Gottwy CZ: Replay AMX 30 B

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

22 komentářů k “Gottwy CZ: Replay AMX 30 B”

 1. tamten napsal:

  ,,ta náhoda tam je jen kvůli tomu aby jsi zahráli i ty špatní hráči“
  tanky ve skutečnosti taky hořeli takže to tam není asi jen tak, ale já bych byl asi taky naštvanej :/

 2. martin172 napsal:

  co je tam specialneho ? ved dingol E75 a cely cas tazil z toho ze zabijaju jeho team

 3. JHfr3ak napsal:

  Gowhyho nezabila náhoda, ale to že si nevzal hasičák…

  Jo, taky bych byl nasranej, ale tady šlo čistě o jeho chybu, protože s RNG se prostě musí počítat oboustranně…

  • tamten napsal:

   +1

  • gottwy napsal:

   Kdybych měl hasičák, tak by mě dávno předtím zabilo Vk72 a byl bych na tom mnohem hůře.

   • alibaba40 napsal:

    To ako spolu suvisi? Ze by si nabijal pomalsie a nemohol ju trackovat? Ved by si siel inde a nestrielal ju ale ine tanky, ci?

   • JHfr3ak napsal:

    To já ti však neberu. Jen píšu o tom, že tě říkat, že tě zabila náhoda je prostě kravina :)

 4. romkov napsal:

  Velmi dobrá hra, Gottwy.

  • frishjuice napsal:

   Pro spoustu jiných streamerů/youtuberů a i nadprůměrných hráčů by tohle byla obyčejná hra. Gottwy vydává čím dál tím víc videa o ničem. A nezapomeňte mi napsat že mě na to nikdo nenutí koukat atd bla bla…

   • Binford80 napsal:

    Tak se na to nekoukej, trolololo

   • BerounSF napsal:

    co znamená obyčejná? Že dáváš takovou vícekrát za den? No jo, ale jenže když vydáváš videa každý den pak nemůžeš brát ty „pozoruhodné“ bitvy které odehraješ jednou za měsíc. To prostě nejde, jedno nemůže vést k druhému.

    • frishjuice napsal:

     Tak je otázka jestli je lepší „kvalita nebo kvantita“. To ví ale nejlíp on sám, co ho baví a co se mu vyplatí.

     • BerounSF napsal:

      ano, je jasný že on si vybral kvantitu před kvalitou. Jestli nechce být závislý na tankách 24h denně, tak nemůže mít každý den x super povedených bitev.

      Někomu vyhovuje víc videí, někomu zas málo kvalitních, je to jeho věc a jeho rozhodnutí.

     • gottwy napsal:

      To je vidět, že vůbec nevíš o čem mluvíš. Já si troufám tvrdit, že nabízím jak kvantitu, tak kvalitu. To, co nejspíše ty považuješ za kvalitu, já označuju hvězdičkou. To je takový top tier videí a vychází stejně často jako kvalitní videa jiných youtuberů. Najdeš je zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXXAvOgQqm18UtuHKhA_AmwjfD7V1WHRG
      Rozdíl je akorát ten, že já k tomu akorát navíc točím ještě další, taková „lidové“ videa, kde ukazuju tank v prostředí, které se více podobá tomu, jaké budou mít běžně lidi, kteří se na mě dívají a s tím tankem také jezdí. V každé bitvě totiž nenastřílíš 10 000 a když ano, tak to je většinou víc štěstí než cokoliv jiného, takže ti taková hra nedá vůbec nic. Pokud chceš jen takové bitvy, tak to jsi u mě špatně a doporučuji ty různé kanály WoT replays.
      No a poslední videa jsou highlighty ze streamu jako tenhle, ty jako videa ani vůbec nepočítám, jen mi to nedá téměř žádnou práci je udělat a tak je prostě na ten Yt dám a kdo chce, tak se podívá.
      Popravdě ani nevím, proč jsou i tady. Když mi Carramba navrhoval, že budou moje videa zde, tak jsem mu doporučil ať jsem dává právě ty videa s hvězdičkou, ale redakce se rozhodla sem dávat všechny.

     • frishjuice napsal:

      Tak já to samozřejmě nemyslel doslova, jen mi to přišlo vhodný jako takový přirovnání. A možná že nevim o čem mluvim, ale co vim určitě je, že dřív jsem měl v odběrech všechny videa od Gottwyho jako přehraná, teď možná ani ne půlku. Možná jich je víc, možná jsou horší, možná kecam a zdá se mi to, ale to je jedno. Každopádně díky za reakci :)

     • Dragpanzer napsal:

      Vy fialky máte jedno společné, obětujete tým pro svůj vlastní úspěch, necháte střílet do svých spoluhráčů, jen, abyste mohli ze skrytu a zezadu odstřelovat nepřátele, kteří se zaobírají někým jiným. Nevím co je pak k obdivu na vaší hře, že si nafarmíte expy a dmg.

     • mild4 napsal:

      doporučuji přečíst si toto „http://idzik.cz/temna-strana-world-of-tanks/“
      a pak se nad svou hloupostí zamysli!

     • oOwowkaOo napsal:

      Pro mild4: nejdřív si to přečti ty a celé. I se seznamem módů pochopitelně. A přečíst by si to měl i sám autor článku. Ono to takhle vypadá hodně power a macho a já nevím co ještě, ale skutečnost bude pravděpodobně jinde.
      Nejprve si musí fijaláci uvědomit, kde by byly bez těch horších hráčů a nehonit si na nich triko.

 5. Leon IV. napsal:

  Super video pro ty kdo nadavaji na prubojnost.
  https://www.youtube.com/watch?v=OgrGiW0cjrw

 6. Brun0 napsal:

  Až taká smola to nebola.Pri medium tanku ktory sa da zapálit zpredu proste treba pocitat ze premium consumable je risk.Smola by bola keby ti dal napr bulldog ammorack za 1000hp.

 7. can0046 napsal:

  Hezký video…dikes;)