Záznam z vojenské přehlídky ke Dni vítězství

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

37 komentářů k “Záznam z vojenské přehlídky ke Dni vítězství”

 1. nevim napsal:

  bude i zazneam? 😀

 2. tumic369 napsal:

  ahoj,bude i komentář :-) jinak díky

  • carramba66 napsal:

   S českým komentářem je to na iDnes a o nějakou parodii se jistě pokusí i ČT.

 3. tankista napsal:

  Vpravo koukám píšou: Victory 70 Day. Nemá tam být years?
  Možná se pletu.

  • Torsad napsal:

   :)

  • Buldozer napsal:

   Ne, je to Den vítězství – jen jeden den, 9.5. :)

   PS: Tohle není Moskva – je tam střídání přenosu z různých měst

  • Kykolak napsal:

   Ale to není jako 70 dní, ale něco ve smyslu „Den vítězství č.70″, jako 70. výročí :)

  • Torsad napsal:

   Je to: Victory day 70 ne Victory 70 day

 4. tankista napsal:

  Arty jedou do wotky. 😀

 5. ladas napsal:

  Díky ! ta jejich stanice jim pořád padá .. :)

 6. tankista napsal:

  Nevím co to je, ale připomíná mně to krásný. Už začínám být na to alergický.

 7. Urzi napsal:

  boze moj sak tam kracal ten slovensky kokot fico ked kladly ruze

  inac vdaka za krasne sporstredkovanie hram tanky a kukam na cervene namestie

  • Tajpyk napsal:

   Bez ohladu na to kto to je, vzdat uctu obetiam vojny je v poriadku…ucta (nie k Ficovi) by ti tiez nezaskodila…

   • MadMaty napsal:

    Urzi pokiaľ si myslíš že by si v politike dokázal viacej tak dúfam že ta v najbližších voľbách uvidím kandidovať s perfektným plánom ako vyriešiť všetky problémy na SVK. A čo sa týka Ficovej účasti tak myslím že ako premiér má aj povinnosti bez ohľadu nato aký je… a presne ako napísal Tajpyk tak je to ústa voči vojakom 2sv. vojny.

    • Urzi napsal:

     Tak ked sme pri tom tak za domom mam pametnik SNP Lubina Roh a ten kokot fico sa tam chodi ukazovat a akoze vzdat pamiatku.Chodi tam len pre dochodcov nech ho volia.Dalsia ukazka propaganndy je na Mohyle Milana Rastislava Štefánika co mam 30 min cesty.Ak chce fico vzdat niekomu uctu tak nech si ide na pametnik v siltovke a bez pancierovej audi a bez kamier zoberie si mech na smeti a pozbiera plastove flase v okoli….a potom moze vzdat minutu ticha na pametniku kde je tak ticho a krasne a smutno.

 8. tankista napsal:

  Ach jo konec. :(

 9. Vašek napsal:

  T-15 epic fail… Co na to asi Putin :-)

 10. Rallytravel napsal:

  Tak jsme zase našim soudruhům v CCCP ukázali jaká jsme velmoc. Neva že nemáme co žrát, ale tomu západu a NATO to nandáme 😀

  • MadMaty napsal:

   Nemáme čo „žrát“ ?? Ako to myslíš prosím ta ?

  • Buldozer napsal:

   Než napíšeš takový slint, tak si nejprve zajeď do současného Ruska. Budeš překvapen, ale skoro vůbec se to tam v obchodech neliší od „západu“. :)

   • JakubKub napsal:

    Až na to, že tam kvůli sankcím není většina „zapadniho“ zbozi. Rusové znají jen dva stavy vývoje ekonomiky: bídu a hladomor. :-)

    • Buldozer napsal:

     To máš pravdu, současný stav je horší, ale většinu nahradili dovozem z třetích zemí. Problém je, že nedováží ryby z Norska, ale z jižní Ameriky, sýry z Dánska a Francie nahrazují sýry z jiných zemí. Potraviny podražily a kdo je na francouzských sýrech závislý, tak ten holt má smůlu. Nedostatkové jsou hlavně uvedené, tzv. luxusní, nebo-li vybrané lahůdkové potraviny, těch klasických mají dost :) A něvěř všemu co je v našem zpravodajství, u nich to díky sankcím není tak hrozné, jak se tady vykládá. Pokud nevěříš, zajeď si tam a uvidíš

 11. godo2 napsal:

  T 14 armata vypadá bombovo. Vidieť , že sa poučili z rôznych konfliktov.
  Ak tanku zničia veže posádka by mala teoretický prežit. Tank je vyrobený z rôznych modulov oto bude ľahšia modernizácia. Vymení sa celá veža za novú motor s prevodovkou tiež pôjde rýchlo vymeniť. Ale by ma zaujímalo ako dlho im bude trvať rozbehnúť seriovu výrobu. Môj tip tak do troch rokov.

 12. Hugo Baskerville napsal:

  Hmmm, Armata mě trošku zklamala. Pár let zpět měli projekt tanku s bezposádkovou silně pancéřovanou věží, možná T95? 135mm dělo, radar, vysoká úroveň ochrany. Takový výkvět ruské konstrukční školy. Nízké, rychlé, smrtící… Armata mi přišla možná srovnatelná se západními tanky, ale nic nového nepřinášející. Pár opičinek na věži, vychytávky, co na západě má už každý tank a jinak nic.

 13. veverkistanec napsal:

  Ta Armata mi přišla hooooooodně vysoká oproti třeba T-90, docela mi připomínala západní tanky. Předchozí ruský tanky mi přišli hezčí.

 14. Tonda233 napsal:

  Pokud soudíte tank podle toho jak vypadá na přehlídce tak je mi Vás fakt líto. Jaký to je tank, se zjistí, až jestli někde bude použitý v ostrým boji. Do té doby jsou to jen dohady a spekulace……

  P.S. doufám, že na použití v ostrým boji nedojde, ale to je za momentální mezinárodní situace bohužel dost naivní přání….

  • patasek napsal:

   Třeba je budeme vítat se šeříky v ruce. Za mně teda doufám ne. Ale pár blbců by se určitě našlo.

 15. KajaSan napsal:

  Jako mě to přišlo hodně dobré, megalomanské jako vždy, ale dobré. Aspoň jsme viděli jak se to dělá. Je třeba vzdát úctu osvoboditelům, ať jsou jakékoliv národnosti

  • hráč wotka napsal:

   Rusáci nejsou žádný osvoboditelů!!! To co tady bylo po tom tvym “osvobození“ rozhodně nebyla svoboda.