gamemodels3d.com: Sektory palby lodí WoWs

Známý server gamemodels3d.com, který vám zobrazí jak modely, tak také mapy pancíře strojů z několika her (World of Tanks, World of Warships a War Thunder nevyjímaje), přišel s novinkou. U lodí z World of Warships nově zobrazí mapu rozsahu jejich palby. Chete vidět, jak může střílet například legendární japonská bitevní superloď Jamato?

A jak to vypadá?

Kde to získám?
Jděte na gamemodels3d.com, proklikněte se na World of Warships a v detailu lodi vyberte „Hlavní baterie“. Dole se vám pak zobrazí možnost otevřít si dvě varianty mapy dostřelů (viz. výše).

Samozřejmě platí, že pro vyšší tiery musíte mít předplaceno. Pokud ale to myslíte s hraním WoT nebo WoWs vážně, předplatné vám doporučuju. Stojí pouhé tři dolary a přesplaceno máte už navždy. Na vašem účtu se vám pak otevřou všechny tanky a lodě, což je zajímavé hlavně proto, že na GM3D jsou často jako na prvním místě zveřejňovány úplně nové modely, které ještě ve hře ani nebyly.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

3 komentářů k “gamemodels3d.com: Sektory palby lodí WoWs”

 1. vojtech_luza napsal:

  pěknej web. Některé parametry by chtěly vysvětlit. V sekci místa zásahu, položky:
  Regenerované body výdrže na jedno použití a
  Maximální body výdrže

 2. vojtech_luza napsal:

  sorry za dvojitej post. Ještě jsem tam nepochopil:
  Projectile krupp
  Underwater Dist Factor

  • carramba66 napsal:

   Pokud jsem to pochopil správně, tak je to číslo, kterým se násobí penetrace, pokud projektil naráží do lodi pod vodou. Prostě nárazem do vody ztratí část své kinetické energie a hodnota penetrace se tím snižuje.