akcido: Recenze Strv m/42-57

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

23 komentářů k “akcido: Recenze Strv m/42-57”

 1. MlaW napsal:

  No, žádná sláva…

 2. MlaW napsal:

  Ještě bych rád dodal, že tohle není první prémiák se zásobníkem, ještě je tam AMX 1357 GF

 3. licus_10 napsal:

  zajímavé, ale asi nic pro nooba jako jsem já :)

 4. TheDisturbed napsal:

  Koukal sem na QB a myslím že tohle je typický premium které „začíná“ národ (viz. Chi-nu-kai . Škoda T40) a většinou se jedná o víceméně průměrné tanky.
  Ale tak proč ho nezkusit, třeba to s tím půjde.

  Let the hate begin ->

  • Tomas napsal:

   Fialka a nadčlověk jako ty kouká na QB. :)

   • guthas napsal:

    Odkdy je tento člověk fialka a nadčlověk? A proč by se nemohl dívat na QB?

    K fialce má ještě hoooodně velký kus cesty, možná by mu pomohl reroll :-)

    • DjFatalError napsal:

     reroll som tiež skúšal ale po 120 bitkach som sa na to vystral, pretoze ma nebavi si to odznova expit :/ …..skoncil som nieco pod 4000 WN8….. 😀

     BTW ku tomuto tanku….som zvedavy ako to bude u ostatnych svedov s posadkou – poctom.

     • mamlass napsal:

      Tak hlavně je problém v tom, že top tiery jsou TĚŽKÉ tanky, tudíž mít za prémiový STŘEDNÍ tank, je trochu na pikaču :-)

  • ESSENS_SLOVAKiA napsal:

   lolo

  • HofmaNN_The_Freshmaker napsal:

   Im QB fan and i have down syndrome (づ。◕‿‿◕。)づ

  • beroun napsal:

   škoda T 40 je mimochodem skvělý tank. Což se ale nedá říct o Chi-Nu Kai nebo Matildě BP. Ještě bych přidal i Typa 59, ale tak to by začal zase flejm, tak nic

   • bykop napsal:

    Škoda T40 je v nejlepším případě průměrný tank. Je to papír, veliký jak stodola, pohyblivost (vzhledem k mizernému pancíři) také nic moc. Nejlepší by bylo ho hrát zezadu na snajp, ale dělo na střelbu do weakspotů nemá přesnost a penetrace je mizerná. Prémiovka heat s penetrací 200 je proti IS 3 které potkávám v 80% her na nic (když chci být slušný). Celkově je to špatný prémiák, hodí se jen na expení posádky. Kredity se s tím rozhodně vydělávat nedají. Tedy pokud nemáte extra štěstí a nejezdíte 90% her proti šestkám.

    • guthas napsal:

     Škoda T40 je dle mě lehce nad průměrem T6 medek. Ano náboje neprochází tak jak by měli, lítají si jak chtějí a trefit s tím něco je taky zázrak, ale přesto si myslím, že má své uplatnění v T6 odřadech, tak T6 cw.

     • bykop napsal:

      99% hráčů si prémiový tank pořizuje kvůli expení posádky a vydělávání kreditů. Také by to měl být tank který je zábavný na hraní (jezdí se s ním často). Drtivá většina hráčů nejezdí odřady kde hraješ proti stejnému tieru, ale jezdí public. A tam je Škoda dost často proti t8 —> bez prémiové munice se nechytá —> nevydělá kredity, spíš prodělá (obzvlášť bez premiového účtu). A opravdu si nemyslím že je zábava 10x minout, případně neprostřelit IS 3ku kterou tím maximálně upozorním na svou pozici a ona mě pak sežere na dvě rány.

     • bykop napsal:

      btw: Škodovka je jediný prémiák se kterým i s pémiovým účtem běžně prodělávám.Prémiovou munici má nesmyslně drahou.

     • guthas napsal:

      bykop:
      Není můj problém, že si někteří hráči koupí t6 premiák na expení posádky a výdělky, ale nelezou do t6 odřadu, aby si vydělali, poexpili posádku ( v odřadech se expí fakt superně a vydělává ještě lépe, když jsou zapnuté klanové platby ), ale lezou s t6 premiákem na public, kde hrozí potkání t8 a to nemluvím, že t6 je zakletý tier co do penetrace, hp a vlastností tanků.

      Přesto napsat o t40, že je podprůměrný mno nevím, nevím. T40 má super výhodu ve velkém poškození na ránu ( oproti ostatním t6 medkům ) a HEAT munici, takže v odřadech, kde člověk potkává red hard full o-i camp teamy, které akorát zalezou na cap a čekají je t40 superní.

     • bykop napsal:

      Co ti na to odpovědět, když zjevně nechápeš co jsem napsal. Ještě jednou: drtivá většina hráčů kupuje prémiový tank na vydělávání kreditů a expení posádky. Drtivá většina hráčů nechce hrát odřady a podobně. Jestliže je tank použitelný jen ve speciálním herním režimu a ne na publicu, je to podprůměrný tank. Mohl bys klidně napsat, že je to sqělý tank, tedy pokud ho budeš používat jen ve výcvikové místnosti a proti sobě si dáš tier 1. Pak je to opravdu OP jak svině. :)
      Btw koupil jsem ho proto, že jaksi československou prémiovou osmičku WG neudělalo. A se všemi prémiáky od tieru 5 výše co hraji vklidu dokážu kredity vydělat (na publicu), jen ta Škoda jaksi má problém vydělávat. :(

     • guthas napsal:

      Ach jo to je zase debata úplně o h*vně s tebou. Očividně nejsi schopnej to vidět i z té druhé – lepší strany vlastností tanku, ale mě je to šumák, když je někdo dub, tak je někdo dub a tí to pro mě hasne.

      Přesto říkám z vlastní zkušenosti vlastníka škody t40 se kterou mám najeto nějakou tu bitvu na publicu, že je to docela dobrý stroj a jestli s tím někteří mají problém, tak si konečně uvědomte, že né každý stroj musí být OP jak t54, is3, t29m cromwellové atd. někdo holt musí vzít za kratší konec a pokud si někdo koupí stroj na expení a vydělávání a nevyužije maximální potenciál premiového tanku a potom nadává jaký je to skšunt, tak je mi dotyčného líto.

    • Glock17 napsal:

     Ne každý prémový meďák tieru 6 je jako Bromwell… Takový Šmatlák je vysloveně horší (spíše TD než MT) a taky se s ním dá hrát.

 5. Glock17 napsal:

  NA server ho bude mít v prodeji od 4.10. do 31.10.

 6. icemaster napsal:

  hmm no skoda ze ho nedaj na test server vsem :( ze testnout si tenhle stroj je jen pro vyvolene :-(

Odpovědět

Zpráva