carramba66: Replay USS Arkansas

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

30 komentářů k “carramba66: Replay USS Arkansas”

 1. MArtin napsal:

  Je nekde nejaky strucny guide jak jezdit jednotlive typy lodi ? 😀

 2. carramba66 napsal:

  Přímo Wargaming natočil zajímavou sérii videí o jednotlivých třídách. Podle mě je to to, co hledáš.
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLVmXzlhZvJVTEOR1bd7vYmu0Ni2ywxAOM

 3. RagSalt napsal:

  Ještě to chtělo ukázat „T“ což je u BB (bitevních lodí) opravování – zpětné získání ztracených HP. Jinak být blízko pár lodí s torpédy tak to mohlo vzít rychlý konec. Ale za těchto okolností to byla dobrá ukázka možností lodi.
  Ten film na začátku byl předpokládám jen jako úvod do videí s WoWs 😉

  • carramba66 napsal:

   Jj, akorát přestříhanej. A ano, torpéda jsou pro BB fakt problém. Nedávno se mi stalo, že jsem měl dvě bitvy po sobě úplně stejnej průběh. V PvP jako top tier s BB. Vyjedu, na obou stranách jedna CV. Po minutě a půl přilétnou dvě letky torpédových bombardérů a já jdu leštit dno. 2x po sobě. Klávesnice málem letěla z okna.

   • Mysel napsal:

    On Arkansas laka letadelka jako zmrzlina vosy. Chce to premluvit ke kooperaci Yuubariho nebo jiny vhodny CL (uz aby bylo dost Clevelandu..).

 4. Aethain napsal:

  Ahoj, buď jsem slepej, nebo nevidím, kde se dá nastavit čeština? :)

  • Brutte_CZ napsal:

   Když si klikneš na ikonu na ploše, tak se ti otevře okno. V horní části cca uprostřed máš možnost si přepnout na češtinu…

 5. can0046 napsal:

  pěkný video…dík:)

 6. ladas napsal:

  k čemu jsou premium lodě když tam nejsou volné zk ?

  • Humpy83 napsal:

   Kde jsi vzal, že tam nejsou volné ZK? Jinak jsou minimálně na tyto další věci:
   1. stříbrňáky (tak jako ve WoT)
   2. trénink kapitánů (tak jako ve WoT posádky, akorát tady je jedno jakou loď máš a odkud je kapitán tj. na torpédoborci můžeš cvičit kapitána z BB, ale asi je to hloupost, když potřebuješ jiné skilly, ale jak říkám, jde to…
   3. zkušenosti a volné zkušenosti (jak ve WoT, ale ve WoWs nejde nastavit, aby loď nezískávala zkušenosti a cpala je jen do kapitána, to ve WoT jde. No a pak za zlaté měníš na další volné ZK)

   Ale možná tuším proč se tak hloupě ptáš, asi budeš mít nízký level účtu, volné ZK a kapitáni atd. se odemknou až postupně…

   • ladas napsal:

    jo jsem tepr lvl 4 a moc jsem si toho nečetl ( o hře ) ale díky za info :)

  • TheCamperCZ napsal:

   Oni tam jsou, akorát nový hráč je nemá ze začátku otevřený, stejně jako velitele, moduly, kamufláže atd. Musí nejdřív získat určitý lvl účtu , tuším že na volný zk je potřeba 4 lvl.

 7. jansulovsky napsal:

  já chci ponorky !!! :)

 8. vesperslasher napsal:

  Super video, jsem rád že se tu objevují informace a videa i z WoWs.

 9. ouklej napsal:

  PROSÍM O POMOC.
  Poslal jsem klukovi dárkem 30 dní prémiáku na WoWS, ale dárek dorazil do WOT. Jsem si jist, že jsem kupoval dárek pro WoWS, protože jsem kupoval i sobě prémium. Nevím jestli podpora funguje i v češtině, takže než bych se ztrapňoval translatorem, poprosil bych někoho kdo by pomohl napsat na podporu v angl.. Myslíte že by mohli převést prémiák z tanků na lodě? Děkuji!

  • ouklej napsal:

   Prosím vymazat, ten účet se prolíná mezi sebou. Chtělo to restart hry. Omlouvám se za spam a neznalost :(

 10. Grux napsal:

  Budu tuhle krasku někdy moc získat? Betu jsem nehrál a tuhle loď bych rád!

  • carramba66 napsal:

   Tipoval bych, že bude v prodeji stejná varianta bez toho „Alpha“ v názvu. Jinak teď vydali cca za tři stovky japonskou čtyřkovou bitevní loď a ta taky není vůbec špatná.

 11. qk napsal:

  Ahoj, super video. Wows zatim od vcera zkousim a nektery napady jsou tam super. Treba opravy s cooldown nebo ty sekundarni dela. Bude nekdy video s torpedoborcem? Dost s nima bojuju, jak je idealne hrat v pvp.

 12. Mad_panzer napsal:

  carrabbo66 je škoda že vydáš nějaké video až později je vydět že tomu rozumíš a takováhle videa pro amatery jako jem já jsou super.