In-port screenshoty nového premiáku Profinterm

S linií sovětských křižníků se do hry dostane i nový tier 5 sovětský premiák s názvem Profinterm. O tom jsme tu už koneckonců psali. Teď vám přinášíme jeho první screnshoty z přístavu i se základními charakteristikami.

Zda Profinterm, známý také jako Krasnyj Krym, nahradí v eshopu Murmansk, jak se spekuluje, či zda se budou prodávat oba, to se ještě neví.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “In-port screenshoty nového premiáku Profinterm”

 1. MarfyArt napsal:

  No, dostřel je zajímavej… Děla budou dávat houby dmg jako u nerfnutých ruských DD. Otočení kormidla má horší než Murmansk, ale lepší než Marblehead… Camo je s Murmanskem srovnatelný… No, uvidíme… Opět je zde ale otázka, proč něco takového kupovat, když už má člověk Murmansk…

  • TobiasDeVil napsal:

   Odpověď je zřejmá, příspěvek do WG kasičky…

 2. asemi83 napsal:

  MArfy, tady spíš půjde o „vlastenectví“ – MURMANSK je lehký (konkrétně průzkumný) americký křižník USS Milwaukee (CL-5) jenž byl JEN zapůjčen SSSR a po válce navrácen zpět USA. A proč mít ve vlastní hře cizí křižník jenž se pak musel vrátit původnímu majiteli???

 3. saturn897 napsal:

  Máte tam na začátku překlep 😉

 4. Pepelopez napsal:

  Kupte a přijde nerf :-)

 5. tatas napsal:

  Omlouvám se, není to úplně k věci, ale už sem zoufalej. Zničeho nic nemůžu stáhnout WoWs. Když už to stáhnu, tak to nejde rozběhnout. Zkoušel sem to na všem co mám doma a pořád to samé. …. Neuměl by někdo poradit. …. Děkuju a ještě jednou omluva.

  • Jiriuscz napsal:

   Být tebou obrátím se na podporu hry.Může tam být mnoho věcí proč ti to zrovna nejde. Udělej screnny, co ti to dělá, jestli ti to hodí chybu a předej to podpoře hry.My ty tady asi těžko pomůžeme , pokud nevíme o co jde.