Gottwy CZ: Replay E 25

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

20 komentářů k “Gottwy CZ: Replay E 25”

 1. keijei napsal:

  Na E 25 začínám být alergický. Už několikrát jsem zažil při expení tanku bitvu, kdy jsme dostali otevřenou mapu typu Malinovka, Ohnivý výběžek a jeden tým E 25 měl a druhý ne. Vesměs se jednalo o bitvy T-7. Dopadlo to vesměs skórem 15:0-3 pro tým kde E 25 byl. Stačilo mu vždy kousíček popojet, nasvítit chudáky co nemají takový spotting a kolegové za ním to rozstříleli. Tohle mne nebaví, ani když jsem v týmu s ním. Měli by jim dát nějaké omezení, ať je E 25 vždy v obou týmech. pak alespoň vyhraje ten lepší. Týden zpátky jsem zažil bitvu, kdy tým byl tak naštvaný, že větší polovina hráčů reportovala nepřátelskou E 25 pro unfair a ani jsem se jim nedivil.

  • Glock17 napsal:

   Když hraješ proti E25, tak máš jedinou možnost – agresivně najet hodně blízko a doufat, že ho spotneš a ostatní rozstřílí. Alternativou je čekat, jde se zjeví a přitom ho sejmout … to ale nedoporučuji, protože s E25 není problém se držet na hranici dohledu a vraždit z odstupu.

   Pokud nemáš v týmu lidi ochotné k sebevražedné misi ve prospěch týmu, tak si tým prohru zaslouží.

   • keijei napsal:

    Já sám jsem odvážný sebevrah a nerozpakuju se někam najet jen abych nasvítil nepřítele i za cenu zničení. Bohužel u těchto scoutů to nefunguje. TD a tanky za ním průzkumníkja rozstřílejí, než se dostane na vzdálenost, že by jej spotnul. Např. v MT-25 jsem byl 63m od nepřátelského Tigera I a nespotnul mne. Pokud hráč má camo, namakanou posádku a pevné nervy, tak je nespotnutelný. To je asi důvod, proč WG tak likviduje spotovací mapy.

    • Glock17 napsal:

     Ono to hodně záleží na tom, jakou trasou jedeš … já nejčastěji jedu krytou oblastí, kde se klidně nechám spotnout a pokouším se dojet/projet k předpokládané pozici toho scouta (např. E25) tak, že on na mne může reagovat až v poslední chvíli. Obvykle vystřelí a demaskuje se. Daleko větší problém bývá s tím, že můj vlastní tým ho nedokáže odpravit předtím než zdechnu já a on nezhasne.

  • Death_Hand napsal:

   E 25 je super. Hlavne ked smev cate 3x E 25.

  • vivit_cz napsal:

   E25 vlastnim a je to super tank, ale vzdy zalezi na mape jakou chytnes. Kdyz chytnes mesto , jsi chudak. Nechapu, kdyz nekdo reportuje nekoho jen kvuli tomu, ze dostal na zadek.

  • GeoCZ napsal:

   1) E-25 mám a na spot jsou lepší skauti.. no fakt :)
   2) kvůli trolům jako ty je reportovací systém k ničemu.. není nefér být lepší.. počítám že když si hevyna na himmelsdorfu, taky od artyn a skautů nedostaneš report.. je to hloupé..

 2. feri napsal:

  ja som vcera plnil 15. misiu s arty na T55A a z 32 hier som mal 1x ohnivy vybezok, 1x malinovku a 30x mestske resp. polomestske mapy. ak by si mal taky isty setup s E25, tak si myslim, ze tie dve otvorene mapy ti tych zvysnych 30 nevyvazia. a v mestkych mapach je to s E25… asi vies sam ake

  • Glock17 napsal:

   V městských mapách je E25 vhodný na trollení a užitečnější než scouti.

   • keijei napsal:

    A rozhodně užitečnější než artyny… :-)

    • Glock17 napsal:

     No, některé artyny nemají s městskými mapami problémy, např. SU-5, FV304 nebo Conq CG. Zejména Himl a ulička smrti jsou pro ně ráj, protože si kdekdo myslí, že tam na ně artyna nemůže.

   • GeoCZ napsal:

    tak to fakt není… ve městě když už si hovňous, potřebuješ využít rychlost, vykouknesš, střílíš, popř pokroutíš nějakýho toho odpadlíka.. bez věžky dost utrpení.. nejsem super unikum, ale i tak si se skauty ve městě umím zahrát.. E-25.. to je smutný příběh..

    • Glock17 napsal:

     A co ti brání využít rychlost E25 na Himlu? Na začátku jedu na kopec, počkám na to, co se vynoří na druhé straně, rozdám pár ran, zpomalím příjezd nepřítele na kopec, očíhnu mapu, sjedu dolů, dojedu tam, kde je málo nepřátel a tam se zkusím natlačit, prorazit a flankovat. Důležité je nasolit jednu, maximálně dvě rány, schovat se, rozptýlit soupeře, otočit mu věž, detracknout v otevřeném postavení = klasické trollení. Jasně, bez věže je to obtížné, ale ne nemožné.

     Na městských mapách často platí, že soupeř nemůže být silný všude a domy mu brání v rychlých přesunech. Nejedu tam, kde je hodně nepřátel, jedu tam, kde je jich málo, kde se dají rychle vymlátit, projet, pomlátit další nepřátele střelbou do zad nebo obsadit bázi.

 3. EOSák napsal:

  Raz sa mi stalo, že som mu dal s Dr. M pri AP za 90 a nezabil som ho… pritom mám min. poškodenie 225…

  • coco (t) napsal:

   Protože to byl platící skiller a ty maj spacialní auru která způsobuje že neprostřelíš nebo dáš poddmg….a nikdy k tomu neexistuje replay ani screen aby se tohle tajemství nedostalo ven…..O M G

   • BerounSF napsal:

    žádná taková aura ani cheaty nejsou. Když to neumíš, tak to prostě neumíš, a takový konspirace neexistujou. Nikdy se nezlepšíš dokud budeš sám sobě takové blbosti nalhávat

  • 12Stig12 napsal:

   Ani náhodou – max má průměrnou dmg na AP 300 (25% rng je 75) takže jsi použil HEčko

   • coco (t) napsal:

    To mu nevysvětlíš nevyvratis….proste on mel magic premium noob p2w tank a tim to je…..

 4. EOSák napsal:

  ono to nebolo 90 ale 108 (stále nie 225), zle som si to zapamätal, mal som aj replay, no neviem ho nájsť… moja chyba… naozaj som si nie vedomý, že by som strieľal HE…

  http://screenshot.cz/1SGF1/

 5. BerounSF napsal:

  Když se koukneš na ten screen, uvidíš že tam je „celkový počet průstřelů: 0″ To je protože jsi trefil zem vedle nebo pod tou E-25. A dal jsi mu jen splash.

  Někdy se stane prostě že nechtěně zmáčkneš klávesu 3. Já mnohokrát nechtěně nabiju goldy a pak nemám žádný když je potřebuju :)