akcido: Jak umístit replay na YT

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

23 komentářů k “akcido: Jak umístit replay na YT”

 1. Geokex napsal:

  Luxusní tapeta na ploše, jak HD verze Siegfriedovky u severní báze :)

 2. Jimmytp napsal:

  Kdo má Nvidia kartu tak Shadowplay je super minimální zatížený CPU a super kvalita

  • carramba66 napsal:

   Souhlas, používám to taky.

  • Rovano napsal:

   Já mám bohužel Celeroní dvoujádro. Takže to sice natočím, ale fps velmi špatné.
   Jako ještě lepší alternativu jsme našel Bandicam.(kóduje přes HEVC např.). Člověk ani neví, že to má zaplé.

 3. Y.U.R.I.S napsal:

  otázka pomimo jak dal dole na lištu vedla hodzín ten ukazovatel internetu ?

 4. Rallytravel napsal:

  Jaké používáte nastavení na shadowplay? . Myslím nastavení kvality při full HD.

 5. mikesovci napsal:

  Ten kdo není aspoň trochu neschopnej si stáhne cracklej bandicam :)

  • marty napsal:

   ano protože schopni lidi kradou?!? dej si facku …

   • Folp napsal:

    Aaaaa dalsi moralista …..

    • marty napsal:

     taky jeden z těch co chodí do práce a nechce za to mzdu? Možná to bude pro tebe novinka, ale ten SW se nevyskytl, ten někdo vytvořil a odvedl na tom kus práce, za kterou, světe div se, by rád nějakou odměnu, tohle není o morálce tohle je o respektu a když už kradu tak potichu a nenavadím k tomu ostatní, ale na to si musí přijít každý sám až pozná hodnotu peněz

     • SC0RCH3r napsal:

      Teoreticky máš pravdu a teoreticky taky ne.
      Ty co vytvářejí hodnoty, teda skutečně se hrabou v softwaru, točí filmy, píšou knihy ve většině ekonomických modelů dostanou jen poměrně malý zlomek (nepochop mě špatně, pořád je to zisk) z celkových výdělků. Velká část jde na distribuci, reklamu a manažerům/publisherům/vlastníkům práv jen za to, že „jsou zodpovědní“.

      A tady jde v podstatě o kreativní tool, který si nikdo nekoupí, pokud neví, že s tím umí vytvořit něco, co se mu nějak zhodnotí, což zase nějak musí zjistit a naučit se to. Myslím si, že i autor softwaru bude radši, když si to lidi stáhnou načerno a něco s tím vytvoří a třeba ty 2% uživatelů, co si s tím i můžou vydělávat si pak ten tool třeba koupí :)
      Takový After Effect stojí opravdu těžký prachy, přičemž na trhu téměř není jiná alternativa pro „malé tvůrce“ a spoustu lidí by prostě měla možnost jen buď to „ukrást“ nebo potlačit svoje „umělecké nadání“ (30denní trial s omezenými možnostmi v rámci zjednoduššení diskuze vynechám). Proto si myslím, že crowdfundingové věci, kdy lidi přispívají na věci, které opravdu chtějí a v množství v jakém chtějí, je daleko daleko lepší, než nějaká fixní cena.

     • marty napsal:

      to ti podepíši, již jsem podpořil 3 crowdfundingové projekty, já chápu že se stahovalo, stahuje a bude stahovat dále, nejsem moralista a na rovinu říkám že patřím mezi těch 99,9% co si něco někde stáhlo nebo stáhne, ale v diskuzi kde to nepatří se vyjadřovat stylem „stahujte co hrdlo ráčí“, přece nepatří na wot.cz ale na warez.

     • SC0RCH3r napsal:

      Tak jasný no. Ten názor „pokud všechno nestahuješ z netu, pak si debil“ taky nemám rád. Třeba co se týče filmů/hudby mi příde, že zlo jde spíš ze strany produkce/manažerů, protože jsou v dnešní době téměř nepotřební prostředníci, kteří žerou disproporciální prostředky těm lidem, kteří ty hodnoty opravdu tvoří. Rád si zajdu do kina/na koncert, ale jen na to, co mám rád a vím, že se mi to fakt bude líbit (nebo si to myslím) a rád podpořím autory, jenže nevidím důvod, aby si filmový průmysl (a i hudební) stěžoval na pirátství, když poslední dobou vypouští čím dál méně kreativní filmy (obroušené do podoby, aby co nejvíc vydělaly) a i když má zisky v miliardách dolarů, má potřebu podporovat podobné zvrácenosti na regulaci netu jako SOPA.
      Myslím si, že většině skutečných autorů jde hlavně o to nějak oslovit diváka/posluchače/čtenáře a to chování společností, že budeme perzekuovat každého, kdo si stáhne náš produkt načerno, i když máme rekordní zisky…z toho je mi na blití.

      Zas abych nebyl za ultra piráta, u softwaru je to problematické v tom, že neexistuje druhotný market (u filmů jsou to kina a u zpěváků koncerty), které by kompenzovaly ty ztráty z nelegálního stahování. Tudíž, když si chci něco zahrát, tak si to prostě koupím. Navíc od doby, co jsou slevy na steamu a humble bundle, neexistuje pro mě žádný racionální důvod hru si radši načerno stáhnout.
      U prográmku, třeba na edit videa je to opravdu složité, protože jejich trh je malý a vývoj celkem nákladný. A existuje spousta hravých školáků, co se v tom rádi hrabou a dokážou udělat věci na úrovni, jenže na složitější věci většinou freeware/trial nestačí…a zase je škoda si odpírat tu seberealizaci jenom, protože Adobe si účtuje takové mastné částky. Kamarád takhle pro 100 let našich dobrovolných hasičů natočil asi 40 minutový film/dokument s jeho žáky (přičemž odhadl, že produkční hodnotu by to mělo minimálně 100tisíc za práci a nasazení, co do toho dal) a samozřejmě by nemohl, kdyby existoval jen „čistě legální způsob“, jak získat takový program.
      Myslím si, že měřítko je takové, že pokud je to nezištná kreativita a tvůrce má, co žrát, není tam žádný morální problém, jen čistě právní :)

     • Folp napsal:

      Hodnotu penez znam dostatecne. Nikoho nenavadim jen reaguji na tvou reakci o krádeži.
      Stahuji….pouzivam crcknute sw a vubec se za to nestydim.
      Jednou jsem zaplatil za sw a uz to nikdy neudelam…..krádež to totiž byla vůči mně.

   • beroun napsal:

    krádež? Jestli si nestahuješ věci z internetu zadarmo, nejsi „čestnej“, ale blbec…

    • marty napsal:

     pokud něco stahuješ z warezu je to krádež, nic víc, zbytek je jen slovíčkaření, a chlubit se tím mohou jen blbci.

     • Kvarter napsal:

      Nikdy nic jsi nestahnul?vtipalku .pusť mně do svého pc uvidíme.moralisto

     • marty napsal:

      neřeším tu kdo co a jak stahuje, jen říkám jak je to definováno, je to prostě krádež a nikoho nemoralizuji, jen nechápu lidi co se tím prezentují a ještě jsou na sebe hrdí a navádí ostatní

    • k0Lt napsal:

     Nechaj ho hlupaka, nech si plati.

     • marty napsal:

      až možná vyrosteš a něco vytvoříš (ikdyž pochybuji) a lidi ti to ukradnou, tak kdo bude potom za hlupáka 😀

     • k0Lt napsal:

      Patenty necrackneš :)

  • frishjuice napsal:

   Někdo napíše že krást se nemá a hned je „moralista, blbec, hlupák“. Kopete kolem sebe jak hysterky ale abyste kloudně odpověděli to ne… Boha…