sranda27: Brummbär #2 [WT]

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

5 komentářů k “sranda27: Brummbär #2 [WT]”

 1. KGRP napsal:

  Příjde mi jako blbost střílet u těchto ráží Heaty, kor když HE má u Brumbära v sobě větší množství výbušniny než ruské 152 mm náboje. Když jsem jezdíval tanky s houfnicema tak mnohem lepší výsledky byly s HE municí, samozřejmě ale pokud se míří tam, kde ten výbuch působí na co největší plochu.

  Jinak 160 mm pene na Heatech mi příjde v pohodě, třeba SU-152 má stejný BR a průbojnost na AP nábojích ještě menší, navíc ten Heat neztrácí se vzdáleností efektivitu.

  Podle historických tabulek je to správně, granát Gr. 39 Hl/A měl průbojnost 160 mm.
  http://www.panzerworld.com/armor-penetration-table

  Naštěstí ve WT když něčemu mění jakékoliv parametry (rychlost, průbojnost, rychlost nabíjení atd.) tak uvádí zdroj podle čeho se řídili, většinou historická literatura a tabulky, a nevycucávaj si to z prstu.

  • sranda27 napsal:

   Čo sa týka tej priebojnosti som na fóre čítal od jedného čo tiež predkladal nejakú nemeckú knihu a bolo tam písané že tento typ mal priebojnosť 185mm preto som to teda aj vravel vo videu, ale ako je vidieť aj tých 160 je celkom dosť pokiaľ z tým vieš hrať :)
   A čo sa týka tých HE ešte som ich nikdy nepoužil vždycky uprednostňujem priebojnosť a istotu zabitia ako pri mojom šťastí zásah na hodenie pásov 😀

 2. morten76 napsal:

  ne ne proste pokial neupravia to ovladanie jazdy… tak to nema sancu instalovat znova. len som sa pozearl na video a vadilo mi ako sa tie tanky divne chovaju…aspon trosku to zjednodusit

  • KGRP napsal:

   A jak by to tam mělo jezdit když hraje tanky v Arcade módu kde mají tanky zjednodušený jízdní model a boostnutej výkon?

   • guthas napsal:

    Asi myslel to “ smykování “ viď? Mno ono se to výrazně zlepší pří zvýšení schopností řidiče = řízení… Mám osádku kolem level 100 a toto “ smykování “ není vůbec na obtíž, ba naopak. Perfektně se toho dá využívat u tanků, které pomaleji otáčí věž, případně hooodně pomalu couvají.

    A ano, je pravda, že v arcade modu jsou všechny parametry ( krom pančíře :( ) boostnutý, ale to nevadí.

    Jinak srando, pěkný video :-)