WoWs: Bitva s halloweenským bossem

Známý youtuber TheBaron vydal video, ve kterém ukazuje bitvu ve World of Warships s halloweenskou lodí. Ovšem nikoli z pohledu hráče, ale z pohledu majitele halloweenského „bosse“. Jde o přebarvený desítkový křižník Des Moines, posunutý na tier 4. Zábava? Jak pro koho.

Jak už jsme tu psali, stejně jako kdysi v případě akce Bílý Tygr ve World of Tanks, se i tentokrát utkávají zástupy normálních hráčů na randomu s hightier loděmi, které jsou pro účely této akce ovšem přesunuty na nízké tiery. V našem případě jde o Des Moines, populární tier 10 křižník americké linie, který, jak již bylo řečeno, byl ovšem přesunut na tier 4 a neovládá ho bot, ale nějaký zaměstnanec nebo spolupracovník WG. Statistiky má zachovány, snad kromě rychlosti. Ale jinak má vše jako desítka. Za její zničení přímo vy bonus nedostanete, ale pokud vyhrajete bitvu, dostane bonusy v podobě vlajek celý tým. Ale vy nevyhrajete.

Když tak shrnu halloweenské oslavy:
– můžete si za goldy KOUPIT bonusovou jednorázovou kamufláž
– můžete si KOUPIT premiovou loď
– můžete se na nízkých tierech nechat ZMASAKROVAT hightier loděmi, ovládanými někým z WG

Proč mi připadá, že celá halloweenská akce je spíš dělaná pro WG, než pro hráče.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

10 komentářů k “WoWs: Bitva s halloweenským bossem”

 1. Loren_Soth napsal:

  Muzeme – ale nemusime :) Popravde si tu kamuflaz na vitezstvi s Atlantou klidne koupim – i kdyz jich zaplatim par za den, nevadi mi to :) Ta premium lod je cenovej ulet a stve mne to – IGN torpedoborce mam rad. A ta boss ship je spis perlicka – kolik jich clovek potka behem akce? Dva, tri?

 2. Pet424 napsal:

  „Proč mi připadá, že celá halloweenská akce je spíš dělaná pro WG, než pro hráče.“ protože to tak je :(

 3. Jarda napsal:

  To je úchylný ;). Ten Phoenix si určitě užil zábavy.. a ten Kolberg taky… a dál jsem nevydržel.

 4. Lukass napsal:

  K Fujinu – „loď duchů“…
  je to Minekaze. O dva uzly nižší maximálka a „žádná“ protivzduška… tam rozdíly končej.

  • Porpoisee napsal:

   Má oproti Minekaze staré dobré, neznerfené odpalovací úhly torpéd. To je ale vše. Pro mě je to díky nehistoričnosti a stupidnímu, dětskému camu loď kterou si nekoupím. Pokud by v tom bundlu bylo historické Kamikaze, tak bych o tom uvažoval, i když balast v podobě vlajek je prostě k naštvání. Ty dublony bych nějak využil.

 5. mrshadow60 napsal:

  staci to prekvapit nejakym japonskym toredoborcom a da sa to zlozit aj na 5 urovni 😀

  • mrshadow60 napsal:

   inak gulomet je to celkom pekny, ale ake to je krive a ako dlho letia tie strely to je pekna bieda :( to zao je iny snajper oproti des moinesu 😀

 6. Luckyson napsal:

  To je teda o nicem… nechapu, jak z toho muze byt ten chlapec tak nadseny… :/

 7. carramba66 napsal:

  Jestli s tím někoho potkám ve svém týmu, tak jde okamžitě leštit dno i kdyby to byl Houmer. Za ten ban na pár dní mi to stojí.

  • MarfyArt napsal:

   Přesně tak… Je to hnus… Že to těm hovad*m neni trapný… Být ve stejném týmu a mít torpéda, tak ten „bosoidní“ zmetek dostane plnou boční salvu…