Charakteristiky lodí Molotov a USS Texas

Už jste se tu několikrát mohli dočíst, že do World of Warships zanedlouho přijdou kromě letadlovky USS Saipan dvě další premiové lodě, sovětský křižník 6. tieru Molotov a americká bitevní loď 5. tieru Texas. Dnes pro vás máme jejich první screenshoty a také kompletní charakteristiky, vytahané přímo z dat hry. Jako vždy platí, že premiáky se před vydáním ještě mohou upravit, nicméně narozdíl od Saipanu vypadají vybalancovaně, takže se to nepředpokládá.

Molotov

Screenshoty

Základní charakteristiky

Výzbroj

AA

Torpéda

USS Texas

Screenshot

Základní charakteristiky

Výzbroj

AA

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

5 komentářů k “Charakteristiky lodí Molotov a USS Texas”

 1. Pepelopez napsal:

  HM ten Texas vypadá docela nabité, uvidíme možná koupim.

 2. Sipovsky napsal:

  Ten Texas ma slusnou protiletadlovou palbu :-)

 3. Badsworth napsal:

  JJ Texas vypada super, hlavně nemá jak sesterský New York debilně umístěné záchrané čluny které braní vytočení věže č. 3 dopředu. :)

 4. mba napsal:

  Na palubě Texasu jsem byl a je to skvělý zážitek! Pokud se někdy ocitnete v okolí Houstonu tak doporučuju návštěvu. Škoda jen, že normálně se nedá dostat dovnitř veží k dělům, ale i sekundárky stojí za to nebo si sednout k Boforsům a točit si kolečkama na náměr a odměr bylo prostě super :) … takže pro mě prostě povinnost so ho koupit!

 5. Rado napsal:

  nic nove pod slnkom. nic ine len nove prem lode a tanky. nahrabat co najviac penazi. s hrami to musi byt uz velmi chabe, ked si musia platit reklamu v tv 😀
  zdochynajuci kon kope?