Britové potvrzeni jako další linie WoWs

Na evropském oficiálním fóru se objevilo Ectarovo vyjádření, ve kterém se vrací k dlouho probíranému vložení dalšího vývojového stromu do World of Warships. Podle jeho slov by to měli být skutečně Britové. Zajímavější ovšem je, že Ectar naznačuje, že možná bude ještě něco před Brity, nějaké nové lodě již existujícího stromu. Spekuluje se o německých bitevních lodích.

„Pokud jde o další vývojový strom, další na řadě jsou lodě britského královského námořnictva. Není ještě rozhodnuto, zda přijde jedna nebo více linií najednou, nicméně může se klidně stát, že ještě před Brity budou další stromy již existujících národů. Chápeme, co chtějí hráči, ale také je nutné brát v potaz přístup ke zdrojovým materiálům, podle kterých lodě tvoříme. A pokud něco může být vydáno dříve, protože už je to hotové, nechť to vydáno dříve je, nemá smysl to zadržovat.“

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2016/01/28/wows-next-nation-royal-navy-confirmed/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “Britové potvrzeni jako další linie WoWs”

 1. kudlis1cz napsal:

  Vypada to, ze se opravdu je na co tesit

 2. Grux napsal:

  Ty německý bitevky by byly skvělý

 3. Pepelopez napsal:

  Souhlas proto už mám 200k free XP :-)

 4. Bergham napsal:

  No, já bych bral spíš RN, než BB Kriegsmarine. :) Pravdou je, že jejich hladinové loďstvo bylo vážně miniaturní (po WWI)

 5. SteelFox napsal:

  Výborná zpráva! Více tech stromů a rozmanitých lodí, více různorodých map, a bitvy ve WoWs budou ještě zajímavější. Takové nformace, které mi zvednou náladu rapidně výše, ty by mohly chodit každé nedělní ráno … :)

  • Smrtka GT napsal:

   aby se z toho nestala přeplácaná gameska ala Tanky kdy už ani nevím jaký herní režím zapnout:-)

 6. ThaJa napsal:

  Za bitevky ma to baví najviac tak německé by celkom potešily :)