Soudruh_Tonda: Replay TVP T50

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

7 komentářů k “Soudruh_Tonda: Replay TVP T50”

 1. Op skilla napsal:

  nic spešl…..damáž pekna ale zadnej super vykon v teto bitve nevidim. GG for you,thats all……

 2. leaf napsal:

  ani jeden mod? (ak neratam hlasky) az mi je to divne 😀

  • EuforiaN_82 napsal:

   Lidi s mozkem a skillem nepotřebují mít hru jako omalovánky, to je spíš výsada zbytku, který se je snaží dohnat. :-)

   • leaf napsal:

    nemyslim ze napriklad taky maniak alebo gotwy by sa snazili niekoho dohnat, napriek tomu zakladne mody pouzivaju ,-)

    • EuforiaN_82 napsal:

     Ale opět jsi uvedl fialky… Kdy už lidi kuwa pochopí, že dobrý staty závisí hlavně na mozku hráče a ne na nějakých blbých modech, které, uznávám, dokáží hru zpřehlednit a zpříjemnit? Na tom, jak je hráč schopný odhadnout, kam pojede nepřítel, jak se orientuje na mapě a hlavně, jak sleduje minimapu při bitvě? Znalost weakspotů, všelijaký mody a podobný kraviny jsou vedlejší, fialku dělá fialkou právě to, že zná dokonale mechaniku hry a dokáže dělat správná rozhodnutí ve správný čas. A taky to, že ze svýho týmu dokáže udělat živý štít , případně udělat stít nějakýmu klíčovýmu spoluhráči.
     Příklad já: unitato (half unicorn, half potato) Nikdy jsem se nesnažil honit staty, hrál jsem pro zábavu a často páchal hrozný sebevraždy a i přesto jsem se dostal tam, kde jsem, ne díky modům, o kterých jsem téměř nic nevěděl asi do 15K bitev. Dostal jsem se tam díky nějaký přirozený herní inteligenci a současně díky mojí velký agresivitě ve hře. Velitel mýho bývalýho klanu EHW o mě řekl, že mám snad na W cihlu a když jsem jednou nahrál na replaye hru, kde jsem trochu (ale ne moc) zakempil se SU-152, tak nevěřil, že jsem něčeho takovýho schopný. :-) To o něčem vypovídá. Když jsem se o hru začal zajímat trochu víc a řešit to, jak jsem prospěšný pro tým, tak jsem už tolik nedělal sebevraždy, naučil se pořádně využívat spotting system a dal si na posádky žárovku (fakt jsem ji 15K bitev nikde neměl, idiot) a ono to tak nějak začlo lézt nahoru samo. Uf.

     • leaf napsal:

      tak sam si povedal ze
      Lidi s mozkem a skillem nepotřebují mít hru jako omalovánky,
      ja ti iba vravim ze aj ludia so skilom a mozgom pouzivaju mody.
      BODKA zbytocne sa okolo toho moc vykecavas 😛

 3. doccitaj napsal:

  Novej tank ?