Soudruh_Tonda: Replay Škoda T 50

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

58 komentářů k “Soudruh_Tonda: Replay Škoda T 50”

 1. SurreyCZ napsal:

  To je teda super hra, hlavně že stihl vystřílet všechny goldy.

  • Roman napsal:

   A co vám furt vadí na goldech? Chápu, že byly doby kdy se nadaly koupit za stříbrňáky, ale dnes když to jde, máš prachy a chceš expit tak proč ne?
   Navíc to je většinou něco za něco

   • SurreyCZ napsal:

    Co proti tomu mám? Okej, nebudu tvrdit že to zabíjí hru, goldit může opravdu skoro každý, ale bez jakýchkoliv pochyb to zabíjí tanky, co spoléhají na pancíř. Jak kdyby nestačilo že 10 medka mají větší pene než HT.

    • Roman napsal:

     Osobně mám nahráno prd, ale co jsem tak na různých tankách zkoušel, tak kolikrát gold není zase taková výhra. Sice to mám papírovou pene, ale v reáleně dingá docela dost a když netrefíš slabé místo tak stejně neprojde. Kolikrát má smysl jen v houfnicích a tam zase není přesnost, takže nějaký přesný míření na průzory…. Ale říkám, mám nahráno prd a nízké tiery.

 2. Lazyboy napsal:

  Soudruh_fullgold

  • gattaca napsal:

   Kdyz na to ma stribro,at goldi…ciste jeho vec, kdo na to nema a zavidi at prida dalsi zavistivy komentar :)

  • Dr1051sk napsal:

   😀 😀 pobavil

  • Ameli1_cz napsal:

   Má tam 5 zásobníků goldů, já na T50 vozím 2. Třetina munice goldů není zas tak moc. Ten tank má záladní munici APCR, takže používat ty HEATy není zas taková nutnost.

   • Lazyboy napsal:

    Jak vidíš pro někoho je to nutnost u všech tanků

    • jh napsal:

     Ukáž prosím svoje staty Ty odborník. Keby si mal aspoň šajn ako sa má správne hrať, pochopil by si, že v kritických situáciách strieľať goldy je normálne a keď dáš dmg tak sa ti dokonca aj zaplatia. Problém u Teba je ten, že Ty namiesto toho aby si sa zlepšoval a poučil z takýchtovideí radšej slepo závidíš a píšeš totálne blbosti.

 3. marty napsal:

  Tento pán po tom co psal ohledně nových zvuků na ofiko forum a dělal tam ze všech blbce mě docela zklamal ….

 4. poustnilyska napsal:

  tak jo vy dva mudrlanti, dejte sem video, kde fullgold nastřílíte skoro 8k poškození a já vám ty goldy oběma rád zaplatim

  • Lazyboy napsal:

   Já tanky nehraju

   • Kvarter napsal:

    To je jedině dobře. …

   • Tobi_1989 napsal:

    Ale evidentně se v otázce WoT cítíš dostatečně pevně v kramflekách na to abys do toho mohl krafat a kritizovat, tak nejspíš někdy v minulosti jsi hrál a zvládals to líp a bez goldů?

    Jinak 15 HEATů fakt není fulgold, je to dost na to abys něco nastřílel když zkysneš v koridoru proti dvěma tier X heavy a nemůžeš jim najet na bok, ale to je tak všechno…

    • Lazyboy napsal:

     To mi řekni jak je teda možný že např batchata nebo z TVP jsem v životě nevystřelil jedinej heat a stejně tam mam přes 3200 průměrnej dmg ?

     • Lazyboy napsal:

      Na zádobníku prostě naprosto zybtečný, protože když nejsi úplný vemeno tak si poradíš…

     • Lasman67 napsal:

      natoc video, hod na YT alebo prestan krafat ty „vemeno“ :-)

     • Tobi_1989 napsal:

      Já neřikam že se bez goldů nedá obejít (ostatně sám jich vozim málo a věšinou je dovozim do konce bitvy protože mi je prostě líto prachů), ale jsou situace které si prostě žádají trochu toho pozlacení – když zůstaneš v koridoru čelně proti heavyně o tier nebo dva vyšší tak máš z pravidla 3 možnosti- gold, smrt nebo útěk (protože zastavit se, doměřit a začít lovit mikroskopickej weakspot je sice cool, ale zbytečně se tím vystavuješ a šance na úspěch je malá)

      Ono HEATy jsou jedny z těch goldů u kterých musí uživatel trochu přemýšlet, protože ikdyž mají obrovskou penetraci tak se zastaví o každé prd – a to je třeba u autoloaderu celkem problém protože nemůžeš vždycky předpokládat „jo, za 20-40 sekund až nabiju tak bude situace taková a taková“, kolikrát si připravíš klip plnej HEATů na IS-7 co k tobě stojí čelem a než ho nabiješ tak tam dávno není a musíš je jak největší jelito vyprázdnit do např. AMX 13 90 – nebo taky ne a můžeš přebít, ale další jednu výměnu zásobníku budeš týmu k prdu.

      A vůbec, jak můžeš mít s TVP nastřílíno přes 3200 když tanky nehraješ? 😀

     • Lazyboy napsal:

      Konečně rozumnej názor :) no možná je hraju

     • Buldozer napsal:

      A není to proto, ty DEMENTE, že tanky nehraješ? A protože je nehraješ, tak jednoduše nemůžeš ty „goldy“ vystřelit. Vycházím pouze z toho, co jsi psal výše :)
      PS: Označení za dementa není v tomto případě nadávkou, neb toto je termín pro osoby, řekněme slušně, s ne zrovna dobře pracujícím mozkem, a to vzhledem k tomu, že si nepamatuješ, cos napsal o pár řádek výše, zcela zjevně jsi. Naběhl sis sám.. :)

 5. Houmer napsal:

  Takže si shrneme ideálního YouTubera:
  1) Má perfektní vyjadřování bez vad řeči, nedýchá, nepolyká, ala Leoš Mareš.
  2) WoT hraje zásadně bez čet, bez goldu, bez modu a zásadně hraje pouze nonOP tanky jako je ARL V39 apod. Aby ukázal skill.
  3) Mluví slušně, rajčátka má rád, všechny by nejraději pohladil po vláskách a řekl jim pohádku. Má rád šťeňata.
  4) Je to profesionál v Premiere/Sony Vegas a technická úroveň jeho videií by měla soupeřit s Hollywoodskou produkcí
  5) Rozdává sušenky s mlékem a hází vtip za vtipem. Dle nálady obecenstva balancuje na pomezí klauna na provaze a uvaděče v divadle.
  6) Vzhledem k všeobecné inteligenci obecenstva předčítá veškeré parametry a čísla, jasně a zřetelně vysvětluje proč pro pohyb vpřed zmáčknul právě klávesu W.
  7) Všechny vydělané peníze věnuje na charitu, do dětských domovů a na psí útulky. V případě, že má prsa je dovoleno žebrat i na židle a vybavení k PC. Panicové hlasitě tleskají. Doufejme, že jenom rukama.

  Nějaké další požadavky na ideální Youtubery? 😀

  • Lasman67 napsal:

   +100 bodov Houmre 😀

  • hb74 napsal:

   – musí být fotogenický, aby se hezky vyjímal vedle modelu tanku na propagačních materiálech WG. Hodila by se mu baletní průprava a choreografie, aby se nepohyboval trhaně a křečovitě. hb

  • Tomas napsal:

   Když dostane ránu od arty, řekne něco jako:“Krásná rána“.
   Jinak dokonalý popis. :)

  • Tobi_1989 napsal:

   No, v podstatě, ale ad 6) by měl točit každé video ve dvou verzích (s komentářem pro blbce a bez) a sám telepaticky poznat kterému konkrétnímu divákovi přehrát to které video – a neumožnit mu přehrát to druhé, aby ho náhodou nepohoršilo – totéž by ostatně mělo platit i pro vulgarismy a webkameru, takže to nám dělá celkem 8 verzí od každého videa aby se pokryla jakákoliv kombinace těchto parametrů)

   Navíc by měl točit zásadně bitvy kde (samozřejmě bez čet a goldů jak píšeš) dává 40% a víc HP nepřátelského týmu s tankem na chvostu matchmakingu (tier 8 v tier 10 bitvě) – neplatí pro scouty, tam stačí nastřílet 10% a 50% naspotovat- jsme jen lidi, že jo…

   Navíc přestože to s nějakým obecně neoblíbeným tankem umí tak by se neměl snažit dokázat lidem že není až tak špatný a že se dá zahrát vícero různými způsoby (ad komentáře „OMG popáté Gottwy a VTU“), měl by prostě přijmout fakt že když stádo řekne že je to nehratelnej křáp tak je to nehratelnej křáp, přeskočit ho za volný expy a nesnažit se.

   Jo, ještě aby to byla baba 18-25 s vyvalenýma trojkama a asi by to mohl bejt youtuber/streamer pro každýho 😀

   • Lasman67 napsal:

    tak ty si ma uplne rozsekal 😀

   • miraM89 napsal:

    kámo co chceš na trojkách vyvalovat? 😀 nicméně když si projedeš občas Twitch tak narazíš na rusku s vyvalenýma 5kama (a myslím fakt vyvalenýma) ani nevím jakej tank jezdila ale koukal jsem asi hodinu :DDD

  • ryba napsal:

   jaj dobře ty 😀

  • Binford80 napsal:

   Houmer jede bomby 😀

  • miraM89 napsal:

   a ty už to nehul – nebo si to víc namíchej

  • BerounSF napsal:

   8) V každém videu udělá soutěž o Type 59, dokud ho nebude mít každý jeho odběratel.

  • IgorBrzda napsal:

   8) Musí to být žena,která se musí líbit všem 😉

  • Konias napsal:

   A musel být minimálně ve třetím kole Superstar, Talentamanie, Česko Slovensko má talent v nejhorším vyhrát Caruso show…

  • tomega napsal:

   Moc to žereš. Pokud jdu na verejny trh s kuzi, musim byt skiller nebo nad věci. Oboji jde jen bez emoci, to umi málokdo.

  • Tonda233 napsal:

   Si to mohl zkrátit a napsat, že ideální Youtuber je jako Eso Rimmer :-) jinak +1

 6. horros napsal:

  Takže Caramba konečně přesně ví, co chceme a doufám, že už brzy uvidíme videa dle našich požadavků.

 7. bykop napsal:

  Také by měl mít po 20k bitev WR minimálně 98% a odpovídat na všechny zprávy v garáži, které mu posílají jeho „fanoušci“. :)

 8. Bananaman napsal:

  Nechápu, co je na goldech pro někoho tak odpudivého. Mají své dobré i špatné stránky a je na uvážení každého, zda je použije. Hlášky „gold noob“ mi říkají o jejich průvodcích jen to, že jsou to duševně nevyspělí jedinci s hromadou komplexů. Tahle skupina pitomců si myslí, že prase s vanou za šutrem je hajené zákonem.

  • TheCamperCZ napsal:

   Taky to nechápu, pokud někdo chce střílet goldy (pardon – dražší munici s lepší penetrací) tak ať, já je můžu střílet taky. A ti hňupové, co tu „dražší munici“ nechtějí střílet, protože prý nejsou noobové…. no comment. Nevim jestli čekají něco ve smyslu; Jé tak to seš dobrej, tak to tě chválim, ty seš ale skiller…

   • miraM89 napsal:

    nemůžu mluvit za ostatní, takže za sebe – nic takovýho nečekám :-)
    nicméně taky nemůže čekat že ho budu plácat po ramenou za goldspam :-)

  • otto_von_asche napsal:

   „.., že prase s vanou za šutrem je hajené zákonem.“
   To je krásný, to si musím pamatovat 😀

 9. tomega napsal:

  pay to win , neb bez PU to jde kazdou bitvu +2 tier ponekud ztuha :))

  • bykop napsal:

   Proč pay to win? Zahraj 20 bitev s pětkou a vyděláš si na jednu „full gold“ bitvu na vyšších tierech. :) Nejde to ztuha, ale pomalu. :)

 10. Spectre napsal:

  uznavam vsechny youtubery, ale to jak se Tonda chova k hracum okolo wn 1000 je hnus. Napr. : another retards in the team, get cancer, lick my balls a dalsi urazky. Skoda je, ze nemam screen ani z jedne bitev, ale cumel jsem jak se nekdo takhle muze chovat kdyz ho ma v podvedomi urcita cast komunity.

  • dannyslavik napsal:

   A neni to jedno jak se chova? Vzdit jde o hru.

   • Lumperion napsal:

    …vzdit?))…česky to neumí,ale morálku už má dobře pokřivenou)).

    • Lumperion napsal:

     …jedno to není,jak se kdo chová,kdyby šlo o mně,neřeším to,ale na videa se dívají i děcka.Pochopíš časem,až něco takovýho bude hrávat i tvé dítko.Těžce budeš zkousávat,že s poučných videí si bude „odnášet“ i něco navíc)).

     • Spectre napsal:

      Dik za komentar, to je ten duvod co me stve a taky zaroven to, ze cekas, ze dotycny bude mit trosku rozum, ale bitva je teprve v odpoctu a Tonda uz vi ze to dopadne zle, pritom denodenne sami vime jak vetsinou bitvy s modrymi hraci dopadaji :) takze i to, ze tento youtuber nadava na bitvy aniz by zacala me trochu zarazi, a to jsem mel to stesti ho potkat asi 10krat a z 90% techto bitev se ozval vzdy on na sve spoluhrace.

     • Lumperion napsal:

      …z pouč…))

 11. bcstano napsal:

  ak som to spravne zachytil tak sa vo videu vyjadril ze a aha ja mam stale nabite goldy co ja berem ze tak nejak v zapale hry zabudol ze s nimi striela…to ako pouziva goldy je uplne vec kadeho jedneho nech uz ma na to akekolvek dovody…preco niekto pozuiva goldy nie je ani tak otazka na samotnych hracov ale hlavne na WG…ani ne preco goldy su ale preco su take su a hlavne preco, ako tu uz niekto spomenul, dost narusuju rovnovahy vo vyvazeni a ucinnosti panciera ktory potom znacne straca na dolezitosti…

  Inak video v pohode komentare trefne zabavne i pouzcne. Dokonca na zaver ho dostali co v takychto videach nie je zrovna zvyk.

  PS: ja hram totalne bez goldov ale neudem preto ocakavat ze tak bude hrat kazdy…nie som ziadna hviezda ale moje vysledky tiez snad prudko nikoho neurazia (hlavne ked je to bez goldov)…do noobov mi nadavat budu ludia aj tak dalej ale chlapci by to asi az tak prezivat nemuseli :)