižník se slabšími děly. Upřímně, vypadá docela na hovno. 😀 Ale ve finále rozhodne úroveň bouchání citadel.

 3. Bergham napsal:

  Ta T4 vypada pěkně. :)

 4. nfp200 napsal:

  Kirov na tieru V. Buď bude pěkně domrven, nebo bude docela OP. 9 180 mm děl. Sice pravděpodobně papír, který byl i ve skutečnosti, dlouhý a velmi štíhlý. ale i tak.

 5. Maras555 napsal:

  jako ty 180 ky vypadají moc pěkně… níže odkaz na statistiky všech lodí
  http://forum.worldofwarships.com/index.php?/topic/69737-new-russian-cruisers-looking-at-the-stats/

 6. SteelFox napsal:

  Omlouvám se, ale .. tyhle sovětské křižníky skutečně existovaly? Pokud ano, rád bych se o nich dověděl více, podobně jako o polském torpédoborci Blyskawica. Díky předem!

 7. coco (t) napsal:

  *googla