ItsWhisper4: Xbox Replay SU-76i

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

7 komentářů k “ItsWhisper4: Xbox Replay SU-76i”

 1. Mad_panzer napsal:

  Videjko sice pěkné ale ty killy byly hlavně kvůli síle toho tanku

 2. Buldozer napsal:

  Je vidět, že tuto platformu hrají převážně děti, včetně toho v Su-76i. Jako náhled na to, jak hra vypadá na Xboxu hezké, ale herně by to sem patřit nemělo. Hráč nic nepředvedl a vše za něj obstarala „suška“. Je vidět, proč tento tank stáhli z obchodu i ve PC verzi.

  • The_Disturbed napsal:

   A ktery tank to za tebe „Neobstara“? Docela by me to.zajimalo….

   Wot.cz uz se zacina podobat soudruhum od Novinky.cz

   Let the hate begin…..

   • Buldozer napsal:

    Já to myslel tak, že je to pouze o tanku, ne o skilu hráče – ten byl nulový.

    • ItsWhisper4 napsal:

     No, tak ze bych měl nulový skill….. Nejsem sice ultra violet, ale něco málo o hře vím.

     • Spratekk_CZ napsal:

      Nenech se od PC master race zprudit. Sám jsem něco nahrál na PC verzi a o Xboxový mám taky přehled a tak nějak vim, jak ta hra vypadá a jaký jsou rozdíly v nich a nemyslim si, že by to hrály jenom děti, jak se tady kolega snaží naznačovat… Prostě jenom další haterská píče. Často má xbox lepší a vyváženější bitvy než PC a nelze tyhle dvě platformy vůbec srovnávat. Mechaniky ve hře podle mě fungujou mnohem líp než na PC, atmosféra je úplně jinde a i procenta bitev 1:15 nejsou tak obrovský jako na PC… Prostě je potřeba to brát, jako zcela odlišnou hru na jednom základu. Nic víc nic míň.

 3. ItsWhisper4 napsal:

  Právě proto jsem to sem dával. Ten tank je prasárna a ta hra ukazuje proč. Sice je mírně nerfnuty oproti pc, ale na svém a nižším tieru je po. Díky slabé penetrace už na IV. ztrácí. Celkové je nevyvážený.