Gottwy CZ: Replay Škoda T 50

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

12 komentářů k “Gottwy CZ: Replay Škoda T 50”

 1. haens napsal:

  takže tvp vtu už nebude? -_-

  • feri napsal:

   T 50tka sa expi dlhsie ako TVP, takze nezufaj, jeden serial skoncil, druhy zacina :-)

 2. rutak napsal:

  Ahoj Gottwy,

  opět slušná hra. WOT-ko hraji relativně krátce ale propadl jsem mu hustě. Videa jsem začal sledovat teprve nedávno protože jsem se dostal do fáze stagnace (ne-li poklesu), nevím jak se dál zlepšovat a tak hledám návod. Tvá videa (i jiných top hráčů) mne inspirují. Český tanky „expim“ samozřejmě taky, těším se tedy na další videa.

  Díky, rutak

  • magduskacs napsal:

   Československé tanky

   • Atnill napsal:

    Zblázni se

   • rutak napsal:

    Zkratka, omlouvám se, nechtěl jsem nikomu nic upřít 😉

    • magduskacs napsal:

     Neboj nič mi neupieraš,mňa len mrzí,že sa na ČSR začína zabúdať.Navyše ide aj o správnosť.Tanky vyrobený v Charkove je predsa zo Sovietskeho zväzu a nikto nepíše vyrobený na Ukrajine

 3. poustnilyska napsal:

  gottwy, prosimtě, kde najdu mod na ty čárky na hlavni? Vim, že už si to jednou někde dával, ale nefungovalo mi to. Mám na tý pětce dva znaky a tydle jsou opravdu hezčí, díky P.

 4. mikicha napsal:

  Zdarec, jen jedna poznámka k nasazování modulů. Máte-li jako Gottwy free expy jen na druhou věž a top dělo, nemusíte jako on použít Zesílené torzní tyče ( ne každý je má ve skladu ). Stačí namontovat top rádio ( o něco lehčí, máte ho z TVP VTU ), pak můžete za freečka vyzkoumat, koupit a namontovat 2. věž, pak top kanón, který váží tuším o 300 kg méně než stock a těchto 300 kg máte k dobru na vybavení, které namontujete jako poslední :) A s top dělem už si 2. podvozek a motor vyexpíte celkem rychle :-) Tak lovu zdar.