ManiaXXL: Replay Chieftain-T95

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

8 komentářů k “ManiaXXL: Replay Chieftain-T95”

 1. Glock17 napsal:

  Dobře mu dingá věž. V hulldownu nepříjemný soupeř.

 2. Cj007 napsal:

  místo ventilace tam měl dát stabilizátor, těch 20% na zmenšení zaměřovače za pohybu by dost pocítil

  • Kiposh napsal:

   souhlasím, navíc ventilace je v celku dost „k ničemu“ každý jí používá, ale já říkám, že je to spíše takový placebo efekt. 5% k posádce je ve skutečnosti něco kolem 2-3% k vlastnostem vozu což je naprosto zanedbatelné, to nic nerozhoduje. Ale jakákoliv jiná přídavná zařízení rozhodnou dost na konkrétní věc.

   • carramba66 napsal:

    Ventilace se rozhodně hodí tam, kde máš dobrou posádku, tedy posádku s BiA, protože to kombo se pak velmi dobře doplňuje. Příklad – ISU-152. Nominálně, tedy se 75% posádkou, má přesnost 0,44, čili s tím na víc jak 100m trefíš leda kulový. S BiA a ventilací seš na 0,37, což jistě není ideální, ale už se tím na nějakých 200 – 300 metrů dá se slušným úspěchem snajpit.

   • ManiaXXL napsal:

    …a ja nesuhlasim ;-)…je to o preferenciach, co sam viacej paci a caky styl uprednostnujes. Ja som si isty, ze bez lepsieho dohlau by som nemal tolko naspotovane. Mne sa paci, ked sa tank lepsie hybe a vsetko sa vylepsi (cca 3%) … na druhu stranu velkost zameriavacieho kruho viem dobre ovplyvnit predmeranim/nastavenim dela na ciel a rozumnym pohybom podvozku….

    • romikuscz napsal:

     Souhlas, pro aktivni hrace vytezi ventilacka.

     • Fluttershy_pony_ napsal:

      Právě že stabík

     • Rekzen napsal:

      No právě že stabík… pokud jsi aktivní tak ti 440m dohled stačí a na 200 metrů trefuješ… pokud jsi camper tak těžko říct co ti pomuže