akcido: Recenze AC 1 Sentinel

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

14 komentářů k “akcido: Recenze AC 1 Sentinel”

 1. lukluk22 napsal:

  Mam ho:-( a je pro me fakt zklamani…skoda toho casu zamerovani a te nedostatecne rychlosti na ten tank.
  Max rychlost 60 km/ h je jen vymysl ze strany WG

 2. stanny74 napsal:

  Já nevím. Mám ho taky a rozhodně zklamáním není. A zase až tak moc dobrej hráč abych tak vynikal s nějakou jebkou nejsem…
  Ano, nejede 60 km/h, do kopce se plží, dělo zaměřuje dlouho. Mám tam nabiják, pohon a ventilaci a zaměření děla je snesitelné. Dělo jinak velmi dobré, rychlost solidní, pancíř taky. Taková „Matilda light“. Já jsem s ním zatím naprosto spokojený, hraje se mi s ním dobře. Zatím tedy jen 21 bitev, ale 71% WR. Jasně, není to reprezentativní vzorek, pochopitelně. Já jen že nechápu ten neustálý brekot.

 3. Kirukato napsal:

  Já si myslím, že zklamáním není. Ten tank je pro určitý hráče, kteří nikam nespěchají a rádi si zastřílí. Za 160 korun to není takový propadák.

 4. BerounSF napsal:

  Problém právě je že si s tím nenastřílíš. Má to jedna z nejnižších DPM ve hře (srovnatelná se Škodou T24), a ještě k tomu to zaměřuje pomaleji než nabíjí, takže buďto netrefíš každou druhou střelu, nebo počkáš3sek mezi výstřelama, což sníží jeho DPM na úroveň Toldiho…

  A to už je ten problém toho tanku. Pomalý, má pancíř… To není kámen úrazu.

  • stanny74 napsal:

   To Matilda taky. :-)
   S výbavou to tak špatný není, trefuju celkem v pohodě.

   A pomalý není. Ano, ve srovnání s PzIC, ale třeba s Matildou… 😉
   Za mne rychlost ok (když nepočítám rychlost do kopce, to je fakt zlé).

   • myzrael333 napsal:

    Tento tank na Matildu fakt nemá, tohle lze srovnávat s Valentýnama, což jsou krámy a tohle bude ještě horší.

    Matilda má 120 pene, 55 alfu, střílí rychleji a hlavně má 1,9 s aim time. Tenhle krám nedokáže využít ani to svoje mizerný dpm.

    • stanny74 napsal:

     Matilda je samozřejmě lepší, o tom není sporu. Valentýny jsem buď nehrál, nebo jen pár bitev, už si nevzpomínám, takže s tím srovnávat nemůžu. Nicméně Sentinel pálí taky rychle (mám tam tuším 1,9 vs 1,74 u Matildy), zaměřuje pomaleji, ale už jsem psal jak to řeším, dělo je velmi solidní co se průraznosti týče. Něco oddingá, navíc oproti Matildě je pohyblivější.
     S Matildou hraju rád a často, proto jsem srovnával s ní a jak říkám, beru ho jako takovou Matildu light. Horší pancíř, trošku horší dělo, lepší pohyblivost.

     • K_o_f_i napsal:

      Tak s Matildou lze skolit i kdejakou sestku. Ta je na svuj tier velmi luxusni vozidlo. Tezko pak neco s ni porovnavat. :-)

   • beroun napsal:

    právě, Matilda má taky takový věci ale tank je to dobrý, tudíž problém sentinelu bude někde jinde. konkrétně 2,7 aim time a 45 alfa…

 5. stanislavek1 napsal:

  Nevím, nové prémiáky za posledního půl roku mi přijdou všechny takový nemastný, neslaný, bezpohlavní.

 6. Daniel7246 napsal:

  Všimli jste si že ten motor má i nějaký AC4 experimental?? To bude zas co za plečku 😀

 7. FraK72 napsal:

  Suprove zahrany, ale tank to je evidentne spatny.