VonDoom4: Recenze Tiger II Sla.16 [WT]

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

15 komentářů k “VonDoom4: Recenze Tiger II Sla.16 [WT]”

 1. nwmjmeno napsal:

  Achjo škoda že tak hezký detaily si ještě dlouho nezahraju :/

 2. k0Lt napsal:

  Super komentár k videu :)

 3. borakira napsal:

  jj taky mam nutkani to hrat cim dal tim vic …. nekdy to docela vtahne do hry teba bombama strelbou okolo clovek ma pocit ze v ty valce skoro i je … na rozdil od jinych gamesek

  a jako jestli budou lodicky i ve WT tak jedine super … WoWs se mi libi ale spousta veci je tam tak nerealnejch (kvuli balancu nebo cemu) ze bych vetsi realitu docela uvital

 4. George napsal:

  Proti WT se může WOT zahrabat.Alespoň co do engine kterej jede na ultra detaily i na starým železe kde se na WOT musí ubírat detaily.To samý AW . Na ultra v poho přes 60 FPS. Wot mam ubraný abych nepadal pod 50 FPS (nevýhoda AMD FX).

  • SurreyCZ napsal:

   Přitom finančně a hráčskou základnou se může jít zahrabat WT. Ale nedá se čekat nic jiného, holt doplací na svoji realističnost.

   • Onovo napsal:

    nevím,. furt se kecá od WT odchází lidi- ale ten stav se drží, možná i zvyšuje
    ovšem aspoň se dělí zrn od plev(a že to je hodně znát)

 5. NucleonCZ napsal:

  Moc pěkná recenze.

  Akorát nesouhlasím s tím že tenhle tank byl legenda , spíše to byl velký drahý fail

 6. myzrael333 napsal:

  Video super, pěkně sjel diváky, ale musím říci, že to křoví na tancích se mi nelíbí. Jako nováček bych proti tomu neměl šanci. Nejsem si jistý, jestli toto je správná cesta. Asi je to zábava hledat střílející keř.

  Ty pitomci z wg by si mohli vzít příklad a udělat premiovou obalenou IS3ku a pod to navěsit náhodně kusy pásů.

  Abych jen nekritizoval, mají dobře vyřešeno odpadávánÍ pásů a představných plechů po zásahu. Myslím, že wotku by toto pomohlo.

 7. marhi napsal:

  Pěkné, ovšem ne pro slabší hráče. Realističnost je na jednu stranu fantastická, na stranu druhou je dost ubíjející koupit dvě rány a fertig.
  No zůstanu u WOT.
  Ke komentáři výtku nemám. Dost podrobných info. Možná víc jak kdejaký dokument. Za mě bravo.

  • artynář napsal:

   Když přechází člověk z arkády na realistické bitvy, to dá zabrat když člověk nemá nepřátelské tanky ani letadla označené, tak kouká kde ty tanky jsou a většinou to zjistí až dostane zásah. A v noci nevidíš vůbec nic. Dobré je že se na těch mapách střídá denní doba. Tank se po delší době se tank pořádně umaže. A wotko jsem nezapnul celých 4 měsíce a vůbec mi neschází. je to změna hraní a vítám ji.

 8. Rallytravel napsal:

  Taky jsem to začal hrát znovu po dvou letech. Zkusil realistické pozemní bitvy, opět zase i letadla a najednou jsem zjistil že to haju pořád, sem tam lodě a občas WT.

 9. Petr napsal:

  VonDoom4 jsi borec :)
  Skvele videa