akcido: Recenze M56 Scorpion

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

21 komentářů k “akcido: Recenze M56 Scorpion”

 1. Dragpanzer napsal:

  Campcido 😀

 2. feri napsal:

  nechceli by si akcido, houmer a gotwy zalozit novy portal na prezentovanie svojich viedei? takto mam pocit ze to tu len zahlcujete videami a povodny zamer – informovat o novinkach – sa akosi pomaly vytraca…

  • reygreygreygreyg napsal:

   O tom pochybuji, všichni mají jiný styl a dva z nich ( A. a G. ) i jinou kvalitu, podle mě. Portál? Tak si dej odběr jejich videí na YT. Bylo by to jen zdvojení snah….

  • keijei napsal:

   Existují nějaké novinky, které tady nejsou?

   • Fluttershy_pony_ napsal:

    jo na rykoszetu je to dřiv a je toho víc, čímž nechci shazovat tento web 😉

  • tomason101 napsal:

   Ja se na videa rad podivam, jenooooom uuuuuu akcidaaaaa meeeee stveeeee tooooo natahovaniiiiiiiii.

  • patasek75 napsal:

   Zase tolik odkazů na videa tu není a nemám pocit, že by tu bylo převideováno. Na druhou stranu je tu moc zbytečných komentářů, na které občas reaguji. Ale to je má chyba. Měj se hezky.

 3. Scarecrow132 napsal:

  Mně to tak přijde jako blbost, většinu lidí tu jejich videa nezajímají a ti ostatní už je stejně odebírají na youtube a všechno, co sem dáváte už viděli :)

 4. Malarkyy napsal:

  Ja nevim ale treba nemaji momentalne o cem psat tak sem davaji aspon videa a ja sem za to rad a pokud se vam to nelibi tak sem nelozte nikdo vas k tomu prece nenuti.

 5. Maca2661 napsal:

  Nechápu proč se tady řeší videa od Akcida a dalších. Pokud je odebíráte ( stejně jako já ) tak se na ně na wot.cz nemusíte koukat. Podle mě nejsou žádné stránky na, kterých bych hltal každý článek a taky nenadávám autorům ať si to píšou někam jinam. Já teda rozhodně nemám problém s tím, že se tady zveřejní tyhle recenze. Rozhodně si vážím jejich práce a práce všech na těchto stránkách. Rozhodně přínosnější než ofiko stránky. Díky moc :)

  • BerounSF napsal:

   Přesně tak, mám je odebírané :) Sem jdu jenom se koukat na komentáře, jako jsou ty nahoře 😀

 6. LoneWolf napsal:

  zase nejaci ocasove :) ja vzdycky rad kouknu na jejich videa :)

 7. lukluk22 napsal:

  Ty jsi pako:-)

 8. keijei napsal:

  Akcido, rád se na tvé záznamy dívám, když expím nový tank. Měl bych na tebe prosbičku. Mohl bys do budoucna mezi záznamy vybírat i nějakou bitvu z prostředí, které danému tanku nesedí? Např. zde máš všechno na otevřených mapách s krytím, pro daný tank ideální. Rád bych viděl i opačné prostředí, např. Himml… Díky.