Gottwy CZ: Replay T-54 Prototyp

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

8 komentářů k “Gottwy CZ: Replay T-54 Prototyp”

 1. Vatutin_N_F_general napsal:

  … hele je tam asi nějaká technická chyba se zvukem? … Gottwy tam celkem dost dlouho mluví dost pomateně ?:), bez jakékoli vazby na replay. Fakt jsem koukal co jsem kde blbě zmáčknul, protože jsem chtěl replay, nikoli tupé nadávaní na WG maskované za replay :)!. Pokud je to technická chyba, prosím o opravu :), pokud ne, tak Gottwy pokračuje ve svém charakterovém pádu!

  • volfik007 napsal:

   Já nevím ale není to jen záznam ze streamu? A ne klasický replay s komentářem :)

  • carramba66 napsal:

   Je to highlight = vystřižený kus ze streamu s dobrou bitvou.

  • Tomas napsal:

   Jmenuje se to Stream highlight. Víc k tomu snad není potřeba dodávat. Jinak během několikahodinového streamu se tak nějak probíraj různý věci a jestliže Gottwy veřejně přiznává, že není s vývojem hry dlouhodobě spokojen, tak se tam mluví i o těchto věcech. Takový názor má ale spousta lidí, proč by o tom nemohl mluvit hráč, co tý hře poměrně dost rozumí.

 2. romkov napsal:

  Hezká bitva, jsem rád, že už ukazuješ i celkové výsledky za bitvu. Je vidět jak to vydělává.

 3. anry_ napsal:

  Za toto video jsem Gotwymu hodně vděčný, protože jsem o T-54 Prototypovi opravdu uvažoval a nyní mám jasno :-)

 4. SuperKravaťák napsal:

  Bitva samozřejmě povedená. Jen mě mrzí, že gottwyho kvalita videí klesá ve smyslu zpracování.
  ¨
  Patrně má na to mnohem méně času. A dát replay ze streamu zabere mnohem méně času, než to doplnit komentem. Výsledek už ale není zdaleka takový.

  • mrshadow60 napsal:

   tak pokial pridava gottwy videa co den, nejde vsetky spracovat vo forme komentovanych replayov to je odst casovo narocne … nejaky takyto highlight mu neda moc casu spracovat a my sa mozeme tesit na nove videjko kazdy den … samozrejme uz tie videa nemaju az taku kvalitu ale stale si to rad pozriem a ked sa chcem aj nieco priucit tak si pockam na komentovany replay.