Gottwy CZ: Replay Škoda T 25

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

9 komentářů k “Gottwy CZ: Replay Škoda T 25”

 1. Czech_fantom napsal:

  Já ti nevím, s trošku lepší posátkou, si T25 1vs1 cromwella vyndá, sice těsně ale jo.

  • Temp napsal:

   No tak to ani náhodou. Mám oba tanky a Cromwell tě ustřílí, utočí a má i víc životů.
   Možná tak ve městě, kdy začnete na delší vzdálenost a ty budeš moct couvat v krytu, zatímco budeš přebíjet.

   Tím ale nechi tvrdit, že je T25 špatná. Je zábavná a proto jsem si ji nechal.

   • Czech_fantom napsal:

    Tomu věř že jo :). NIkdo netvrdí že budou kroužit kolem sebe, ale jak bude nějaká teréní nerovnost, tak mu škoda nandá tři, cromwell mu vrátí jednu (se štěstím dvě) škoda cukne a cromwell je v loji, než si pro něj dojede má škoda nabito. T-25 si může nechat jednu dát, protože mu pošle 3. Nemusí to platit vždy a všude ale chytrej hráč si s cromwellem težce utře pásy 😀

    • miras napsal:

     Zřejmě předpokládáš, že zatím co ty budeš se škodou couvat do krytu, tak v cromwellovi bude jantar stát na místě… Gottwy má pravdu, nemáš šanci! :)

 2. Palo81 napsal:

  Penetrácia je rovnaká katastrófa ako pri Škode T40. V porovnaní s ostatnými 6 ST dosť zaostávajú a je to dosť vidieť v bitke. Najviac ma frustruje, keď s 3 strieľ jedna penetruje a to nehovorím ak neprestrelím KV-1, beriem to už ako bonus k tragédii tohto tanku. Ale aj napriek nedostatkom si ho nechám v garáži.

  • killerman napsal:

   Ako ked si zapnes aimbota tak sa nediv.Ja prestrelim KV 1 stale ale musim mierit na X-poty.

   • jesus napsal:

    Nič si nezapínam a nehrám to prvý týždeň, ale bohužiaľ tank je aký je.

 3. PCmanijak napsal:

  Vy ty ČS tanky hrajete jak klasická medka evidentně. Jsou to spíše tanky pro opatrnější hráče, kteří si rádi najdou slabinu. Vyjedou si na tank někde z boku, nasypou tam co mohou a mizí pryč změnit pozici. Postavit se proti KV-1 a přestřelovat se face2face je kravina a člověk se nemůže divit, že to neprostřelí. Osobně problém s penetrací nemám. ČS tanky mi velmi si sedli a například T40 je jeden z mých nejhranějších tanků.

  • killerman napsal:

   Suhlasim tie tanky nie su do 1 linie najlepsie je zo zaciatku kempit a ked už je v hre menej tankov aj sa vie kde sa nepriatelske tanky nachadzaju,tak potom ist dopredu a je to luxus.