DD Blyskawica v eshopu

Po M4 Improved v eshopu World of Tanks na Den veteránů uvedl Wargaming také první polskou loď, torpédoborec 7. úrovně Blyskawica. Tentokrát si už bohužel chlapci a děvčata z WG EU neodpustili vložit jej do balíčku, takže pod 800,- Kč se nedostanete. Pokud vás Blyskawica zajímá, český streamer a youtuber Houmer_ na ni udělal preview i s replayem – a my vám přinášíme obojí.

Houmerovo preview, replay začíná v čase 18:45

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

10 komentářů k “DD Blyskawica v eshopu”

 1. Lukass napsal:

  … Poláky řízený.

  To neni něco co by se mělo používat jako reklama na produkt 😀

 2. MarfyArt napsal:

  WG snad má pro každou loď jen jednotnou cenu 30 éček? Ale dalo se to čekat… Podle recenze (díky Houmere_) bych řekl, že to bude jen národnostní lákadlo pro Poláky… Děla horší a pomalejší než mají Rusáci, torpéda horší než mají japonci… Tak proč to „levně“ kupovat a trápit se…? Se stylem hry ruských DD jsem naprosto spokojenej, tak proč slevovat? Je vůbec nějaká šance že sestavěj celej polskej strom? Mám pochybnosti… A pak mít jednu sólo loď kde člověk nevyužije výhody prémiáku s přehazováním a doškolováním posádky? Zbytečnost… Pokud bych byl Polák, tak to koupím i kdyby to byl šrot (ani nevim proč mě napadla asociace na Škodu T 40…? :)

 3. Bergham napsal:

  Loďka je to moc pěkná. A ty kamufláže… Paráda. Ale tentokrát do balíčku nepůjdu.

 4. MarfyArt napsal:

  Někde padla informace, že u některých národností budou dostupné pouze prémiové lodě… nebude to případ Poláků? Já osobně bych raději uvítal byť i jen pár samostatných prémiových lodí pod vlajkou Podunajské monarchie. V rámci Rakouska Uherska se na lodích jako byl Viribus Unitis plavilo také spousta čechů… To by byl stylovej prémiáček… :)

  • Mysel napsal:

   Ano, s nejvetsi pravdepodobnosti jsou Polaci presne tenhle pripad.
   A s tim R-U: Treba SMS Viribus Unitis bych videl taky moc rad!

 5. chom napsal:

  nabidka dobra, bundle taky ( lod vyjde levneji nez Atlanta) ale s diky vynecham, co ale se siemka kapitanem ze…navic mam Simse

 6. WG hater napsal:

  poliacky 😀 cize noooobacky