carramba66: Stream s čs. tanky

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

35 komentářů k “carramba66: Stream s čs. tanky”

 1. Dragpanzer napsal:

  Super

 2. tafu napsal:

  To tym trhanim hras tak zle carramba zw?

  • carramba66 napsal:

   Jedno s druhým, zajedno už WoT nehraju, pak se mi na pozadí zaktualizoval antivir, takže neustále lagy jako prase no a pak je to test, kde nemáš šanci hrát tak, jak to naše desítka potřebuje – v klidu zezadu.

 3. PattonCZ napsal:

  Jéé mě tam leze beruška 😀

  • carramba66 napsal:

   Fakt, hrajem a koukám, po desktopu mi leze malá beruška. To by mě zajímalo, kde se tady vzala…

   Tak jsem ji odcvrnknul, snad to přežila :)

 4. Luboš napsal:

  Tak ted nebudu spát, 😀 prej nás WG v roce 2016 všechny hodně překvapí, by mě tedy zajímalo čím 😉 . Jedno je jisté, nebude to milé překvapení.

 5. Luboš napsal:

  Tak to mě jako jedinná závážnější věc taky napadla 😉 logicky pak bude preferované AW a Wot bude upadat, což se už vlastně děje dýl….

 6. Luboš napsal:

  No jinak každopádně díky za video, pro ty co nechtěji stahovat test jako já :-) celkem slušnej obrázek o strojích…

 7. Discaver napsal:

  tet silenstalker je totální ******* začal do mě bezdůvodně střílet je pravda že je to dávno ale jako to co si dovolil je trochu moc od té doby ho mám v ignorovaných

 8. Dragpanzer napsal:

  v roce 2016 udělá WG simulátor tramvají a na tanky se vyprdne

 9. 001milda napsal:

  soukromej typ -udělaj to na měsíční placení :(

 10. Steel_NightGale napsal:

  Tak dúfam že to bude milé prekvapenie na mesačne platenie to nebude to by si kopali hrob.Tipujem že prestanú hru aktualizovať ??? ale aj keď sa povedalo že ju budú udržovať tak dúfam že v roku 2016 sa WG a WOT obrátia k lepšiemu pretože neverím že WoWs potiahne náklady.
  Takže WOT stále bude ich hlavná priorita pretože ja stále občas kúpim premium alebo goldy 😀 ale je to len z mojej hlavy :) nechajme sa prekvapiť

 11. Vatutin_N_F_general napsal:

  Za mne dík za představení video. Jinak můj komentář k debatě. Řekněme to ze široka, podobně jako obyvatele Krymu stmelila momentální situace pod mottem „je lepší být v RF bez elektřiny, než na UA s proudem“, tak po agresivním nástupu AW vnímám citelné stmelení hráčů WoT. To prostě nelze oddiskutovat je to patrno ve všech diskusích a průzkumech. Přesto tvrdím, že o osudu obou her rozhodnou jen a pouze finance. Respektive potenciál růstu obou her. Dle mne má navrh WoT, neb má příběh. AW toto hrubě podcenilo a zjednodušeně řečeno, stejně nenabídne nic jiného pohybující se obrázek na monitoru a moderní tanky bez nějaké opravdu velké story, prostě nakonec nebudou nikoho zajímat. Podtrženo a sečteno WoT má na vrh, co přinese 2016 nevím, ale dlouhodobě vyhraje ten kdo historii propojí :)!. Ať již ve své hře, nebo spojením. Tzn. já se těším co přinese budoucnost a prozatím fandím WoTku

  • carramba66 napsal:

   Stmelení hráčů WoT? Tak to mě fakt pobavilo…

  • hoholu napsal:

   prosimtě kde máš ve wot příběh? jediný příběh co můžeš absolvovat je nasrání z těch nekňubů na randomu…

 12. Vatutin_N_F_general napsal:

  píšu rychle vařím oběd :) … omluva za chyby :(

  • Frishjuice napsal:

   Hlavně používáš naprosto nevhodný a nepřesný primery. Toto je stránka o hrách a ty sem pleteš politiku a ještě se tvářis jak kdybys probral všechnu moudrost světa.

   btw jaky příběh jsi měl na mysli? Spis bych to nazval celkovou aurou – marketing, legendární stroje, zbytek toho lesku ze to byla první hra s tankama. Ale asi vím co tím myslíš.

 13. tatas napsal:

  Super video. A co nižší tiery? Na testu nespustíte hru s tankem min. 6 tieru. Na vašem videu to samé. Takže to co mě zajímalo, tier 3,4,5, sem se stejně nedozvěděl.

  • carramba66 napsal:

   Byl jsi někdy na testu? Když jsme dohráli, spustil jsem bitvu s LT-38 (tier 3). Čekal jsem pět minut na zařazení do bitvy, načež mě to vyhodilo z fronty a napsalo, že není dostatek potřebných tanků na sestavení bitvy.

   • tatas napsal:

    No vždyť o tom mluvim. Teda píšu. Super video. Super test. Ale tanky nižšího tieru než 6 v boji neuvidíš, ani nevyzkoušíš.

    • SuperRAPIT napsal:

     Ale 2. tanky ještě můžeš vyzkoušet proti botům.

  • Lord_Ficomort (RU) napsal:

   Chcel som si odohrať hru s tankom Škoda 24, ktorý sa mi vzhľadovo páči, no rovnako som sa nemohol dostať do hry, čo je určite škoda.

 14. SuperRAPIT napsal:

  Na to, že jsem pomeranč mě ta 9. a 10. celkem baví. Nevzpomínám si, že bych na testu s nějakým tankem 9-10 tieru měl nastříleno alespoň z 90% více, než byli HP mého tanků. U 8. to byl pouze Tiger. Takže ano, mě se s nimi hraje dobře.

  PS: Není to tím, že upřednostňuji 4. T-28 a Pz. IV D? Taky jsou papírový, ale za to mají dobrý gun a pohyblivost.

 15. radeon800 napsal:

  čím nás Wargaming v roce 2016 šokuje..co tím Silentstalker chtěl říct?

 16. AidamCz napsal:

  …a ahoj carrambo. 😀

 17. Vatutin_N_F_general napsal:

  1. jojo … to nevadí, že jsem pobavil, já to tak vnímám, je to můj názor, prostě lidi co mají rádi wotko to nyní dávaj více znát. Mimochodem nedávno tu v těsném závěsu na gottwyho „úžasný“ výstup proběhla taková, celkem trefná anketa, a pokud mne zrak nešálil tak cca 80% – 90% respondentů velmi jasně stálo za wotkem 2. Příběh … stačí se podívat do charakteristik vozidel a již tam ten příběh je, kdo ho nevidí ubírá si, ke své škodě, jeden rozměr hry :) 3. nepatřičné přirovnání, aneb netahej sem politiku, no já myslím, že celkem nedávno se zde metal jeden putin za druhým, tuším, že i jeden příspěvek se problematice putina a wotu přímo věnoval a obecně se zde často setkávám s nadáváním do ruskáků atd, tzn, pevně věřím, že jedno drobnější, byť někoho provokují, přirovnání by nemuselo nikoho děsit :):) …

 18. JH napsal:

  Ale jó. Zahraju si českej strom. Sice se jako noob daleko nedostanu ale hrát to budu. Ohledně toho znaku. Jak bylo již řečeno ve videu. Takto jak je tam na těch tancích daný tak byl převážně v reálu. Jenže jsem ten znak viděl i modrou barvou po směru jízdy. Jako když jdeš s praporem. Podle mne by to tak mělo být ale nevadí, že je ten znak i tak jak je ve hře. Hlavně že tam je. Jen je škoda té papírovosti těch tanků. Holt se bude hrát z druhé lajny. Už se těším. :-)