Dárková loď pro účastníky CBT World of Warships

Na oficiálním portálu WoWs se objevila novinka o plánovaném dárku pro účastníky closed beta testu nové hry od WG – World of Warships. Podmínkou je odjetí minimálně 50 bitev v uzavřené betě, což je poměrně lehké splnit. Pro připomenutí si shrneme jak se do uzavřené bety dostat. Přístup mají automaticky všichni účastníci alpha testu, dále ti co si zakoupili nějaký pre-order balíček (Gremy, Sims nebo Yubari), přihlásili se k testování a dostali od WG pozvánku nebo získali přístupový kód v některé akci (streamy, soutěže atd.) A o jakou odměnu se tedy vlastně jedná?

Odměnovou lodí bude americká bitevní loď 4. úrovně USS Arkansas
USS Arkansas

Dle prvních statistik se jedná o klasického zástupce americké low tier linie bitevních lodí. Hlavními atributy tedy bude poměrně nízká maximální rychlost a dostřel. Na druhou stranu solidní obratnost na bitevní loď, dobrý armor a velká palebná síla (šest věží po dvou 12ti palcových dělech).S touto lodí by účastníci testování měli obdržet i unikátní kamufláž. Určitě je dobré si připomenout, že po skončení closed bety budou všechny účty vynulovány a ponechány budou pouze následující věci:
– zlato a prémiové lodě z předprodeje
– Iwaki Alpha – odměnová loď z alpha testu

Na účet by měla přibýt zmiňovaná USS Arkansas pokud odjedete dostatek bitev a také dva kapitáni s určitým počtem skill bodů závislým na počtu odehraných bitev.
Level vašeho účtu by měl být povýšen na vyšší level opět dle počtu odehraných bitev. Uzavřené bety je momentálně nejsnazší zúčastnit se zakoupením některého z předprodejních balíčků v prémiovém obchodě na oficiálních stránkách World of Warships nebo sledovat WG streamy. Přihlásit se o pozvánku standardním způsobem z webu již nejde, respektive daná sekce webu už není přístupná.

Pokud nevíte jestli by vás hra bavila, většinou streamuji každý večer po 7. večerní:
http://www.twitch.tv/houmer56/profile

Action stations!

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

12 komentářů k “Dárková loď pro účastníky CBT World of Warships”

 1. carramba66 napsal:

  A co přesně to má společnýho s loděma?

 2. beroun napsal:

  Hezkej.. :) pobavilo

 3. SlovenskyCHUJ napsal:

  nevite nekdo či bude aj v budúcnosti slovenske námorníctvo?

  • carramba66 napsal:

   Na oficiálním fóru WoWs se řešil říční monitor President Masaryk a místní se autorovi threadu vysmáli, protože i jedničky ve WoWs mají mnohem silnější výzbroj.

   A btw seš takhle II daleko od permabanu.

 4. Smrtka GT napsal:

  a já čekal něco nad 500 bitev nebo udělat tir 10 a dostaneš tir 8 lodičku ale tohle…
  zvažoval jsem zda na tom cvaknu zase premko na měsíc, asi ho cvaknu na tankách… snad to ještě zlepší, mě se americké lodě líbí až od tir 8 a výš, asi je vynechám

 5. Tasemnice napsal:

  Slovenské námořnictvo? Hmm …. Já zapoměl že slovensko je přímořský stát …… ok …. i cant argue with that……

 6. MrCokkie napsal:

  Mě přijde , že WoT.cz je web plný botu , ten CHUJ , nebo Garfield , který zná jen frázi : Ten tank chci!!

  • Martas napsal:

   Ja zase nechapu ze to nekdo komentuje, chuj pise same blbosti,ale nic hrozneho. To ze se necha na webu nekdo vyprovokovat je trapas :) A slysej na to jenom zakomplexovani jedinci. :)

 7. Mirda-007 napsal:

  Jak to vypadá vůbec se spuštěním hry na plno, pořád vidím že je Beta verze,krom toho uzavřená, už bych to i rád vyzkoušel a pořádně rozjel

  • carramba66 napsal:

   První bitva a myslím, že mě to bude bavit, měl jsem víc XP než zbytek týmu :)

 8. LOLness123 napsal:

  Supér, jdu aktulizovat lodičky