Gottwy CZ: WoT – Jak přemýšlet

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

24 komentářů k “Gottwy CZ: WoT – Jak přemýšlet”

 1. killerman napsal:

  Zas T54 prototype.

  • FasoZKktova napsal:

   keby si to pustíš tak zistíš, že to video vôbec nie je o tom tanku…

   • Tor napsal:

    jako by nešlo vzít jinej tank ?

    • kramersvk83, napsal:

     A ty chápeš že to je jedno aký tank má? Za mňa osobne nech má aj 100 videí v rade s jedným tankom ale jeho štýl hry a to ako uvažuje sa mi veľmi páči a si tých sto videí pozriem celé a niektoré aj opakovane. No ale ty zrejme nechápeš o čo v tých videách ide. (pssst …. ide viac o to čo v tej hre robí a prečo tak koná a na ktorý tank tú danú techniku môžeš aplikovať)

     • LorenSoth napsal:

      Jako ten borec ma neskutecnej skill a fakt mu to pali. Nektery jeho prezdivky tanku nemusim, ale fakt v tom videu ukazal hodne.

    • LOVEC_TANKOV_ napsal:

     Tak zober iny tank a ukaz nam TVOJE video…

     • Glock17 napsal:

      http://wotreplays.com/site/2418163#malinovka-glock17-sp_hpanzer_ru_251

      Našel jsem tam 6 vlastních chyb, kolik jich tam najdeš ty?

     • Krutipirko napsal:

      Chyba 1. na to kolik máš bitev, jen 4 desítky, chyba 2. jedna ze 4 desítek artyna, chyba 3. …… :-DDDD Naspotovat přes 10 litrů na pabliku :-) Gj chlape, gratuluju.

     • Glock17 napsal:

      Když mně desítky krutě nebaví. To není žádný challenge, to je kempení na 10 a víc minut. S osmičkou proti desítkám je to větší dřina a člověk musí být víc zákeřný (a nemusí tahat celý tým, může jen překvapit). Artyny neumím hrát, mám je jen do počtu. Lajtka jsou dnes mrtvá záležitost, leda jezdit nižší tiery, kde medka nemají dohled. Ale tam člověk zase neudělá LT-15.

 2. Mad_panzer napsal:

  Gottwyho jsem nikdy moc nemusel ale tohle video bylo super a rozhodně si z něj vezmu ponaučení

 3. Sipovsky napsal:

  Je to jako priklad ve sportu,bud na to mas a ses dobrej,nebo na to nemas a jsi prumerny,nebo podprumerny.
  To same plati ve hre,bud mas hrace,co je dobrej a zajima se o tanky,zkoukne nejake videjko,zjisti si nejake parametry tanku atd.Kontroluje hru po vystrelu,odmiri podiva se kde se co deje,jezdi na spravna mista,neboji se nekdy riskovat,uhlovat pouzit klidne goldovou munici,nebo mas hrace co tohle nedela,nebo dela jen cast a osotatni dela spatne.

  Video dobre,ale za me neznam nikoho,kdo mel priklad 1100 wn8 a treba za rok mel 2500 WN8,…

  • BerounSF napsal:

   Já před rokem měl 1100 WN8 (celkový), a nyní mám recent 2700…

   • pacoge napsal:

    od Gotwyho jsem viděl asi všechno, od Akcida asi taky, hru jsem začal loni v prosinci, teď si umím zajet povětšinou na zelenou, a řekl bych, že to je hlavně díky těm dvěma :)
    … a tohle video je supr, to pohřebiště co tam kolem sebe Gotwy vyrobil je famozní :)

    • Glock17 napsal:

     Minimálně 3 vraky tam „vyrobilo“ TDčko (Rhm WT?), který měl dostatek rozumu, aby bránil svého spottera a nejel se podívat jinam.

     Tohle je věc, kterou G. nijak moc nezdůraznil, ale já bych na tohle nezapomínal – „vždy se postav tak, abys měl blízko kryt, možnost ujet a kus za tebou stály stíhače tanků, které ti budou chránit perdel“. G. dělal jen to, co dříve náleželo scoutům – spotoval pro vlastní TDčka. Bohužel dnešní medka jsou lepší spotteři než lehké tanky, ikdyž na dobré mapě s dobrým týmem se dá s LT hezky udělat i 11K spotted dmg.

     • gottwy napsal:

      Nedá se říci, že bych vyloženě spotoval, ale spíš bránil strategickou pozici a to, že tam ten Rybák byl, jsem využíval právě tím trackováním právě pro něj. Taky bych rád podotkl, že nebyla vůbec náhoda, že tam právě on byl. Snad vždy při obraně sedí vzadu minimálně 1 TDčko, ale spíš i více, a k tomu ještě bývají tanky v tom korytu řeky, to spíš teď byla výjimka, že jsem tam byl po smrti Cometa sám a většina našich tanků se rochnila na J0. Díky tomu jsem tak pak zbyl v podstatě jak ty říkáš jako „spotter“, i když jsem nastřílel o 50% více, než asistoval tomu Rybákovi.

     • Glock17 napsal:

      Nejdřív jsi vyjel na G5 … spotnout najíždějící protivníky. Pár snipů do HT, přesun ke Cometovi. Trollení ve vádí s cílem nechat nepřítele vyjet bokem k TD. Spot T-54 Proto + Rhm WT + Leopard.

      Ok, nebudu se hádat o přesnou definici tvého hraní… z mého pohledu to byl velmi aktivní spotting.

      Mne spíš překvapil ten maník v Rhm WT, protože obvykle hráči TD nemají trpělivost a do minuty někam vyjedou a nechají ve štychu svého spottera/maníka kryjícího střed/jiná definice. A nebyl tam jen on.

      Jinak jak si správně řekl, nepříjmená štěnice kempící a spotící v korytu řeky jde nejlépe odstranit rushem. Jedna fialka vydá za 3 zelené a 5 rajčat.

 4. Krutipirko napsal:

  Moc pěkný video, každopádně si myslím, že na začátku na tý tuším G5 si můžeš ideálně najet pokud není ve hře více, než max 1 arty. Na tomhle místě a v tom kaňonu obzvlášť jsem nejednou skončil kvůli arty. Není tam moc místa na nějaký velký tanec a splash bolí.

 5. vojtech_luza napsal:

  super video.

 6. Kancobijec napsal:

  Kirukato: myslím, že gottwy hraje i jiné tanky než jen dokola pořád videa s T54 prototyp…

 7. vassascze napsal:

  Tady asi někdo nepochopil o čem je to video

 8. romkov napsal:

  Kurwa Gottwy, ty jsi fakt dobrý!

 9. MarfyArt napsal:

  Hodně dobré video a snaha pomoci hráčům… Jen se obávám, že to je házení hrachu na zeď… Uvědomte so prosím, že valná většina hráčů a to myslím především tu skupinu tupounů a totálních noobů nikdy nenavštěvuje fóra a nikdy se nepodívá na jediné video co by jim mohlo pomoci. Bohužel. Ale i tak díky za takováto videa… Dobrá práce.

  • Glock17 napsal:

   No a co? Ať se dál pachtí a dělají kanonfutr… jen ať je to vždy v červeném týmu. Každý sám strůjcem svého úspěchu.

 10. GEN- napsal:

  Moc pekne gottwy, dekuji.