akcido: Recenze Centurion Action X

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

5 komentářů k “akcido: Recenze Centurion Action X”

 1. JHfr3ak napsal:

  To je tak krásnej tank, že já tu linii snad začnu i expit 😀

  • PattonCZ napsal:

   Měl bys, je fakt boží pro ty co mají rádi rychlé tančíky :)

   • Tobi_1989 napsal:

    Mě ta linie přišla strašně rozporuplná… Napřed Covenanter-Crusader-Cromwell, v podstatě logická posloupnost vývoje tanků co se chovaj v podstatě podobně ale tier od tieru se zlepšují – to dává smysl a umožňuje těžit na tom co se člověk už naučil o tier dřív.

    Pak Comet, kterej byl pro mě hroznej klump – po Cromwellovi zapoměl zdědit obratnost a rychlost ale ještě furt mu chyběla výzbroj Centurionů (popravdě… dostat +3dmg a +2pene AP, přijít o mobilitu a řikat tomu upgrade o tier? za mě propadák).

    a Centurion zase absolutní lemra, ale s parádním top dělem – stock grind by asi byl celkem bolestná procedura kdybych neměl v době nákupu Centušky odemčenej 17pdr z Black Prince, s nim to relativně ušlo.

    na IX a X se těšim čim dál tim víc jak se tak dívam na všechny ty recenze AX :)

    • PCmanijak napsal:

     Pěkně rozebraná větev. Naprosto souhlasím. Comet mě uplne odradil od hraní a prodal jsem ho. A teď díky Xku přemýšlím, že ho koupím zpět :)

 2. Dallma napsal:

  Hezká recenze s vtipnou hláškou v 18-té minutě: Když mám chuť, tak si ho vždycky rád vytáhnu… Centuriona myslím“ 😀