sranda27: Aktualizácia 1.61 [WT]

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

8 komentářů k “sranda27: Aktualizácia 1.61 [WT]”

 1. beautifulbutterfly napsal:

  brummbar ja aky tier a kolko realne stoji euracov?

  • sranda27 napsal:

   Je to Tier 3 z BR 5.0 stojí 2980 Orlov čo cca vychádza na 17€ pretože vieš kúpiť 2500 Orlov za 13,99€ a potom ešte 500 Orlov za 2,99€ a ostane ti 20 Orlov :)

 2. guthas napsal:

  Škoda, že je medvídek premiák. Vzhledem k tomu, že jsem hrdý majitel sla.16 tak již nepotřebuji žádný další německý premiový vozítko.

  Ale co jsem koukal na hodnoty nábojů, tak to musí být strašný prase. Vystřelovat 38 kg explozivní náboje na Battle ratingu 5 ( ůrověn t34-85[D-5t], Panzer IV ) a na HEAT ammo 250 penetrace s hmotností náboje 25 kg. Tyhle náboje musí posílat do garáže snad i IS-3 a to má battle rating 7,3 :-)))

  Zatím jsem tento tank ve hře nepotkal, takže nevím přesně jak je na tom s armorem, jak moc trpí členové osádky na střepiny, jak se střepiny rozlétavají atd. Mno a vzhledem k tomu, že hraji primárně battle rating 6,7 tak pochybuji, že jej jenom tak potkám.

  • sranda27 napsal:

   Presne ako vravíš tie náboje na tento BR sú proste božie čo bolo krásne vidieť vo videu na tej testovačke šup do IS-4 do boku veže krásne prešla :) ale tiež armor nemá skoro žiaden takže jedna dve rany a si dole. No stále premýšľam nad kúpou a ak kúpim natočím a budeme vedieť viac :)

   • guthas napsal:

    Jo to by bylo super, kdyby se tu objevila recenze na medvídka.

    Sice na youtube jich je jisto-jistě plno, ale proč nepřidat na wot.cz recenzi na tank, který je zajímavý a vzhledem k MMO hrám tankového zaměření se dá napsat i vzácný.

    • sranda27 napsal:

     Tak fajn presvedčil si ma 😀 budúci týždeň tu bude :)