akcido: akcidovo jednohubky #8

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

18 komentářů k “akcido: akcidovo jednohubky #8”

 1. ___TYPHOON___ napsal:

  Co se to už tady z toho stává … Bože, Bože … ! Od e-shopů po recepty ! Co bude následovat příště ??? Reklama na někoho použité kondomy ?!!!

  • Kirukato napsal:

   Teď si nám to zkazil, mělo to být překvapení :(

  • TheDisturbed napsal:

   Já vím co se z toho stává , jeden nejmenovaný český server jež poskytuje zprávy serveru na kterém si můžeš najít to co neznáš/hledáš , který je plný českých rudých soudruhů.

   Podobnost WoT.cz a tohoto serveru se za posledních několik měsíců podivně dorovnává.

  • Hamik_CZ napsal:

   Co tu meleš ? 😀 Tvůj komentář nedává smysl… Pokud si se podíval na to videjko (což ty si asi neudělal), tak by si nenapsal takovouhle hovadinu. Co se týče e-shopu tak i to se týká hry World of Tanks…

   • Fluttershy_pony_ napsal:

    smysl pro humor si nechal ve škole a dva měsíce ho budeš postrádat?

 2. pain78 napsal:

  radsi ujet a spojence tam nechat nez chcipnout

  • Geokex napsal:

   A ne snad? Když chcípneš, tak už pak nemáš možnost bitvu ovlivnit 😉

 3. Koucos napsal:

  Akcido byl první cz wot youtuber, který nás nasměroval do hry, kterou jsme chtěli hrát, ale zpočátku absolutně nevěděli co a jak funguje. Za to děkujeme. Nicméně můj brutálně neomylný intelekt tvrdí, že jeho kvalita zůstala jaksi jen v éře jeho začátků.

 4. nehned napsal:

  Už jsem zažil hru, kdy nám při obraně vyhrál hru bot a k tomu také získal Kolobanovku . Celých 10 minut afk , ani se nepohnul . Nakonec zůstal sám proti 5 . Sice ho nakonec nepřátelé našli , ale už jim nezbývalo moc času na jeho zničení. V 99 hrách ze 100 by ho určitě zničit stačily, ale tady v jeho a tím i v náš prospěch zafungovalo RNG , takže toho poměrně dost oddingal,díky tomu přežil a hru vyhrál . Někdy prostě bot dokáže zahrát víc , než někteří hráči .

  • myzrael333 napsal:

   Tenhle metál by měli v tomto režimu zrušit, alespoň při obraně. Ve hře jsem to viděl už kolikrát včetně mě a v 90 % je to o ničem. Jinak Akcido zahrál pěkně, ale kdyby to musel vystřílet tak by to bylo lepší.

   Souhlas, že afk hráč ovlivní hru lépe než správný rajčák, protože prostě chvíli svítí základnu a to občas rozhodne. Rajče 10 minut kempí k ničemu na základně a v klíčový moment odjede.

 5. _cerberos napsal:

  Proč se omlouvá za použití goldu to fakt nechápu !!! Je to sakra herní mechanika která je dostupná pro všechny tak se proste využívá. Super je tohle v Armored Warfare tam si náboje vylepsujes a prostě využíváš herní mechaniky a tam nikdo na tzv.gold nooby nikdo nadávat nemůže prostě si náboj vyexpis a používáš možná by WOT mohlo taky zavést

 6. jmeno1 napsal:

  Pěkná bitvička. :-)

 7. tixtix napsal:

  No já myslím, že neprostřelil tak polovinu střel, to bych se styděl tady ukazovat.

 8. Ritolizek napsal:

  Řekl bych, že se to LTTB na začátku převrátilo :)