Drobný bug ve WoWs + fake komín Emdenu

Ve World of Warships nalezli další drobný bug, pokud v bitvě získáte medaili Confederate a přímo v bitvě najedete na její popisek, zobrazí se vám rusky. Viz. screenshot v článku. Zároveň vám ukážeme, jak si Wargaming poradil s legendou, kterou sebou nesl slavný německý korzárský křižník z 1. světové války Emden, který je možné nyní vyhrát v misi. Emden měl tři komíny, což bylo poznávací znamení německých lodí, proto někdy vztyčil i falešný komín čtvrtý.

S ním pak vypadal jako britská loď a vždy tím zmátl nepřátele, zejména kapitány obchodních lodí, které potápěl. Ve WoWs je čtvrtý komín také a stejně jako na původní lodi je to na první pohled jen atrapa.

Popisek v ruštině vpravo nahoře

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

4 komentářů k “Drobný bug ve WoWs + fake komín Emdenu”

 1. asemi83 napsal:

  Ano „fake“ komín fungoval dokonale 25 krát na obchodní loď a 2 krát na vojenskou loď :-), ale na obsluhu radiové stanice na Kokosových ostrovech moc dobře nefungoval, zavolali na pomoc australský křižník Sydney a ten toto řádění ukončil.

  • SuperRAPIT napsal:

   Ovšem důležitý je říct to, kvůli čemu mám tuto loď v oblibě, že před tím, než loď potopil, tak nechal té lodi čas se evakuovat a následně trosečníky propustil. A s tím ukončením je potřeba zmínit, že mu udělali to samí, jako on dělal Britským lodím. Prostě je evakuovali a následně loď potopili. Následně se nakládalo s kapitánem a jeho posádkou jako s hostem. Ono v 1. sv. válce nešlo o války dobra proti zlu, jako ve 2. takže se stávalo, že si generálové jeden den šli po krku a druhý den uspořádali hostinu. A taky nezapomeňte na 1. vánoce války, kdy se na západní frontě nebojovalo.

 2. Grux napsal:

  Včera jsem získal solo warrior :-) . Jsme tam byli 2 wyomingy proti sobě a on střílel héčka. Jinak dík za info, jsem si říkal, proč je ten čtvrtej komín jinej