Blíží se do WoWs 8bitový mód?

Vzpomínáte si na dnes již legendární zábavný mód z World of Tanks s kostičkovým tankem Karl? Nebo zimní kostičkové honičky s třemi tanky na zimní „osmibitové“ mapě? V datech World of Warships se nyní objevila kostičková loď. Je proto možné, že se osmibitový mód vrátí, tentokrát do World of Warships.

Řada lidí neví, že by to nebyl první zábavný mód v rámci World of Warships, už před několika měsíci se lodě přesunuly do vesmíru a tak jste například mohli mezi hvězdami bojovat s upravenou kosmickou verzí bitevní lodi Yamato.

8-bit mód?

Zdroj: http://gamemodels3d.com/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

12 komentářů k “Blíží se do WoWs 8bitový mód?”

 1. xman napsal:

  nevite na kdy, nebo jestli vubec se chysta slouceni goldu a volnych xp s WOT?

  • 337711 napsal:

   Zlucenie urcite bude. Ale podla mna to urobia tak ako pri lietadlach ked sa skonci otvorena beta a hra bude vydana naostro.

  • Wysch napsal:

   Ano.

 2. ouklej napsal:

  Myslím, že na tom mají ještě dost práce místo toho aby vymýšleli tyhle kraviny. Jinak je ale ta hra příjemné překvapení.

 3. dominik napsal:

  Meli by na tom hodne pracovat a nedavat tam zadny kostickovy lode a meli by raci udelat britsky stat muj brach se na nej tesi.

 4. garny2 napsal:

  WoWs je tak zábavný,jako mě kdysi bavilo Wotko.Doufám,že zůstane zábavné a nebude pokračovat jako tomu bylo u tanků.Tanky myslím do 0.7 patche.Ted jsou tanky pro mě oničem.

 5. dominik napsal:

  No kdyz to tak vezmu pro me sou u tanky k nicemu a v lodich uz mam 4 trojkove lode

 6. dominik napsal:

  No a jeste neco ja chci aby udelaly komiksy s lodemi v s tanky

 7. dominik napsal:

  Chiba na konci zadny v s ale jen s

 8. dominik napsal:

  Uplna chba ja chci aby udelaly komiksi s lodemi jako to bylo s tanky

  • ouklej napsal:

   Ani na potřetí bez chyb :). To že jsou prázdniny neznamená, že gramatika je má taky :).