Do eshopu se vrátil Warspite

Ve webovém obchodu je nově možné opět koupit jedinou britskou loď ve World of Warships, bitevní loď 6. tieru HMS Warspite. V balíčku s místem v přístavu, 5250 dublony a měsícem premium účtu se prodává za 1361,- Kč.

Oficiální cena:
1 361,69 Kč (49,99 EUR)

Balíček obsahuje:
Warspite, britská bitevní loď VI. úrovně;
Místo v přístavu;
5 250 dublonů;
30 dnů prémiového účtu.

Warspite je na svůj tier slušná loď s přesnými děly, ovšem jejímž velkým nedostatkem je extrémně pomalé otáčení primárních bojových věží, které dělá jakýkoli manévrový boj velmi obtížným a staví Warspite do role pasivního odstřelovače. Bitva youtubera PhlyDaily níže.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “Do eshopu se vrátil Warspite”

 1. Desert_Eagle_5 napsal:

  KUPUJU!!!!:-D

  • Red_Troll napsal:

   Keď budete kupovať, zoberte túto loď aj mne. Máte to jedným šupom.

 2. Jiriuscz napsal:

  A manželka ti to povolila jo 😀 . Mám se jí optat 😀

 3. maras555 napsal:

  už je v přístavu.. jen co dorazím z práce tak zvednu kotvy :-)

 4. MPosp napsal:

  A jak pomalé je to otáčení věží? Pomalejší než u Myogi? 😛

 5. SurreyCZ napsal:

  Super, aspoň se nebudu nudit, až vytáhnu Fuso 😀

 6. vojtech_luza napsal:

  Ja, ja…

 7. MPosp napsal:

  Někdy zkraje roku jsm začal hrát War Thunder, nejdříve tanky, ale záhy jsem přešel na letadla a jejich způsob víkendových a příležitostných akcí mě coby obyčejného řadového hráče zaujal, pár kaček jsem do toho nasypal a pořídil i vylétal jsem si hezkých pár prémiáků … oproti tomu je WoWs těžká slabota – buď si WG léčí komplexy z nepovedených letadel a rejžuje za každou cenu, nebo totálně nefunguje marketingové oddělení …

 8. RadecekH napsal:

  Proč je u lodě obrázek tanku? Celkem mě to zmátlo. Říkám si, že takový tank neznám a ona loď.

 9. MarfyArt napsal:

  Cena je opět kulantní… Když člověk odečte ten balast kolem, vychází to zhruba na 550 Kč… Což je za šestku celkem v pohodě… Jen se člověk vydá jednorázově za hromadu dalších věcí co nemusí potřebovat… Nenažranost WG nemá hranice… :) Také by měli asi vyhodit plánovače termínů těchto nabídek… Asi ještě nepochopily že velká část zaměstnanců v ČR má výplaty až někdy po desátém v měsíci… Pokud akce končí sedmého, je nanejvýš jisté, že toho tolik neprodaj…

  • Bergham napsal:

   Až na to, že ČR mají chlapci u zádele. 50€ je suma, kterou si každý ňouma v Německu vydělá za jednu šichtu v Mekáči. Proto Němci táhnou prodeje celé Evropy a těch pár stovek kusů, co se prodají v ČR jsou totálně zanedbatelné.