Exkluzivně: Nové camo bitevní lodi Tirpitz

Včera jsme pro vás zveřejnili informaci, že v sobotu se začne prodávat ve World of Warships premiová německá bitevní loď 8. úrovně Tirpitz a to i s novou kamufláží. Dnes vám tuto novou kamufláž přinášíme a včerejší informaci potvrzujeme jako oficiální, už se k ní vyjádřili i zaměstnanci Wargamingu.

Co nové kamufláži říkáte?

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

15 komentářů k “Exkluzivně: Nové camo bitevní lodi Tirpitz”

 1. mrshadow60 napsal:

  camo vyzera super … urcite lepsie ako ma 3/4 japoncikov …

  inak nezda sa vam, ze po micropatchi zo vcera ci dnes ci kedy to bol ma cleveland nejake slabe veze ? akoby ubrali HPcka modulom … jednou salvou som prisiel o 2 veze naraz ..to sa mi pred tym nestavalo… mozno je to ale len haluz moja 😀

 2. Ondrysman napsal:

  Ahoj carrambo míříš zítra do lešan ? Na tankový den ?

  • carramba66 napsal:

   Ne :) Nesnáším Tankový den v Lešanech. Lešany jsou 364 dnů v roce úplně prázdné a když chceš, tak to tam projdeš, okoukneš a nafotíš si, co potřebuješ. Nikdo tě neotravuje, máš na všechno moře času.

   Na Tankovém dni je naopak všude miliarda lidí, dětičky upatlané od zmrzliny lezou po tancích v desítkách, takže se k technice nedostaneš. Když tam přijedeš, hodinu hledáš parkování pět kiláků od areálu a když to skončí, další hodinu čekáš, než se v koloně dostaneš odtamtud.

   Jediné, co mě donutilo o tom přemýšlet, bylo když jsem zjistil, že tam bude Silent s Ritou. Ale nakonec ani tohle lákadlo nepřebilo znechucení, které ve mě Tankový den jinak vyvolává. Možná je to tím, že už jsem byl v Kubince. A v Evropě těžko uvidím něco, co jsem ještě neviděl v Kubince. :)

 3. pepe napsal:

  exkluzivne? to uz jste jak televize nova 😀

 4. Pet424 napsal:

  camo je stejně jen na okrasu

 5. Thor1n napsal:

  Nemůžu se dočkat! :)

 6. MarfyArt napsal:

  To je paráda… Už se těším… :)

 7. MarfyArt napsal:

  Ten model je úžasně propracovanej… Nesrovnatelně s jinejma bitevkama… Někdo si dal hodně záležet…

 8. peripsen napsal:

  nádherné camo na nádherné lodi