Změny na oficiální homepage

Jak známo, oficiální homepage World of Tanks neoplývá právě nejnovějšími technologiemi, například na ni zkuste přijít z mobilního telefonu. Přesto se dějí drobné změny, jedna z většich se udála právě dnes. Kdo chodí pravidelně na WoT Wiki, jistě si už před časem všiml, že se tam změnila lišta v záhlaví. Teď nám přišla i na „velký“ web. Co přináší?

Aniž byste se museli proklikávat do profilu, uvidíte, kolik máte ještě premium účtu a kolik goldu. Zároveň tu máte malá „+“, která samozřejmě vedou do eshopu. Dále jsou tu obligátní odkazy na vlastní klan, správu účtu a aktivaci bonusového kódu.

Profily jsou rozděleny mezi jednotlivé hry, takže nyní vidíte i odkaz na profil ve World of Warplanes, zřejmě tu brzy vyleze i profil na World of Warships.

Co považuju za mimořádně štronk je odkaz na eSports profil, který každému, kdo esport nehraje, vede na chybovou stránku s velkým červeným nápisem „Captain, we have a problem“. Potom můžete odejít přímo na homepage WG ligy, která je ale sama o sobě už tak dost zoufalá a je terčem posměchu a kritiky už od svého spuštění v loňském roce. Jestil si takovouto prezentaci WoT esport zaslouží, toť otázka.

Změny jsou vždy posunem vpřed a unifikace hlaviček je jedna z věcí, které se dělat prostě musí. Ovšem doufejme, že to právě u unifikace hlaviček neskončí, že se brzy dočkáme například i tolik očekávané mobilní verze webu.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “Změny na oficiální homepage”

 1. wittmansvk napsal:

  Ja som s wot stránkou na mobile nezaznamenal žiadne problémy…. :)

  • carramba66 napsal:

   … protože žádnou mobilní stránku nemaj

   • Ondrysman napsal:

    TROLOLOLO 😉

    • Tor napsal:

     přesně TROL 😀
     mobilní verze worldoftanks.eu není a zobrazuje se pouze pro pc

   • blah blah napsal:

    maju, ale vo wot assistent appke :P…ale chapem rozhorceni z nepraktickosti

   • WittmanSVK napsal:

    Myslím štandardnú WOT stránku, na mobile sa mi zobrazuje bez problémov…

 2. borakira napsal:

  Ja mobilni verze webu ani nemam rad … nejhorsi je, ze neni na mobilni verzi webu moznost jeji vypnuti a pouzivani te normalni. To tady neberte osobne :) … tim nerikam ze mobilni verze dnes nema smysl ….

  • picollo napsal:

   Pokial viem tak mobilna verzia sa da vzdy vypnut priamo v telefone. Pozri sa do nastavenia. Ja tam na vyber verzia pre PC alebo mobilna a mozem si pozriet ktoru chcem

 3. Lacey napsal:

  mobilní weby nesnáším :DD je to hnus 😀