carramba66: Replay T92

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

60 komentářů k “carramba66: Replay T92”

 1. Krendelak napsal:

  Taková propagace téhle rakoviny z nebe :-)

 2. zbiju napsal:

  bych chtěl taky někdy takové rng, které mi bude střílet na střed :)

  • jmeno1 napsal:

   Pokud sis nevšiml, tak mu to na střed tak moc nelítalo. Využíval obrovského splashe a nebo střelba do 500m. Navíc RNG mu i tak přálo. Nicméně bylo vidět, že je to zkušený artysta, předměřoval, mířil na očekávaná místa nepřátel, výstřely neuspěchával. Krásná bitva.

 3. Pet424 napsal:

  jako jestli ten battle asistant dá WG do hry tak no nevim to snad začnu zase hrát artynu častěji 😉

  • strelec1999 napsal:

   stačí stáhnout mod a ja také bez toho artyny neumím hrát

 4. Pan X napsal:

  Proč poslední WOTko stojí za úplný HOVNO ! Samý debilní týmy. Pořád artyny …. Jestli se to nezlepší ta hra vypadne z mého PC !

  • strelec1999 napsal:

   o hatera mene mno co

  • Krutipirko napsal:

   Jdi hrat AW. Včera mě se spoterem FV721 – FOX trefila arty. Mám 950 hp, arty mi vzala 120 …. sice arty střílejí mnohem rychleji než ve wot, ale takhle mi to vyhovuje víc…žádný vypínání na ránu, apod. FOX je tier 5 arty byla tuším tier 6.

  • pan Y napsal:

   tak čau 😀 co mi s tím :)

 5. czbenji napsal:

  Krásná ukázka toho, proč se tomu říká rakovina z nebes a toho, že s trochou štěstí je i retardovaná opice se třemi mozkovými buňkami, kde dvě jen drží uši (tím nemířím na tohoto konkrétního hráče), schopná povypínat půlku nepřátelského týmu.

  • jpdepress napsal:

   Proto nejen pro mě, ale i pro většinu hráčů jsou artynáři odpad. Něco, co je hnus i vyslovit. Je to tak a vždy to tak bude.

  • beroun napsal:

   zajímavý, takže říkáš že i když pro tohoto hráče to neplatí, artynáři jsou lidi bez mozku. příště až uvidíš lítající prase řekneš „prasata nelítají“, co?

   Já nevím, ale prostě uvidět inteligentního člověka co dělostřelectvo hrát umí, a využít toho aby jsi řekl že ti co hrajou arty neumějí hrát, to je trošku moc, nemyslíš?

   • czbenji napsal:

    Evidentně Ti dělá problém pochopit napsaný text. Já jsem nikde nenapsal, že artináři jsou lidi bez mozku! A ani jsem nenapsal, že ti co hrají artiny neumějí hrát! I když si myslím, že někdo, kdo je schopný hrát nějak víc za artiny (mimo SH, CW apod.) musí mít nějakou duševní nebo charakterovou vadu, ale to jsem odbočil. Takže musiš se naučit číst co ostatní opravdu napsali a ne to co chceš aby napsali. Takže zkus si to přečíst znovu… 😉

    • Adrike napsal:

     czbenji ma pravdu, ty čo hraju artyni su retardovany…. to čo dnes dokaze červeny bot s artynou len dokazuje ze to dokaze aj vymleta opica, preco asi tolko cervenych hra artyni???? lebo s inym tankom su hned mrtvy s 0 DMG… trapny červeny, oranžovy a žlty klikajuci idioti

 6. Ringwil5 napsal:

  A tohle je poslední replay z WOT carrambo?

  • carramba66 napsal:

   Ano, asi ano. Možná natočím nějaké speciály k čs. tankům, ale replaye už komentovat nebudu, není čas.

   • Pet424 napsal:

    škoda :(

   • Milda napsal:

    škoda.ty a akcido máte nejlepší videa

    • Adrike napsal:

     hmmm, 100 ludi 100 chuti… osobne mam najradsej GOTTWYho videa, su o logike a o skille, ne jak tento trapny žltý klikač

 7. antraros napsal:

  Pěkná prasárna. Houskaři si dají nový mód a budou ještě více drzý. Jinak k tomu v výkonu žádný respekt nechovám. Ať si třeba udělají hry, kde bude 15 na 15 klikařů a neotravují zbytek hráčů.

 8. PattonCZ napsal:

  No nejlepší videa mají rozhodně Akcido s Carrambem, ale i Toncek3 a Paramedik_cz mají ty videa dobré a ještě se chci zeptat Carrambo, budou i videa z Armored Warfare? :)

 9. Majk007 napsal:

  možná klikačům, ne nám ostatním :(

 10. cimak napsal:

  To je zase uplakánků…. :)

  • Adrike napsal:

   ty si ten z tych nooobov co vedia zahrat len s artynou čo? s normalnym tankom si na šrot hned v 1. minute ty uboziak

 11. chili73 napsal:

  hnus

 12. Buldozer napsal:

  A všimli jste si, že většina toho „odpadu randomu““ co poslal do garáže, pouze hloupě kempila na místě i když je měl zaměřené? Buď nemají žárovku, nebo jsou úplně dementní, že se nehýbou? PS: Pokud nemají žárovku jsou vlastně, na těchto tierech, také dementní. Takže je to vlastně jedno. A ty co sejmul za pohybu, klobouk dolů, bezva práce. Kurde, jak já nesnáším artináře – neumí odpouštět mé chyby na randomu… Bože, jak hrozné?!

  • jmeno1 napsal:

   Stejně blbě odchází do garáže i czbenji a jpdepress, ale jejich obrovské ego jim nedovolí chybu hledat v sobě, tak to musí na někoho svézt. Na té ukázce bylo krásně vidět, jak ty tanky nepřátel kapou v jednom místě a stejně tam najede další a další debil. A navíc na téhle mapě ani jiné pozice pro artyny nejsou, takže je všichni znají a stejně tam najedou jak ovce na porážku.

   • czbenji napsal:

    Asi jsme se každý koukali na jiný replay, ale tak od někoho, kdo má „kariéru“ postavenou na tom, že na tieru 2 šikanuje rajčátka a má pajšl na to aby každou 6 hru jel s artinou… Víš vůbec mě tvůj úhel pohledu nepřekvapuje a myslím, že jakákoli forma debaty by byla jako házení perel svini…

    • jmeno1 napsal:

     Jo, máš pravdu, já už ti nic dalšího nehodím, když neumíš číst ani statistiky.

     • czbenji napsal:

      Ale no tak, zbytečně se čílíš;) Jsou to tvoje staty, jsou takové jaké jsou a to nezakecáš.
      Navíc já tě neostuzuji! Jen říkám, že vím, že s někým, kdo tu hru hraje proto to, aby mohl šikanovat ostatní a je jedno, jestli tím, že hraje na nízkých tierech v OP proti nováčkům, nebo tím, že se schovává někde v rohu mapy a ničí ostatní bez možnosti obrany, já prostě společnou řeč nenajdu. Ale tak naštěstí, se tu najdou i tací, kterým by připadal zábavný i oběšenec, nudle u nosu nebo hraní za arty, takže si určitě najdeš někoho s tým si padneš do noty;)

     • jmeno12015 napsal:

      Ha, noobík se ozval. :) Hold když neumíš číst a neověříě si ani co jsem ti napsal, tak je to s tebou těžké. Pokud by ses podíval na statistiky, tak možna překvapivě zjistíš, že oba máme stejný počet bitev, ale na artyně jsi jich odehrál víc ty, takže jsi větší artynář než já. Taky by sis všiml, že Pz II jsem letos odehrál cca 100 bitev a před 3 měsíci jsem ji prodal. Můj průměrný tier je 6,87 a tvůj 6,45 ty pedobeare. :-Při detailnějším pohledu bys zjistil, že hraju od září 2012, úplně všechny větve a všechny vozidla podle chuti. Aktuálně mám v garáži 76 tanků všech národů a všech větví. Takže ještě něco mi tady povídej ty nýmande. 😀

     • jmeno12015 napsal:

      stejný počet bitev – letos

     • czbenji napsal:

      OK, tak tu nejspíš vědomě porušuješ pravidla diskuze a píšeš za jiný nick. Nick jmeno12015, by tomu odpovídal, protože žádný takový ve WoT není. Každopádně nick jmeno1 má odehráno 27k bitev, z toho nejvíc (1483) s PzKpfw II a pak hned 1207 s T-150. To je cca 10% všech jeho her. Třetí nejhranější tank u něj je X. artyna. Navíc má 14% všech her s artynama. Z toho jednoduchým součtem dostaneme…., že cca 1/4 všech bitev jen někoho šikanuje.
      Takže buď jsi ve WoT někdo jiný a nebo platí vše, co jsem napsal 😉

      PS: Malý kvíz pro tebe. Jak je možné, že někdo se 4,5k bitev má průměrný tier 6,5? Malá nápověda: Klan, kde jsem, hraje jen šestkové odřady a CW a vyexpit desítku trvá docela dlouho. To by mohlo dojít i takovému artynářovi, jako jsi ty 😉

      PPS: Samozřejmě jsem artyny hrál a možná si je i zase někdy zahraju, třeba po rebalancu. Přeci jen, pro totální rajče bez jakékoli znalosti, to bylo to nejjednodušší co mohl hrát a zahrát si i bez jakékoli znalosti hry a bez toho, aby se stal během pár sekund potravou pro nějakého ubožáka, co si chodil na low tiery na nováčky honit staty. Teď už jim to zatrhli a tak se jim to nevyplácí a tak low tiery prodávají. No, a pak jsem dal i pár her, abych si ověřil, že podobnou bitvu jakou tu Carramba66 komentoval, zahraje s artynou opravdu i opice (poznámka pro nechápavé, neříkám, že ten dotyčný hráč je opice), když má dostatek štěstí a přeje mu RNG. Na to není třeba žádný skill.

     • jmeno1 napsal:

      Nick jmeno12015 jsem si zaregistroval, protože jmeno1 už mi někdo vyfoukl. :-( Ale i podle avataru si můžeš ověřit, že jsem jmeno1 aktuálně s 26.939 bitvami.

      Co se týče mých tanků co vyzdvihuješ a komentuješ, tak už jsem ti dopředu odpovídal včera, protože jsem věděl, že to vytáhneš. No, alespoň jsi jen dokázal, že neumíš číst a svým výpočtem 14% = 1/4 jsi dokázal, že ani počty ti nejdou. Myslím, že i opice je proti tobě IQ frajer.

      PS: Na to, že arty jsou pro opice jim teda moc nedáváš.

  • Easton_cz_sk napsal:

   Vôbec ste túto hru hrali?
   Všetci lepší hráči na artyny nadávajú a to si myslíte, že sú tak tupí aby stáli na mieste a potom plakali?
   Keď má artyna XVM môžeš robiť čo chceš a bude strieľať iba do teba, keď si trochu lepší.
   A ďalšia vec, vieš o tom, že keď chceš zamerať musíš zastaviť? Potom ten tvoj gameplay asi aj tak vyzerá, keď strieľaš zajazdy.

   Najlepšie je: „nevedia odpúšťať moje chyby na randome“
   Tým si to zaklincoval.

   • Buldozer napsal:

    Promiň, ten závěr jsem měl asi napsat jinak. Je vidět, žes nepochopil… Ale to se stává :)
    PS: Kdyby jsi to nevytrhl z kontextu, možná bys pochopil jak je to myšleno. Ale prdlajs, proč se namáhám, nepochopil by jsi vůbec nic …..

    • Easton_cz_sk napsal:

     Je úplne jedno, či je to dement a stojí na mieste 10 sec alebo je to lepší hráč a keď zameriava ho sundá artyna jednou ranou.
     Vieš, keď chceš domerať, musíš stáť, inak to nejde.

     Rád by som vedel, čo presne som vytrhol z kontextu.

     Kurde, jak já nesnáším artináře – neumí odpouštět mé chyby na randomu… Bože, jak hrozné?!

     Takto je to lepšie? Vieš, tie “ chyby“ je relatívny pojem, pretože podľa teba je asi chyba aj to keď sa hýbem, asi bude najlepšie postaviť sa za najbližší šuter pri základni, aby ma náhodou natrafila artyna. Ako to robia borci z WGčka.

     PS: ak sa smiem spýtať, prečo nemáš nick ako v hre, len pre zaujímavosť

     • Buldozer napsal:

      Asi takhle, když má artina nabito, a pokud není zaměřená na některé profláklé místo, trvá jí to od nasvícení vozidla, přes doměření, výstřel do dopadu střely min. 15-17 vteřin. Který tan doměřuje 15, 10 vteřin? Ale mám stejný nick, jen musíš hledat na jiném serveru, ne tom evropském ..

     • Easton_cz_sk napsal:

      Áno, to že niekto stojí na jednom mieste dlho je chyba, lenže niekedy stačí zastaviť na 1 sec a už to máš v sebe.
      Teraz som si kúpil VKbčko a toľko krát má už dala artyna, že to ani nepočítam. Mne jedna nevadí, (Ajkeď tuto to jednoznačne vyhrala), ani dve mi moc nevadia, ale aby bolo 70% hier s tromi artynami ma už dosť sere.
      Najlepšie je keď strieľajú podľa XVM a je im úplne jedno čo máš za tank, keď si fialový ide po tebe úplne bezhlavo.

      Btw. jediného Buldozera ktorého som našiel bol na RU serveri a to s 2500 bitkami, čo mi na teba nesedí, tipujem tak okolo 20k

 13. SlanejCukr napsal:

  Když si to tak vemete, tak na nižších tierech ty artyny nejsou tak hrozné. Jediné, kde jsou hrozné, jsou na nejvyšších tierech.

  Díky tomu, že existuje battle assistent, lze vyndat nepřátelskou artynu hned na začátku hry. Dělám to často a nestydim se za to. To samé jsou nejlepší camping pozice. Artyny hraju jen na odreagování a pokud vám vadí ty fail prohry, tak si zkuste artynu. Na odreagování je to jako dělané a hlavně se u toho zasmějete. 😀

  • jmeno1 napsal:

   Pokud chceš vyndat nepřátelskou artynu, tak právě battle assistent ti nepomůže. To je lepší klasický pohled. Asi si pleteš mód s chitem. A jinak na každém tieru je nějaká slušná artyna, která se docela fajn hraje. Další věc je, že taková bitva, co je na videu se podaří jednou za rok. Ale zdejší uplakaní artyhateři ji vidí v 99% bitev. Asi artyny zase vytáhnu z garáže a jen pro ten jejich brekot je zase začnu hrát. 😀

   • SlanejCukr napsal:

    No, z toho asistenta lze sledovat výstřel artyny. Tedy, pokud víš, kam artyny nejčastěji jezdí, tak se dá na 90% odhadnout, kde je. Jako cheat mi to teda nepřijde. 😀

    S tim souhlasim, to je o štěstí. Někdy člověk vystřelí za bitvu 2x, z toho se ani jednou netrefí…

    • jmeno1 napsal:

     Já vím co s battle assistentem vidíš, ale právě při pohledu ve standardním pohledu vidíš mnohem víc (širší záběr) a při pohledu shora i lépe vidíš místo výstřelu. BA je ideální pro střelbu na stojatý cíl za překážkou, jinak je lepší standardní pohled, především pro střelbu na pohyblivý cíl. Chvilku jsem to používal a na campery za skálou je to super, ale jinak to nepomůže.

 14. CZ_Bendy napsal:

  Taky si arty nekdy zahraju. Koukat zhora jak se strely odrazi a tanky bouchaj je bezva :) Dat tank na ranu to je zprdeleklika, ale ubirat camperum? Proc ne… Navic jak psal Slanejcukr- kolikrat ani nenabijes a mas u sebe scauta a des:D Hlavne na nizsich tierech..
  Jen me tak napadlo: co dat artynam MM jako maj scauti? V. arty VI, VII tiery? Aspon me osobne se hraje lip kdyz sem s arty v tymu mezi low a pekne si neco nastrilim

  • jmeno12015 napsal:

   Takto to bylo do 8.6 než to celé dokurvili artynama na tier 10. Kdyby hned tehdy omezili arty na max. 3 na tým, nechali max. arty T-8 a ponerfovali je jako jsou teď, tak se vůbec artynama nikdo nezaobírá.

 15. lukluk22 napsal:

  Ja ma arty rad hraju francouzkou vetev a jsem sni nad miru spokojeny..fran..arty jsou fakt super.
  Jinak ui ja si myslim ze by meli spise plnit roli podpory a nemeli by nicit tanky na ranu…taky se mi kolikrat stalo ze me CG vypnul na 2 rany kdyz jsem jezdil z IS4 a to pak cloveka sere.protoze IS4 je fakt drzak vydrzi mnoho ale proste ty arty te vzdycky rosekaji.

 16. Andy_IsInChargeHere napsal:

  100% šťastie, 0% skill

  CHOD
  DO
  PIČE
  s týmto.

  • Andy_IsInChargeHere napsal:

   classic Andy ani video nemusí zhliadnuť a vie, že to nehrá tne opičiak klikajúci do myšky, ale RNG.

 17. vevl@ggusoman napsal:

  Tu hru wargaming uz tak zkurvil a ještě tohle ? tak na tu hru seru

 18. Tonda233 napsal:

  Krásná diskuze, neznalý situace by ani nevěděl, že WoT je hra, spíš to dle diskuze vypadá, že tam jde o holý život. :-)

 19. Hartasek napsal:

  :))))) :DDDDD

  Můj smích může pochopit jen Carramba.

 20. Warlord2 napsal:

  Škoda že nemám replay kde jsem s T92 nastřílel 10 000 a na konci jsem byl sám proti čtyřem a stejně jsem je všechny sejmul. to by bylo hejtru, a navíc hrozně mě vždycky pobaví jak nadávaj vždycky a umírám smíchy. kdyby se místo hejtování radši naučili hrát to né, to je moooc složitý to radši budou nadávat a všechno kazit. BTW pěkná hra,