Chcete hrát s lodí Michail Kutuzov?

Pro všechny fanoušky World of Warships, kteří, stejně jako my, netrpělivě očekávají příchod sovětského premium křižníku 8. úrovně Michail Kutuzov, máme výbornou zprávu. Můžete si s ním zahrát už teď! A my jsme tu od toho, abychom vám řekli, jak se k němu dohrabat, i když ještě vůbec není v prodeji.

Včera jsme tu psali o tom, že si můžete stáhnout testovací server World of Warships (stahovat můžete zde). Pokud jste už dříve na testovacím serveru byli, máte pro něj vytvořený účet a můžete se přihlásit jeho přihlašovacími údaji. Pokud nikoli, musíte si na http://pt.worldofwarships.ru/ udělat účet nový, klidně stejný, jako máte na ostrém serveru. Projdete procesem registrace (ověření do mailu, atd.) a pak už se můžete přihlásit.

Jak získat křižník Michail Kutuzov?
Je to vcelku jednoduché. Wargaming ve vší tichosti vložil na testovacím serveru mezi mise jednu, kterou když splníte, tak dostanete na svůj testovací účet nějaký gold a právě křižník Michail Kutuzov i s kapitánem. Mise je velice jednoduchá, stačí zničit 10 nepřátel (samozřejmě v jakémkoli počtu bitev). Je to o to jednodušší, že se to dá splnit s jakoukoli lodí jakéhokoli tieru a to ve všech typech bitev, tedy i v PvE. Stačí vzít letadlovou loď a dorážet polomrtvé soupeře, nebo torpédoborec a taktikou „urá za Stalina“ projet středem a rychle někoho vytorpit. Mise je za půl hodiny hotová.

A jaký Michail Kutuzov je? O tom ještě dnes napíšeme.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “Chcete hrát s lodí Michail Kutuzov?”

 1. borakira napsal:

  Delat WG testera za neco co mi pak sebere …. 😀 nejsem blazen ale dobrej pokus 😀

 2. carramba66 napsal:

  Patrez + Desert_Eagle_5 = 24 hodin. Jiriuscz podmínka.

  Kdybych na vás zapomněl, tak se mi připomeňte, ať vás odbanuju.

 3. Sipovsky napsal:

  Presel jsme z pet na tanky,lode jiz momentalne pro me nehratelne.Ekonomika,sklad,zrychleny vycvik u kapitana atd..vse pro me dulezite a podstatne tu neni.

  Pockam jak se hra vyvrbi v budoucnu,a jsem momentalne zvedav,kolik hracu z lodi odlaka nove zavedeny Cesko/Slovensky strom.
  Budu schvalne sledovat pocty hrajicich lidi lode…

  • LorenSoth napsal:

   IMHO absence zrychleneho treninku kapitana neni takove zlo – muzes si ho prehazovat mezi jakymakoli lodema.

   • Sipovsky napsal:

    Vubec neni zlo,na premium lodich mam jiz min.: 1 milion expu….k nicemu..

 4. MarfyArt napsal:

  Instalovat test nebudu… Počkám na recenzi od Houmera_ která bude objektivnější než „realistická“ hra s Kutuzovem v bitvách šílenců, kde je na každé straně 7 Kutuzovů… navíc na testu nebudu mít kapitána s se skillem +20% dostřelu, takže to podle mě fakt nemá cenu…

 5. schnellboot napsal:

  Nevíte nebo nedokážete někdo odhadnout, kdy se Kutuzov dostane do prodeje?

 6. Miroslav Částek napsal:

  CHtel jsem se zeptat ten test server je jako u tanků že tam je několik free xp + goldů + stříbrnáků