Další nové lodě ve World of Warships

Kromě dnes představeného premiového tchajwanského torpédoborce 8. úrovně DD-14 Lo Yang budou v nejbližší aktualizaci do hry přidány i další tři preimové lodě. Jde o čínský torpédoborec 6. úrovně Anshan, japonský křižník 3. úrovně Katori a americký torpédoborec 2. úrovně Smith. Jako vždy vám přinášíme jejich screenshoty a také charakteristiky.

Lodě by měly přijít s aktualizací 0.5.3. Po kliknutí se vám v novém okně otevře jak screenshot, tak seznam základních charakteristik.

Smith

Katori

Anshan

Zdroj: http://www.gamemodels3d.com

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

21 komentářů k “Další nové lodě ve World of Warships”

 1. Maras555 napsal:

  Ten Anshan je nádhernej.. Katori taky… i když to teda byla jen vícviková loď. ale asi bych radši uvítal ty Brity.. :-)

 2. Hacker napsal:

  Já chci brity,němce,japonce, francouze, američany, ale né nějaké pitomé džunky od šikmooček které byli licenční nebo darované od námořních velmocí. Opět klasickej WG ojeb.

 3. PattonCZ napsal:

  Mě se strašně líbí ta vlajka s tím zlatým drakem :)

 4. peripsen napsal:

  lodě jsou to pěkný nic ve zlém, ale proč máte u wows jen 2 náhledáky a dáváte je pořád dokola ? (opravdu jen mě to zajímá)

 5. Grux napsal:

  Katori se mi líbí nejvíc :-)

 6. SurreyCZ napsal:

  Co to sakra přiadávájí? Buď lowtiery nebo kopírky. Co takhle premium BB od USA nebo ještě lépe IJN?

  • carramba66 napsal:

   jj, osmičková US BB se očekává netrpělivě, něco mi říká, že to video s New Jersey je předzvěst; jestli to bude aspoň tak dobrý, jako North Carolina, tak si budu rvát vlasy, že jsem dal čtrnáct stovek za Tirpitz, což je ve WoWs upřímně řečeno docela sračka…

   • Bergham napsal:

    Spíš by se jako prem. T8 hodila třída South Dakota, než Iowa…

    • SurreyCZ napsal:

     No to zase bude North Carolina s pomalejším reloadem ne? Takovéto premka taktéž miluju. Vezmeme stávající loď, drobně nerfnem a máme nové premko, hurá prašulky hrňte se 😀

 7. SteelFox napsal:

  Přál bych Vám všem, aby jste byli spokojeni co nejdříve jako já ! Moc rád totiž hraji torpédoborce a japonské křižníky … :)

 8. Maras555 napsal:

  jééé díky za přání.. :-) když už jsem u toho tak mě dneska čeká koupě křižníku Zao. Už se nemůžu dočkat až ji proženu po moři. od 6 tieru nahoru grind napohodu. (Myoko, Mogami 155 a Ibuki rules ) :-)

  • SurreyCZ napsal:

   Tak Aoba taky nebyla vůbec zlá :)

   • Maras555 napsal:

    jj hrálo se mi s ní taky dobře.. bylo to po furutace vysvobození :-) vadilo mi na ní, že má pouze 3 věže. ta pravá sranda ale začíná až u Myoka…

  • Bergham napsal:

   No, já se nějak seknul na Ibuki. Ne, že by byla špatná, ale ty high tier bitvy mě nějak nebaví. :)

 9. Rostdor napsal:

  Vsetky lode so pridaju teda az na ten T2 us DD uz su v hre davno len nane hodili iny skin. BTW Katori bola v CBT regulerna lod na T1 akurat nemala torpeda.

 10. MarfyArt napsal:

  Je někde uvedeno jaký má ten Anshan doplav a rychlost torpéd? :( Osmičkovej DD prémiák by se hodil více…