Gottwy CZ: Replay Škoda T 50

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

8 komentářů k “Gottwy CZ: Replay Škoda T 50”

 1. PetrArcon napsal:

  Dokonalé použití tanku.

  Máme se ještě hodně co učit :-)

  • Fluttershy_pony_ napsal:

   Na cechci začít nejakej flame ale našel bych mnohem víc schopnějších ,,učitelů“ od kterých se dá učit.

 2. Pavel napsal:

  Gottwy je dobrej a i celkem fajne to vysvetli, navic me jeho videa prijdou zabavna. Nekoukam treba na Tonceka, ackoli se od nej da naucit taky hodne, ale nejak me nesedi ten styl a ani moc nekoukam na Martyho, protoze je na muj vkus az moc ukecanej, ale jak rikam, to je ciste muj nazor…Nejlepsi komentovany replaye podle me dela Carramba.

 3. nehned napsal:

  Uznávám, že Gotwwy hrát umí . Ale raději bych se podíval na zajímavý replay s některým z tanků , s kterými je o dost složitější či těžší hrát . Replaye s českými či ruskými medky na vyšších tierech už si většinou ani nepouštím .

 4. Pavel napsal:

  Já nepoznám, kdo je lepší nebo horší učitel a má ho tedy cenu přednostně sledovat či nesledovat, jelikož každý většinou ukazuje svá nejpovedenější videa, takže není možno si udělat úplně objektivní náhled. Ale poslední dobou mi připadá, že nemá cenu všechno věřit Akcidovi, a to jsem ho dříve sledoval nejvíc. Sice si sám do sebe také rýpne, ale často se ve videích nesmyslně vymlouvá. Kolikrát udělá úplnou botu, míří jinam, než by měl a svádí to pak na technické vlastnosti tanku či hry.

 5. luk22cz napsal:

  Tak to jsme na tom stim emailem stejne..taky nevim proc…asi carammba nerad posloucha pravdu.

 6. Martin napsal:

  Dobrá práce, slušná podívaná.