Chcete se účastnit carrambovy recenze?

Na vánoce jsme vám slíbili, že se s námi budete moci více zapojovat do tvorby našeho obsahu. carramba66 nyní připravuje do World of Warships komparativní recenzi na tři premiové lodě 8. tieru, německou bitevní loď Tirpitz, sovětský křižník Michail Kutuzov a japonský křižník Atago. Pokud chcete, můžete se jí účastnit. Jak?

Je to vcelku prosté. Velká recenze bude mít, jako vždy, několik částí, mezi nimi část o historii všech tří lodí, část, kde vám ukážeme mapy pancíře a modulů, doporučené skilly a vybavení, nebo statistiky jednotlivých lodí.

Kromě toho však budou samozřejmě součástí také komentované replaye. carramba jich má připravených šest, pro každou loď dva. A tady se pro vás otvírá možnost.

Pokud máte s nějakou ze zmíněných tří lodí kvalitní replay, můžete ho poslat a pokud bude vybrán, stane se součástí recenze.

Podmínky:
– replay musí být s lodí Tirpitz, Atago nebo Michail Kutuzov
– pouze opravdu dobré bitvy
– bitva byla odehrána v PvP nebo PvE módu (hodnocené bitvy posílejte jen v případě, že půjde opravdu o mimořádně vydařenou bitvu)
– bitva byla odehrána v současné verzi
– soubor s replayem posílejte na carramba66@seznam.cz (stačí replay, výsledky netřeba)

Pokud bude váš replay vybrán, stane se součástí carrambovy recenze. Nuže, do toho!

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “Chcete se účastnit carrambovy recenze?”

 1. Furisis napsal:

  ne

 2. chom napsal:

  zkus zvazit replaye pouze z PvP, bo to je to, oc tu bezi
  ber to jako radu zdarma, o kterou se me nikdo neprosil 😉

 3. Busardo napsal:

  Kdo máte ty lodě, jaké jsou? Ten Kutuzov vypadá opravdu dobře, a Tirpitz je legenda která už mne párkrát poslala na dno :)

  • MarfyArt napsal:

   Všechny tři lodě jsou dobrý. Vydělávají slušně a oproti tankům u nich nemám absolutně pocit, že by měly být horší jako prémiové oproti standardní konkurenci na stejném tieru. Spíš naopak. Atago je parádní moneymaker a jedinej křižník na svém tieru co má „lékárničku“. Kutuzov je neskutečnej AA deštník. Misi na ARP Kongo = sestřelení 150 letadel jsem v podstatě odehrál s ním a to opravdu za chvilku… Mnohdy více sestřelů než CV. No a Tirpitz je podle mě také hodně dobrá loď. Pro dělostřelecký souboj má při správném úhlování slušné pancéřování a žádná bitevka nepřežije s ním férovku na krátkou vzdálenost díky torpédům. Snad jen opět zase Tirpitz, který použije torpy rychleji a lépe… :)

   • MarfyArt napsal:

    Ale v rukách noobů, co si je koupí a nemají ještě zkušenosti na osmém tieru (někdy ani na šestém) jsou tyhle lodi doslova pohromou pro tým, protože neudělají ve hře to, co se od nich čeká…

 4. vojtech_luza napsal:

  Atago je supr, ale je ted neskutečně papírové.
  Bitevky ti daj citadelky i z předoboku, spíš jako víc ze předu.
  Dřiv vydržela víc.

  • MarfyArt napsal:

   V poslední době hraju raději s Kutuzovem než s Atagem. Papírovost je stejná, ale oproti Atagu je hbytější a dokáže se rychleji úhlovat. Ne, že by to bylo třeba proti Jamatu nějak moc platné… :) Základem je „opékat“ héčkama jen tu bitevku, která má dost starostí s někým jiným… :)

   • MarfyArt napsal:

    Jsem hodně zvědavej na úpravy AA co plánuje WG. A především, jak se to projeví u Kutuzova… Nyní je Kutuzov doslova protiletadlové monstrum. Standardně s ním mám v bitvách s jednou letadlovkou 15-20 sestřelů. Bohužel maximum zatím jen 25 kousků, protože ve chvíli, kdy si enemy hráč s CV uvědomí, že tu jsem a 4 letky bombardérů se mu nevrátili na loď, nebude už tak hloupej aby posílal další a raději se zaměří na druhou stranu mapy. Medaile „čisté nebe“ mi tak zatím úspěšně uniká… :/

 5. vojtech_luza napsal:

  Ještě rada. Aby vám šli replays nainstalujte si ASLAIN MODY.