carramba66: WoWs – Replay Hakuryu

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

22 komentářů k “carramba66: WoWs – Replay Hakuryu”

 1. SurreyCZ napsal:

  To nedělají dobří CV hráči, to dělají hajzlové… stejně jako dříve s driftováním přes lajnu.

  • jiriuscz napsal:

   Njn, každý se snaží si tu hru usnadnit co nejvíce.Na druhou stranu, kdyby lidi v týmu spolu spolupracovali a pluli ve svazu lodí.Tak CV nebude tak úspěšné.Samostatná bitevka se rovná smrti od CV nebo DD. :) .

  • SurreyCZ napsal:

   Není to zakázané, protože engine hry to dovoluje 😀 Dá se jinak říct, je to v poho, umožnuje to chyba ve hře. Ale to je jak s Warpackem ve WoT či s aimbotem, někde je chyba, tu někdo využije a co? Přece v poho ne? Jen chyba hry.

   • carramba66 napsal:

    Oni to zakážou, nedávno psal ten strejda z Petrohradu, co vede vývojáře WoWs, že tohle je jedna z příštích priorit. Navíc tohle je hra odehraná už před půl rokem, od té doby jsem to moc nedělal.

 2. L3X1ON napsal:

  Jenže warpack není chyba ani nic co by bylo uděláno hráči na základě mezery kterou někdo našel v pravidlech, warpack vytváří samo WG a nechává si to ještě k tomu platit od hráčů co to používají, proto jsou všechny ty mody nedoporučené a né zakázané 😉

  • JH napsal:

   tobe koukam spadl nejaky ten pack primo na hlavicku…

   • L3X1ON napsal:

    A kdo myslíš že dělá warpack ? Nějaký modeři ? A proč teda mody co jsou ve warpacku nejsou všechny dostupné i od ostatních moderů ale jen ve warpacku a nedá se to z nějak nijak vykopčit ? Navíc když chceš používat warpack tak musíš mít aktivní prémiovej učet. To určitě vymyslel nějakej hráč … :)

 3. Sigimundus napsal:

  No ja nevim nevim ale zverejnit ted pul roku stary zaznam hry kdy se ve hre toho zmenilo opravdu hodne mi prijde pri nejmensim divne.

  • carramba66 napsal:

   Ono se toho u japonských CV tolik zase nezměnilo, protože velkou část těch změn z 0.5.1 zase revertovali zpátky. To říkám jako dlouhodobý majitel japonských letadlovek :) Na lowiterech změnili decky, ale na Hakuryu jsou pořád stejné.

   • jiriuscz napsal:

    Na druhou stranu na X bitevkách AA moc teď nefunguje , tak jak má.I když mám na Montaně 92-98 AA obranu tak stejně se ke mně dostane na hodně blízko. I když ručně zaměřuješ letky. Na jednu stranu u Yamata se mi zdá AA ochrana účinejší než u Montany.

    • Daniel napsal:

     Na druhou stranu Hindenburg je ted totálně OP v AA i Des Moines.

     • carramba66 napsal:

      Jak je Hindenburg a Des Moines proti letadlovkám „totálně OP“ dokumentuje tato tabulka. To první je průměrná DMG, to druhé jsou průměrné expy. Nad Hindenburgem a Des Moines je v průměrné DMG překvapivě i o dva tiery nižší Shokaku.

     • Daniel napsal:

      Nejdřív je potřeba se naučit číst a nezapomenout tam přečíst to slovo AA :) tak snad příště 😛

     • carramba66 napsal:

      Já tě strašně nerad zase ztrapňuju, Dane „James4″ Jílku, ale podle statistiky počtu zničených letadel je Des Moines je na 17. místě (OP), Hindenburg na 24. místě (OP). I když nebudu počítat letadlové lodě, tak před Hindenburgem jsou nejen obě desítkové bitevky (OP), ale dokonce jedna devítková (OP) a jedna osmičková (OP). Dál je před ním pár křižníků, z toho dokonce jeden osmičkový a premiový. A jako vrchol estrády je před ním jeden premiový tier 7 křižník (OP) a dokonce jeden tier 6 křižník (OP).

      Měl by ses vrátit na ofiko fórum a nepsat tady pod smyšleným nickem a nově založeným mailem.

    • Bergham napsal:

     Staci, kdyz mas u sebe neco většího než DD a každý si útok rozmysli.

     • LUKO97 napsal:

      Jj jak rikas, casto jezdime divizi 1 CR + 2 BB nebo 2 CR + 1 BB. BB chrani CR pred CR a BB, CR chrani BB pred DD a AC… Tuhle spolupraci si nemuzu vynachvalit… :)
      Ale nejradsi mam stejne 3 DD toje teprve mordor… :)

   • Sigimundus napsal:

    Zase tolik nezmenilo? Hrajeme oba stejnou hru?

    • Daniel napsal:

     Tak třeba že AA na Hindenburgu byli před 0.5.3 více méně nepoužitelné a po patchi je ještě lepší jak Des Moines. Des Moines je už nyní v základu to co před patchem si na něho měl všechy AA :)

    • carramba66 napsal:

     Jasně že ne. Jezdí mnohem víc torpédoborců a míň BB, ale jinak jsou ty změny minimální. Japonský CV se hrajou už rok v podstatě furt stejně, jezdím je furt, takže mám srovnání.

    • Houmer napsal:

     Predsedovi prece nemuzes rikat, ze pise nesmysly. I kdyz to vsichni vi. Dostanes ban.

     • carramba66 napsal:

      Přesně, Houmer je toho živoucím důkazem, psát sem nemůže a jeho videa už tady taky nejsou. Důležitý je prostě rychle kickovat z klanu webu lidi, co s tebou nesouhlasej 😀 😀 😀

 4. LUKO97 napsal:

  Ve WoTku se nadava artynarum clikari… Co je potom tohle??? By mi krysa chcipla nez bych to uklikal…
  Jinak pekny videjko… :)