akcido: Recenze O-Ho

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

7 komentářů k “akcido: Recenze O-Ho”

 1. The_Disturbed napsal:

  Proč lidi breří že je E5 OP?
  Tyhle serbovi opilecké výmysly jsou mnohem horší…..

 2. Scarecrow132 napsal:

  E5 není OP ani za hovno…

 3. Rijez napsal:

  Na tieru 9-10 není žádná heavyna OP. Při stavu dnešního randomu neovlivnis s heavynou bitvu, tak jako s medkem. Jsou to největší otloukanci. A když se objeví nějaká konkurenceschopna, tak je hned OP. Jako třeba E5.

  • Buldozer napsal:

   +1, naprostý souhlas, ona je „OP“ hlavně podle fialek sedlající medka, protože dříve ji dali i F2F a to dnes nejde, proto také ten brek „cool“ hráčů. Kdyby reptali rajčata, tak to chápu, ale ty na fora z 99% nechodí. Takže jediné vysvětlení je toto: „Kurva E5 už čelně neprobiju se svým MT tier X, a to je špatně, zasrané WG, tahle „dokurvit“ E5 až je OP. WG udělej s tím něco, klesají mně staty, nebo odejdu ke konkurenci“ :) Tohle je skutečné jádro problému, uměle vyvolaného a zvaného E5……..
   PS: Pamatuji si docela nedávnou dobu, kdy byla buffnuta medka, která ovládla random, skilleři a fialky, tehdy sedlající dosud neohrožené HT také brečeli a říkali, že medka jsou moc OP. A hle zvykli jsme si na ně, zrovna jako na „OP“ LT vyšších tierů (které neplní svoji funkci, ale díky hlouposti WG se staly DAMAGE DEALERY), a hle, skilleři a fialky nyní sedlají převážně MT a LT a najednou je tu další problém, nejen IS-7, ale už i E5 si dovolí být jaksi „neprůstelná“…..