Dnes v 19:00 stream německých lodí!

Jak bylo oznámeno na oficiálním ruském webu World of Warships, německé lodě přijdou oproti očekáváním až v říjnu. My vám je ale už dnes ukážeme v akci. V 19:00 začíná na našem webu přímý přenos ze streamu World of Warships, kde ruští hráči právě německé lodě pojedou.

Až v říjnu přijdou německé lodě, měly by zahrnovat i neslavnější lodě Dresden, Admiral Hipper, Bismarck a Tirpitz. Nepotvrdily se tedy předpoklady, že minimálně Tirpitz se objeví už během GamesComu.

Podle ruských webů by Němci měli excelovat v bojích na střední a krátké vzdálenosti a to díky dobré pohyblivosti a kvalitní výzbroji. Pokud jedete na GamesCom, můžete si s německými loděmi zahrát už tam, bude to možné na stánku Wargamingu. Pak nám nezapomeňte poslat nějaké fotky!

Zdroj: http://worldofwarships.ru/ru/news/common/german_branch/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “Dnes v 19:00 stream německých lodí!”

 1. MarfyArt napsal:

  …by Němci měli excelovat v bojích na střední a krátké vzdálenosti a to díky dobré pohyblivosti a kvalitní výzbroji.

  Co že to? U němců jsem naopak předpokládal to, že budou excelovat na střední a dlouhé vzdálenosti díky vyspělému systému řízení palby a přesným dělům… na krátkou vzdálenost se trefí každej hejhula… O tom by mohl vyprávět bitevní křižník Hood.

  • Vinidi napsal:

   Nemci mali v 2sv. vojne koncepciu námorníctva postavenú skôr na korzárskych výpravách. Vyhýbali sa veľkým stretom. Ak bol napr. zväz transportných lodí chránený bitevnou loďou, ani sa nepokúšali útočiť. Naopak ak bol chránený slabo, išlo o to zničiť ho čo najskôr a to je dosť problém pri streľbe na dlhú vzdialenosť. Možno práve preto krátka a stredná vzdialenosť.

 2. Tcz napsal:

  Ja bych první cekal a bral SSSR strom. Když uz to je ve Vyzkumu pripravene. Tesim se na jejich torpedoborce, jestli bude dosah torped jako u Murmansku tak to je idealni (8km na V). Včera jsem jeden ruskej potkal ve hre. IV nebo V a jmeno zacinalo na G bohužel jsem to zapomel.. Predjel mi Nicholase:) replaye hra ještě asi neuklada, nenasel jsem.

  • R1C0_CZ napsal:

   Jedná se o prémiový ruský torpedoborec V. tieru Gremyashchy. Šel pořídit v rámci předprodejního balíčku jako vstup do uzavřené bety.

  • Mysel napsal:

   Replaye je nutne zapnout upravou v konfiguracnim souboru. Lidskou cestou pres nastaveni to zatim nejde.

   • Mysel napsal:

    PS: A ano, Gremy byl v CBT dost popularni, mnoho hracu ho stale ma. Je to fajn DD s 8km pomalymi torpedy, ale dost mocnymi dely. Ale ted v OBT, jak se populace naredila, neni videt prilis casto.

  • Hellfirr01 napsal:

   To jsem hodně zvědavý jaké lodě z 2 světové bude mít sovětský strom,moc jich nebylo