Gottwy CZ: Replay Škoda T 24

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

12 komentářů k “Gottwy CZ: Replay Škoda T 24”

 1. peripsen napsal:

  ten tank byl hroznej ještě, že už mam škodu T25 uff

 2. Hacker napsal:

  Přeskákal jsem to z volných rovnou na 6. a nijak nelituji, ta 25 v topu je ultimátní funny tančík. Už od Kolohousenky jak koukám na replaye to je jen trápení a jen díky svému skilu ti hráči dělají tak trochu zázraky s těmi tanky.

 3. Tboy napsal:

  Vy jste tupci

 4. Crea napsal:

  Ze všech tanků s ním mám největší efektivitu a prej je špatnej, tak já nevim 😀

  • Tboy napsal:

   Přesně jsou to super stroje…nechapu kam na tychne informace choděj!!!

   • keijei napsal:

    Gottwy má určitý styl, který mu perfektně funguje, ale snaží se ho aplikovat na všechny tanky a všem hráčům Ze svého pohledu je pak skeptický, i když vlastně není důvod. Má tak trošku klapky na očích.

    • gottwy napsal:

     Ano, tak povídej v čem je tank tak skvělý (krom toho všeho, co jsem řekl) a v čem je lepší než konkurence. Argument že se ti s ním hraje dobře je k ničemu. Mě se taky s T25/2 hrálo velmi dobře a přitom je to jeden z nejhorších tierů 7 a naopak s RHM Borsigem se mi nehrálo až tak skvěle a to byl v té době jasně nejlepší tier 8 stíhač.
     To, že s ním máte největší efektivitu jen potvrzuje má slova, protože to znamená, že si s ním lidé vedou velmi špatně. Teda pokud efektivitou myslíte WN8, které tak funguje.

     • hb74 napsal:

      Na 5.tieru jsou vyrazně lepší tanky – wolverin, crusader, T 34. Mě se s ním hraje celkem dobře, ale hraju ho ze zadu a dost opatrně. V garáži určitě nezustane na rozdíl od wolverina nebo crusadera. Hb

  • JohnPaulJones napsal:

   Mě se s ním taky hraje dobře, tak že T 25 by pro mě měla být ještě lepší tak že dobré vyhlídky.