Do eshopu se vrací Warspite a Mikasa

Po novém roce si pro nás Wargaming v eshopu World of Warships připravil další čtyři balíčky. Ve dvou jsou lodě, které se prodávají pravidelně, tedy ruská bitevní loď Imperátor Nikolaj I. a polský torpédoborec Blyskawica, po nějakém čase se do eshopu ale vrací také japonská bitevní loď 2. úrovně Mikasa a britská bitevní loď 6. úrovně Warspite.

Blyskawica

Imperátor Nikolaj I.

Warspite

Mikasa

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

24 komentářů k “Do eshopu se vrací Warspite a Mikasa”

 1. Bergham napsal:

  Hm… Jako na zavolanou. Zítra mi konci premiak, tak potřebuju par goldu. Ted je otázka, zda jit do Nikolaje nebo Mikasy. :)

  • omenwar napsal:

   Rozhodně jdi do Nikolaje,na Mikasu zapomeň 😉

  • carramba66 napsal:

   Nikolaj všichni opěvujou, jak je hrozně OP. Kdybych se před časem nezařekl, že pod pětku ve WoWs jezdit nebudu, tak do něj jdu.
   Mikasa je prý špatná.

   • Smrtka GT napsal:

    popravdě mi přijde lepší než Arnkansas a uričtě to bude dobrá lod na školení ruských kapitánu pro BB ale kdy a jestli vubec přijdu… a ta cena není zrovna tak příznivá… věřím že Mumranks pořád má navíc

    • Smrtka GT napsal:

     to je spíš ta hlavní otázka zda Nikolaje nebo Mumranska.

   • MarfyArt napsal:

    Nikolaj je parádní BB… Čistokrevnej řezník křižníků a pitomců co se na nízkých tierech neuměj s bitevkama úhlovat… jediným vážnějším soupeřem jsou pro Nikolu DD a CV… Je to jediná loď s kterou mám 7 kousků za jednu bitvu… Nakonec měli enemáci kliku, že jim MM v té bitvě přihrál šestkový NM… Nikolaje nelze než vřele doporučit…

    • MarfyArt napsal:

     V nabídce je koukám i Blyskawica… To je podle mě také hooodně dobrej torpédoborec… Jedinou jeho slabinou je to, že to je polská loď a tedy jedinej kapitán tohoto národa v přístavu, kterej se musí kompletně vyškolit od začátku… No a díky tomu chvilku trvá, než se získá hodně potřebný skill prodlouženého dostřelu o 20%.

   • vojtech_luza napsal:

    Taky sem se zařek. Ale mám Izaislava

  • Maras555 napsal:

   Mikasa je zaručeně nejhorší loď ve WOW…. s ní abys něco nastřílel tak musíš na dosah sekundárních zbraní :-) pak teprve k něčemu je.

 2. chom napsal:

  impregnatora doporucuji 4 ze 3 gynekologu
  super lod

 3. Martin napsal:

  To je ta Warspite, co se už nikdy nebude prodávat :) a nebo nějaká jiná? To se zase WG předvedl.

 4. borakira napsal:

  Mikasu mam a je to nejhorsi lod …. dat 2×2 jednou za 30 sekund a navic netrefis (zamirim na stojici lod, vystrelim, a ani jeden zasah to me dostalo) nebo to napotvoru da male poskozeni. a mezitim te vsichni solej desitkama HE za minutu … a navic jako 2 tier top tier nikdy nebudes takze bezne potkavas 3jky ….

  ze udelaj smejd chapu ale ze ho dal prodavaji to ne …. ja ho koupil v dobe kdy premiove lode nebyly ve Wows nijak spatny …. ba lepsi nez normalni a skocil jsem na vychvaleni WG ….

  • Maras555 napsal:

   víš co je na tom nejlepší ? co napsali sami vývojáři.. že loď je tak špatná a dosahuje tak špatných výsledků, že ji nezačnou prodávat na Ruském serveru.. byl tu o tom článek pokud se nepletu

 5. Karajan001 napsal:

  No, tyto stránky jsou teď hodně o lodích, ubylo informací o tancích. Nekritizuji, to je fakt. Je to škoda, wot.cz byl pro mě 1. zdroj informací, budu se muset začít dívat jinam. Jinak přeji mnoho úspěchů a děkuji za dosavadní Vaší úžasnou práci.
  Karajan001

  • carramba66 napsal:

   Já ti přeju hodně úspěchů s hledáním infa o WoT. Ono se totiž vůbec nic neděje, proto jsme teď o ničem nepsali. S novým rokem, až vývojáři přijdou do práce, se to zlepší, jako vždycky.

 6. Karajan001 napsal:

  Děkuji za info :-)

 7. Marian49 napsal:

  WOT.CZ _____ je best. naj :)

 8. SteelFox napsal:

  Chci se zeptat … má někdo herní zkušenosti s Blyskawicou ? Pokud ano .. jaké ? Díky předem ! :)

  • MarfyArt napsal:

   Blyskawica je výbornej torpédoborec… V mnoha ohledech je srovnatelnej s Kievem… Nemá sice takovou rychlost (s Kievem jsem naměřil maximálku 49 uzlů = top + boost + vlajka zrychlení) ale polák má zase jiné přednosti, třeba torpy s delším doplavem… Herní styl je ale dost podobnej. Má dobrý děla se solidním počtem i kadencí. Takže zastavit, pustit kouř a solit a solit… :)

   • SteelFox napsal:

    Díky moc za odpověď ! Ruské DDs .. to je přesně moje „krevní skupina“, takže Blyskawica už asi poputuje do přístavu … :)

    • MarfyArt napsal:

     Pokud rád hraješ DD rusáky, bude se ti s polákem hrát dobře… :)

 9. LUKO97 napsal:

  Mam vsechny… Nejsem zadnej expert ale podle me je poradi takove (od nejlepsiho po srot) 1.Imperator 2.Blejskacka 3.Warspite pak dlouho dlouho nic a konecne 4.Mikasa
  Treba to pomuze nekomu s rozhodovanim…