19. října přijdou do World of Warships německé křižníky a ruské torpédoborce

Wargaming zveřejnil video, na kterém oznamuje brzký příchod jedné německé a jedné sovětské lodní větve do World of Warships. V případě německých strojů půjde o linii křižníků, v případě sovětských o torpédoborce. Na videu jsou dva z německých strojů vidět, jde o 10. tier Hindenburg a 8. tier Admiral Hipper.

Tier 10 německý křižník Hindenburg je stroj, který existoval pouze jako projekt, v reálu (pokud mám správné podklady) vyroben nebyl. Bylo u něj plánováno dvanáct děl ráže 7 palců (tedy cca 170mm) a to ve čtyřech věžích po třech dělech. Další informace jsou vidět z výřezu videa, víc se zatím neví.

Na tieru 8 německé větve křižníků by mělo být plavidlo, které existovalo, jde o křižník Admiral Hipper. Jeho historická rychlost byla 32 uzlů a nesl osm děl ráže 8 palců (203mm), tedy čtyři věže po dvou dělech.

Stroje přijdou do hry 19. října, celé video je k vidění zde:

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

9 komentářů k “19. října přijdou do World of Warships německé křižníky a ruské torpédoborce”

 1. LorenSoth napsal:

  Tak uvidime, co udelaji s nemeckejma bievnima kriznikama a kepesnima bitevnima lodma. IMHO nemeckej T10 kriznik mohl bejt Prinz Eugen, ne ?

 2. LorenSoth napsal:

  Musim se omluvit – Prinz Eugen je stejna trida jako Hipper.

 3. borakira napsal:

  Prinz Eugen muze bejt premiak … ale taky tridu hipper muzou mit rusove ,,,, jeden kousek od nemcu koupili … uvidime :)

 4. radekoskar napsal:

  Na endlich… :)

 5. shermenn2110 napsal:

  Nebo scharmost a nebo jak se píše ten bitevní křižník v trileru byl na začátku ;).

 6. Ajvin napsal:

  Sorry chlapi ale co za mesiac je rijen? Ked madman robi clanky mesiace pise obojako…

 7. tumic369 napsal:

  ted už čekám jen Navy HMAS a HMCS když jsou i Polské křižníky a přidají Holandské Královské Námořnictvo 😀 víc kloudného ve 40- 50 letech stejně nebylo