Do eshopu se vrátilo Kamikaze R

Do World of Warships eshopu se vrátil mimořádně oblíbený japonský torpédoborec 5. úrovně Kamikaze R. Je to vlastně upravené Minekaze, které se dalo vyhrát v první sezóně misí Project R. Proti Minekaze je o něco méně obratné, ale má zase jiné výhody, proto pokud jste si mrštného japonského zabijáka bitevních lodí oblíbili, Kamikaze R je ideální možností, jak si na něj cvičit posádku a přitom vydělat nějaké kredity navíc. Loď je v eshopu k dispozici s balíčkem i bez.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “Do eshopu se vrátilo Kamikaze R”

 1. MarfyArt napsal:

  Jo, to je dobrá loď… Ne tak dobrá jako Minekaze (pomalejší, nulový AA), ale slušná.

  • carramba66 napsal:

   Já AA na Minekaze vždycky vypínám, stejně nic nesestřelíš a akorát svítíš…

   • MarfyArt napsal:

    To je jasný… Také je mám standardně vypnutý, ale pokud si nad tebe posadí letadlovka stíhače a celou dobu tě beztrestně svítí, tak s Kamikaze se na nej můžeš jen koukat… :) Ale to je jen drobnost…

 2. MarfyArt napsal:

  Jen nechápu, proč do prodeje nedají Kamikaze (bez R), aby se zachovala určitá exkluzivita vyježděných lodí v rámci projektu R…? Nicméně se už stejně hned po ukončení projektu R prodávala, takže je to asi jedno… Pokud bych ji neměl právě z té akce, kde se dala snadno vyjezdit, tak bych ji asi koupil. Fujin se od prvního prodeje ještě v obchodě neobjevil.

  • borakira napsal:

   taky je to poradna vomalovanka misto kamuflaze …. cim min toho je tim asi lip

   • borakira napsal:

    ta kamuflaz na fujin by mel zlepsovat presnost 10% lodim co na ni strili kdyz je tak pekne videt 😀