ManiaXXL: Lowe – 3 vítězné znaky

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

26 komentářů k “ManiaXXL: Lowe – 3 vítězné znaky”

 1. Glock17 napsal:

  Tak na tohle jsem se těšil… Lva nemám rád a dlouho jsem nevěděl jak s ním hrát.

  • carramba66 napsal:

   Löwe je TD. Jeidný co má, je ten jeho ultimátní kanón, se kterým nemáte problém i na desítce. Ale musíte to hrát na distanc, protože nemáte armor, takže nic nedingnete, ani pohyblivost na to odněkud zmizet.

   Je to TD a jako TD se musí hrát.

  • ludvikg napsal:

   Já si Lowe koupil po T34 a IS-6, pro mě neskutečná hrůza 😀 a utrpení, neumím s ním hrát….těžko se zvyká na to být s ním vzadu :-)

 2. hb74 napsal:

  to jak je pomalý, to bylo úplně depresivní, fuj, hb

 3. tomega napsal:

  Jsem zvedavy jak Maniac uchopi padekilo. Dostat se přes 3K dmg se mi snim povede tak 1x za 100 bitev. :(

 4. _BASStard23__ napsal:

  Dobrá práce ManiaXXL, s touhle plečkou to je asi velký záhul dát 3 moe.

  • Glock17 napsal:

   Ono ho ve hře moc vidět není… a když už, tak ho má nějaké rajče. T34 nebo IS-6 jsou pro řadu lidí lepší variantou pro vydělávání kreditů.

   • Evangelion napsal:

    No mam oba aj T34 aj IS6 a na IS sa nic nechyta. T34 je pomala do vane vas paraju 6 a veza ma plno slabyn. A ste casto medzi x a tam mozete len snajprovat lenze tu je problem kedze zameriavate rok a presnost tiez ziadna slava. Ak ste aj v tope a chytite dobru mapu ale je tam arty co skoro v kazdej hre tak ide po vas a moc toho neuhrate. IS6 je fakt bozia je skoro uplne blbovzdorna :-) ma skvely pancier a super delo bojujete na kratko takze nepresnost nevadi ale ta pene na IS3 celne treba okamzite gold. Ale je to proste super stroj o com svedci ze som este nedal M a to som zahral cez 4000DMG a cez 2000 odrazeneho a daco som spotol. Takze M bude tazke ale urcite padne(aspom dufam.)

 5. le3ky napsal:

  To delo vizera byt velmi presne, ale inak asi nudny stroj. Viac zabavy je s T34 aj ked asi nie o moc. Inak dobre zahrane ako vzdy.

 6. le3ky napsal:

  Ok,sypem si popol na hlavu

 7. FraK72 napsal:

  Chtěl bych umět hrát jako ManiaXXL. To ale nikdy nebudu. Maniax je prostě talent. Nicméně díky jeho videím se zlepšuji :-).

 8. FraK72 napsal:

  Jinak Lowe je zralý na rebalanc. Když už je tak strašně těžký, tak by tu váhu mohli přemístit do pancíře nebo ho naopak trochu odlehčit (vyndat ten olověný ingot zevnitř tanku :-)

 9. Glock17 napsal:

  Proč kua nejsou nové zprávy??? Mauschen (VK 100.01) bude tier 9! Bude v alternativním stromě stromu, který povede k Mausovi. Strom by měl začínat od (7) Tigera (P) – potom následují známé (8) VK 45.02A a (9) VK 45.02B / VK 100.01.

 10. 123maran napsal:

  Tak to abych si honem koupil zpět porno Tigera a vyjezdil si dopředu XP :-)

Odpovědět

Zpráva