Gottwy CZ: Replay T-34/100

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

25 komentářů k “Gottwy CZ: Replay T-34/100”

 1. carramba66 napsal:

  … aneb proč už to nehraju

 2. Easton_cz_sk napsal:

  Public sa hrá bez čety ťažko. Aj keď niekedy ani tá nestačí.

  • gottwy napsal:

   Já hraju bez čety většinu času a poměrně to jde, ale musím říct, že zrovna tenhle tank na to měl dost smůlu. Až podezřele často jsem byl v úplně katastrofálních týmech (1:10 po 3 minutách) anebo proti tierům 8 a 9, kde to taky zrovna 2x neovlivníte.

   • Easton_cz_sk napsal:

    Ja som hrával bez čety pred časom stále a hralo sa to dosť dobre. Lenže teraz to hrá dosť veľa začiatočníkov a v dvoch toho spravíme viac ako jeden.
    Ťažko sa hovorí či je to lepšie tak alebo tak. Záleží to na situácii. Ale hlavne s heavynami je to asi lepšie v tej čete, s medkami to už ide lepšie keďže sú oveľa univerzálnejšie.

    • killerman napsal:

     Problem je v tom že su hrači ktorý majú 100 bitiek a maju 8 preemko.A ked ich hodi k X tak su v prdeli.Lebo vatsina nevie kde ma strielať.

 3. ingmagor napsal:

  Každopádně musím sám za sebe říct že T-34/100
  je zajímavý a zábavný sroj, který sice potřebuje poměrně často nabít goldy a složitě najíždět do pozic na sklopení ale stroj je to parádní !!

 4. ingmagor napsal:

  Každopádně musím sám za sebe říct že T-34/100 je zajímavý a zábavný sroj, který sice potřebuje poměrně často nabít goldy a složitě najíždět do pozic na sklopení ale stroj je to parádní !!

 5. Fagor napsal:

  Chci jen říct Gottwyho videa rád sleduji ale poslední dobou se mi zdá že sem dává videa kde je pořád top a spíše se stím výsledkem vychloubá proč nedá videa kde jsou tanky o dva tiery víše než je on což je uplně běžné!!!! Pak bych chtěl vidět jak tam dá 5 až 8 tanků. Třebas takovej Carramba 66 to dělá ten se nebojí natočit video kde je dole to je podle me super hráč a držím mu palce . Nic proti Gottwymu ale je to jen můj pocit hlavně me neukamenujte o tankách víš hodně a rád se od vašich videí učím. Tak se nezlopte za můj názor tankům čest 😀

  • carramba66 napsal:

   Já vždycky točil videa, kde jsem byl nahoře 😀

  • BerounSF napsal:

   musíš hledat víc (a líp). Samozřejmě lepší výsledky jsou většinou v topu, a nikoho nezajímají nepovedené hry, ať už jsi dole nebo nahoře.

   Když se mu povede bitva low, tak jí tam dá (teď mě napadá jak ukazoval T-54 prot proti desítkám bez goldů), ale samozřejmě těch povedených v topu je víc, tak jako u každého hráče

  • gottwy napsal:

   Neboj si nic, u mě na kanálu ta videa už dávno jsou, ale zde to je pomalejší. Jedno proti tierům 9, kde jsem měl 2. největší poškození ze všech a highlight ze streamu, kde jsem získal proti tierům 8 přes 1700 zkušeností. Ale jak tu všichni píšou, samozřejmě, že je o dost pravděpodobnější dobrá bitva, když jsi na topu, než na „konci potravinového řetězce“. Když to jde, tak se snažím ty bitvy dávat, ale ne vždy je co. K čemu je,že se mi třeba v 9 z 10 bitev, když jsem dole, podaří 1800 poškození, když to je bitva o ničem, akorát jsou tam těžší nepřátelé, kteří mě „omezují v rozletu“.

 6. peachez napsal:

  Asi jsi hral jinej tank nez ja, uz se klepu na to, aby vypadl z garaze.

  • certcz napsal:

   … aby vypadl z garáže a hru si mohl užívat s TVP VTU :-)

   • Erik165 napsal:

    Ten je vraj tiež hrôza

    • petrarcon napsal:

     Nevím nevím, ale mám oba. a T34/100 dokáže potrápit při vhodném hraní, a dobré mapě (holt ruské stroje potřebují městské mapy) i XI tier tanky.

     Sice je nutno často nabít i gold kvůli penetraci, ale nástřel 3500DMG za to stojí.

     Je to taková lepší T34/85 jen proti X tieru je to slabé… i když z boku penetruje skoro vše…

     • Lubak91 napsal:

      Dokáže potrápit i XI. tier tanky? O.o
      A proč by měla sedmička hrát proti desítkám?

     • Adoleho napsal:

      XI znamená 11 :) ale také som zatiaľ s mojou T49 nestretol

     • Lubak91 napsal:

      Thank you, Captain Obvious!
      Možná, když by jsi si znovu přečetl příspěvek na který reaguji, tak se tam nejdříve zmiňuje o tancích XI. tieru a poté o slabosti VII. tieru proti X. Dokonce jsem pochopil to, že tím XI. zřejmě myslí IX. tier.
      Rozumíme?

     • BerounSF napsal:

      město?? nevím, medko bez pancíře bych do města neposílal, ale tak…

 7. bykop napsal:

  T-34/100 je na svém tieru dost slušný stroj, jenom je třeba zjistit jak s ním hrát. Podle mně to rozhodně není plečka jak si myslí mnoho hráčů. :)

 8. erik165 napsal:

  Pekny replay.